765 Shares 1778 views

Jak pożyczyć na „motywów” na 5 dni?

operator „Motive” pojawiła się na rynku pod koniec 1996 roku i rozpoczęła działalność pod marką „Beeline”. Po federalny w 2002 roku firma zdecydowała się na własną rękę, aby przejść do rynków w regionie, firma została zmuszona do stworzenia własnej marki. W rezultacie firma osiadł na tytuł „motywu”.


Obecnie operator świadczy usługi w czterech regionach: Sverdlovsk Kurgan i regiony, Chanty-łanów i jamalsko-Nenets Autonomous District. W spółkach zależnych operacyjnych regionu Perm, świadczy usługi lokalnej komunikacji przewodowej. Głównym celem „Motive” zwrócić na rozwój telefonii komórkowej. Liczba abonentów, w zależności od firmy, ponad 2 miliony osób.

Dlaczego pożyczać pieniądze od operatora?

Płacić za usługi telefonii komórkowej mogą być różne sposoby. Ale zdarza się, że nie istnieją żadne terminale i bankomaty, a waga do zera i zrób pilne wezwanie niemożliwe. W takich przypadkach abonenci „Motif” pieniądze pożyczone może zwrócić się do operatora sieci. Nie trzeba pisać żadnych wypowiedzi, a wszystkie działania są wykonywane bezpośrednio z telefonu komórkowego.

Jak pożyczyć na „motywy”?

Abonenci większość operatorów, którzy regularnie płacą za usługi i nie-klientów firmy przez długi czas wystarczający, można skorzystać z „obiecanej zapłaty”. Obowiązek „motywu” może wziąć tylko 100 rubli. Zostaną one automatycznie pobrana z salda na koniec pięciu dni od daty aktywacji.

Sposoby jak pożyczać na „motyw”, kilka. Najprostszy z nich – użyj USSD-usług. Wystarczy wybrać * 103 * 103 # i nacisnąć przycisk połączenia. Po tym, na ekranie wyświetli informację o przyjęciu zamówienia, a kilka sekund później otrzymał SMS informacje wskazujące czas do których usługa będzie aktywna.

Abonenci, którzy mają dostęp do Internetu mogą skorzystać z aktywacji usługi za pośrednictwem osobistego konta na stronie internetowej operatora. Aby to zrobić, należy wybrać sekcję FOX stronę główną i wybierz „odroczonej płatności” usługa w punkcie menu rozwijanego „Usługi dodatkowe”.

Jak pożyczyć na „motyw”, można również zwrócić się do operatora centrum informacyjnego, dostępnego dla abonentów firmy nawet jeśli saldo wynosi zero lub pracowników biura sprzedaży. Wybierając tę metodę aktywacji płatności kredytu, przygotować zadzwonić personelu służby dane potwierdzają paszport lub kod słowo i numer telefonu, na który chcesz aktywować usługę.

Należy pamiętać,

Przed pożyczyć na „motyw”, należy upewnić się, że równowaga w telefonie więcej niż minus 94 rubli. Dodatkowo można aktywować usługę dopiero po 90 dniach od daty zawarcia umowy z firmą.

Podłączenie „obiecanej zapłaty”, należy rozumieć, że usługa jest wypłacana: podczas aktywowania „Motive” pobiera prowizję w wysokości 5 rubli. Ta oferta może tylko abonentów będących osobami fizycznymi i są połączone na planach taryfowych o systemie prepaid. klientów korporacyjnych, jak również tych, którzy korzystają z płatności należnej na kredyt, pożyczyć na „motywów” nie może.