869 Shares 1975 views

Co gotować dla dzieci urodziny: wskazówki dla rodziców

Urodziny ulubiony syn lub córka dla wszystkich rodziców jest nie tylko wakacje, ale także bardzo odpowiedzialna dni, bo tak chcą zadowolić dziecko. Wszystko musi być idealne: prezent, dekoracja sali i oczywiście menu. Jednak decydując co ugotować na imprezę urodzinową dla dzieci, rodzice borykają się z wieloma problemami, ponieważ dzieci mogą zaoferować, nie wszystkie produkty. I, oczywiście, jedzenie musi być bardzo piękne. W tym artykule przyjrzymy się kilka przykładów tego, co ugotować na imprezę dla dzieci i jak ozdobić potrawom oryginalny sposób.

Zasady Menu dla dzieci

Przede wszystkim należy zauważyć kilka zasad, które odnoszą się do posiłków wypoczynkowych dla dzieci. Po pierwsze, tabela nie powinna być czymś zbyt tłuste, słone i pikantne. Przekąski z czosnkiem, pieprzem i dużą ilością majonezu i zakupionego kiełbasy najlepiej pozostawić do dorosłych. Owoce, powodując reakcję alergiczną, to lepiej, aby wykluczyć, jak ryba z małych kości, winogrona i jagody z nasion, owoców z twardą skórką. To może być niebezpieczne dla zdrowia młodszych gości. Ponadto, wybierając to, co ugotować na urodziny dla dzieci, starają się unikać pokarmów „niebezpieczne dla ubrań”, który jest jasny sok, desery Berry i sałatki buraczane. Takie posiłki powinny karmić dzieci w ciągu siedmiu lat, które stopniowo radzić sobie z widelcem i łyżką.

Menu dla dzieci

Menu dla dzieci jest bardzo ważne, że wszystkie potrawy są nie tylko smaczne, ale również korzystne dla zdrowia. Albo przynajmniej nie jest szkodliwa dla dzieci. I, oczywiście, stolik dla dzieci musi być bardzo bogate i piękne. Dzieci powinny zadowolić nie tylko słodycze, ale także sałatki oryginalna biżuteria. Oto kilka pomysłów, co ugotować na imprezę dla dzieci urodziny.

Sałatka „Biedronka”

Jeśli zastanawiasz się co ugotować na urodziny dla dzieci, w tym sałatka będzie prawdziwym dobrodziejstwem. Wczesny należy moczone przez obrzęk 200 g śliwki. Buraki dwa i trzy marchew gotowana aż gotowane, ochłodzono i wcierać w cienkiej tarce. Ponadto, trzeba utrzeć 100 g sera. Po że namoczone śliwki pokrojone na małe kawałki. 100 g drobno posiekanych orzechów. Sałatka rozplanowany następujących warstw: marchew i śliwki, ser, czosnek, orzechy włoskie z buraków. Każda warstwa rozsmarowywania majonezu. Aby utworzyć twarze i spoty biedronka używane śliwek. W zasadzie, sałatka dzieci można nazwać niemal każdy. Najważniejszą rzeczą – ozdobić go jak najwięcej oryginału.

Sałatka „Słonecznik”

Najpierw trzeba gotować marchewki, ostudzić i dokładnie oczyszczone. filet z kurczaka z drobno posiekanej i smażone aż gotowane. Marchew i jajka wcierać w drobnej tarce. Smażone grzyby i cebula drobno pokrojone. Na dnie naczynia pierwszą warstwę przewidzianą smażonego kurczaka, marchew, następnie warstwę majonezu, drobno pokrojone pieczarki, kolejną warstwę majonezu, cebula, jajka przetarł warstwy, warstwę majonezu. Na wierzchu sałatki rozplanowany kukurydzę, a okrąg w postaci płatków słonecznika, rozplanowany chipy, które są lepiej smażyć się, używając cienko pokrojone ziemniaki.

Gorące posiłki

Aby przyciągnąć dziecko do dań gorących będzie jeszcze trudniej. Przy wyborze tego, co ugotować na imprezę urodzinową dla dzieci, należy wziąć pod uwagę korzyści z potraw i ich wygląd. Na przykład, oryginalny naczynia będzie świnie, wykonane wypchane kałamarnicami lub ziemniaki. Różnorodność Stolik dziecięcy dekoracji warzyw, jaj i owoców. Na przykład, do dekoracji zwykłe danie można korzystać z biedronki z małymi pomidorkami z drobinkami oliwkami. Mamy nadzieję, że teraz masz pojęcia, co ugotować na dzień dziecka w domu urodzenia.