384 Shares 2110 views

Co to jest klawiatura laserowa?

W naszych czasach, twórcy sprzętu komputerowego nie musi się nudzić. Ich działalność jest zawsze skierowana jeśli nie tworzenie nowych urządzeń technicznych, to nieustające doskonalenie istniejących. Rynki dosłownie pełen nowości wszystkich sektorach.


Napotkał tam całkowicie bezużytecznych wynalazków, ponad charakterze dekoracyjnym i bardzo wygodne, w stanie ostatecznie wejdzie w życiu codziennym. Gadżety z tej drugiej kategorii mają tendencję do szybko zyskać popularność i wziąć użytkowników root, nawet bez aktywnej kampanii. W niedalekiej przyszłości jedno z tych urządzeń uniwersalnych może być wirtualna klawiatura laserowa.

Nie jest tajemnicą, że nasze wielofunkcyjnych, ale małe przenośne komputery i smartfony tak naprawdę nie jest tak wygodny w użyciu. Każdy nowy, bardziej kompaktowe urządzenie, wypuszczony na rynek, jest po prostu zachwycony mieszczan. Ale entuzjazm trwał dokładnie tak długo, aż zaczną korzystać z tych gadżetów w życiu codziennym. Problem ten jest szczególnie dotkliwy, dotyczy informacji wejściowej podczas pracy.

Dostać się na niezbędnych przycisków szybkiego wybierania żądany tekst lub wykonaniem jakichkolwiek operacji na malutkiej klawiaturze, często – dzieło. Aby ułatwić życie dla użytkowników przenośnych komputerów i innych małych urządzeń, deweloperzy zaczęli produkować specyficzne klawiatury składania. Kto jest reprezentowana przez kilka modeli, w tym bezprzewodowy.

Co to jest klawiatura laserowa

Wszelkie szanse, aby stać się kolejnym krokiem w tym kierunku mają klawiaturę lasera. Pierwsze wzmianki o nich w prasie zaczęły pojawiać się około rok temu. Obecnie sprzedaż pierwszych modeli takich urządzeń rusyfikacji zaczęli przybywać. Od wielkości klawiszy, klawiatura jest podobny do standardowego pulpitu. Jednak samo urządzenie, które to projekty, w rozmiarze będzie nieco większy niż normalne zapalniczek.

Oznacza to, że można go zabrać ze sobą wszędzie, wystarczy umieścić w kieszeni lub torebce. Kolejnym niewątpliwym atutem, który daje właścicielowi klawiaturę laserowej, – możliwość go rzutować na praktycznie dowolną konwencjonalnie poziomą powierzchnię. E. tylko poziomy, tak aby można było zasilać urządzenia z laserem. Oczywiście, nikt nie zatrzymuje lot fantazji, jak również okazję do projektu wirtualną klawiaturę na najbliższej ścianie.

Nie ma potrzeby, aby wyjaśnić korzyści i wygodę wynalazku. Użytkownik, który ma pod ręką, istnieje klawiatury zawsze i wszędzie będzie mógł włączyć inteligentny telefon w pełnoprawną laptopów zamiennych. Łatwy do pracy z Internetem i pocztą, komunikować się w czatach i dokumentów tekstowych, aby uzyskać: to wszystko jest teraz dostępny z jednym małym akcesorium.

Klawiatura «I.Tech Bluetooth Klawiatura wirtualna»

Jednym z pierwszych modeli zrusyfikowanych w naszych rynków stała się klawiatura laserowa z I.Tech. Jej przykładem może być uznane za ogólne cechy takich urządzeń, jak również cechy, które wyróżniają go wśród innych modeli.

Obudowa ma kształt prostokątny o wymiarach 9 cm i wysokości około 3,5 szerokości. Do pracy jest zamontowany pionowo, jako pewnego rodzaju „szczyt”. Z dwoma laserami twarzą: Dotknij i projekcja. I na górze można zobaczyć niewielki wskaźnik, który może wyświetlać wiele kolorów, a tym samym pokazać tryb klawiatury.

zbudowany również do baterii urządzenia, która jest pobierana z zasilacza. Po lewej stronie jest odpowiednie złącze i przycisk zasilania. Po prawej stronie znajduje się ukryty przycisk, którego celem jest, aby zresetować ustawienia, jeśli klawiatura nagle zaczął „nie”. Zestaw zawiera małą akcesoriów piękne skórzane etui, które chroni wrażliwe części z zadrapaniami i uszkodzeniami.

Należy zauważyć, że lepiej jest wybrać matową powierzchnię do prawidłowego działania klawiatury. Laser będzie przechodzić całkowicie przez szklany blat i będą widoczne z błyszczącą powłoką, dzięki czemu projekcja będzie niedokładny. Ale kolor nie ma znaczenia, ale twórcy polecam zwykły pokrywę, a kolor jest zbyt jasny, a właściciel będzie trudne, aby zobaczyć projekcję. Bezpośrednie światło słoneczne jest również szkodliwa dla jasności obrazu, ale normalne sztuczne oświetlenie nie boli.

To działa z klawiatury jako oddzielnego urządzenia Bluetooth. Wszystkie główne zdarzenia systemowe towarzyszą sygnały dźwiękowe i miga lampka kontrolna na górze. Klawiatura jest uniwersalna i obsługuje połączenia do szerokiej gamy urządzeń, z PDA do najnowszych laptopów. Proces łączenia jest zaskakująco proste, chociaż niektóre aspekty wymagają zapoznanie się z instrukcją na załączonej płycie CD.