82 Shares 5195 views

Utyrok: znaczenie i przykłady

Wiele cudowne świata, ale niespodzianki są przyjemne i nie tak. Teraz analizuje znaczenie „utyrok”, to jest, oczywiście, w trakcie, ale lepiej jest używać go w jak najmniejszym stopniu. Definicja szorstki, dysonans i bezsensowne. Ale wszystkie te cechy tylko stało się jasne w toku narracji.

wartość

Naturalnie, takie zwroty używane są tylko „konkretne chłopców” w swoim przemówieniu. Oczywiście, nie tylko rosyjskich bandytów mafii i wyciek, ale także wspaniałych bohaterów i śledczy policji. Ogólnie, pierwsze skojarzenie, które pojawia się, gdy widzisz to słowo, – kanał „NTV”. Bo tylko to pokazuje niezwykłe filmy o trudnych stróżów prawa, którzy nie posunęliśmy się za daleko w swoich metodach gangsterów. Co mogę powiedzieć? Trudne czasy wymagają drastycznych środków. Ale ogólny ton wypowiedzi, sądzimy, jest jasne.

Więc słowo „utyrok”: żałosne, głupie, ograniczeni ludzie. I nawet to znaczenie jest nieco niedokładne. Uważny czytelnik zrozumie, że słowo jest bez znaczenia w swej istocie.

W rzeczywistości definicja jest narzędziem do elewacji jednej osoby nad drugą. Oznacza to, że jeden nazywa druga utyrkom gdy przeciwnik myśli szarpać albo nie takie dobre, fajne i godne uwagi jak siebie samego. Tak więc, botanik może teoretycznie stać utyrkom w oczach tyrana lub Gopnik. Prawie wszystkie z tych definicji – jest to kwestia wartości stronami konfliktu.

Synonimy

czy możliwe jest, aby stwierdzić, że każda obraza trafi do przyczyny, w tym przypadku na podstawie zrozumienia znaczenia słowa „utyrok”? Tak, to prawie prawda. Mimo to, obowiązki wzywają dostarczenie czytelnikowi z listy, to jest tutaj:

 • ushlepok;
 • ushmarok;
 • Loch;
 • bałwan;
 • Schmuck;
 • przegrany;
 • przegrany;
 • kretyn;
 • oszukać.

Pierwsze dwie definicje – tylko „arcydzieła”. Myślę, że bardzo niewielu, którzy odpowiadają na pytanie, co one oznaczają. Czy konieczne jest założenie, że obie z nich są eufemizmy za brutalne słowa, które czytelnik może obliczyć problemy na nich. A oni, jako przedmiot badań, przywołują skojarzenia ze środowiskiem narkotyków. Po utyrok bardzo podobny dźwięk do ćpun, w rzeczywistości, jak ushlepok, ale tutaj to już inna historia. Ushmarok przypomina definicję slang leku, czyli „Schmal.” Inni, być może, aby wyjaśnić, nie jest konieczne, wszystkie z nich w trakcie i na rozprawie. Teraz jest nieproduktywny, aby wyjaśnić, że ta utyrok, ich znaczenie jest jasne jak słońce.

eksperymenty językowe

Być może czytelnik uzna następujące wolność, a może to bawić. Ale tu warto myśleć. Niektóre słowa slang, takie jak fakt, że rozważa, rozpaczliwie contentless. Kto będzie trudny pomysł: jeśli dana osoba jest w stanie nasycić tym sensie, że oczywiście nie ma, przynajmniej w odniesieniu do wspólnej praktyki językowej, dlaczego nie sformatować dobrze znane słowa i przekształcić je w obraźliwych przekleństw. Na przykład, możemy zrozumieć znaczenie słowa „utyrok” i może wybrać dla niego godnej przekleństwa, które w rzeczywistości nie są. Czytelnik zrozumie, że istnieje lista próbki przed nim. Oto ona:

 • butt;
 • szkieletem (na przykład jabłko);
 • świeca;
 • oshmetok.

Rozumiem zasadę? Jeśli przekleństw ważne tonowych i ostrość niektórych dźwięków, powyższe słowa są dobrze przystosowane do formatowania. Inną rzeczą jest to, że to zabrzmi trochę śmiesznie. Wyobraź sobie fajny facet pyta niektóre z jego byłej pokojówki, „Co to jest świeca z wami?” To zabawne, prawda? Mimo, że wszystkie słowa są celowo kończąc na „k”, aby podkreślić związek z przedmiotem badania.

Naszym zadaniem jest zakończona. Zbadaliśmy definicję „utyrok”. Znaczenie i interpretacja słowa dał nam trochę zabawa, nadzieja, a czytelnik był zadowolony z wyniku.