399 Shares 9381 views

Jak leczyć sam grzyb paznokci

Grzyby na skórę, włosy i paznokcie, które powodują ludziom wiele problemów. Nie tylko wyglądają bardzo nieestetycznie, więc gdy są one związane ze skalowaniem, świąd, pękanie i bólu w paznokciach. Ale jak rozpoznać wśród innych chorób, deformacji i urazów grzyba na paznokciach? Leczenie tej dolegliwości zależy w dużej mierze od tego, czy mamy poprawnie zidentyfikować grzyba i stopień uszkodzenia swoich paznokci. Można to zrobić tylko specjalista – lekarz, mykolog.


Grzybica często rozpoczyna się od peelingu skóry między palcami i na podeszwach. Nie zaniedbuj te pierwsze objawy alarmujące: dla wcześniejszego leczenia początkowego, tym szybciej choroba minie i nie będzie mniejsze ryzyko nawrotu. Apteki całkowicie różne antimikoznyh maści, aerozole, spraye, proszki, żele. Jeśli przestrzegać instrukcji i rozmaz obszar dotknięty jest nie mniejsza niż tydzień po ustąpieniu widocznych objawów zakażenia, choroba musi cofać.

Przed podjęciem decyzji, jak leczyć grzyba paznokci, trzeba się upewnić, że jest – to jest grzyb, a nie coś innego. Zmiana koloru paznokcia – jest to wyraźny znak, wskazujący na obecność infekcji grzybiczej, ale to oczywiście nie jest mało. Po paznokci może zmieniać kolor ze względu na inne nie mniej, a nawet bardziej niebezpieczne, takie jak: – chorób układu sercowo-naczyniowego lub niewydolnością płuc, wątroby lub nerek. Paznokcie mogą żółkną, a niektóre leki. Przebarwienia i oddzielenie pęknięcie płytki paznokcia może być spowodowane płaski, egzemy, łuszczycy. Wreszcie, banalne urazy, zwłaszcza gdy nie ma drzwi do wycisnąć palec. Ale zdarza się, że grzyb rozwija się na rannych paznokci.

Następnie, w celu ustalenia sposobu leczenia grzyba paznokci, należy określić, jaki rodzaj pasożyta na kończynach, stopień uszkodzenia i stopnia zaawansowania choroby. To jest ustalana przez lekarza w analizie laboratoryjnej kawałka obciętym paznokciem. Ale we wczesnych stadiach, kiedy są widoczne tylko „białe plamy” pomiędzy palcami lub na nogi, albo fakt, że paznokci nie zmieniło kolor (stają się matowe, pożółkłe lub bielone), nie było pogrubienie wzdłużnych pasków, małą paczkę, warto spróbować je leczyć się ,

Jak leczyć grzyba paznokci? Po pierwsze, wyciąć jak najwięcej dotkniętego paznokci. Stosuje się pozostałą część antimikoznuyu maść lub lakier przeciwgrzybicze. Pamiętaj, że grzyb – zdradzieckie uderzenie, a zniknięcie wszystkich widocznych oznak choroby może leżeć niskie i czekać na moment, aby odnowić atak. W związku z tym, należy przestrzegać instrukcji dostarczonych z maściami. Nie powinno również zostawić grzyba szansę na nogi iw przyszłości. Unikać syntetyków (i skarpetki) na nogach, nie noszą buty gumowe, nie używać cudzych butów (kapcie) oraz, oczywiście, odwiedzając publicznych łaźni, sauny i parki wodne, nosić klapki lub nawet pantofle kąpielowych. Środowisko ciepłe i wilgotne – to inkubator grzyba. Dlatego myślę kilka razy przed użyciem sztucznych paznokci. Upewnij się, że Twoje stopy nie pocą. Użyj suchy ręcznik.

Jednakże, jeśli masz jakiekolwiek pęknięcia, separacja, rozpadające się zaobserwować pogrubienie płytki paznokcia, dalsze leczenie grzybicy paznokci ustala lekarz. Nie ma wystarczająco dużo bez poważnych działań. Lekarz może przepisać leki – tabletek lub kapsułek, które muszą być podjęte wystarczająco długo.

Współczesna medycyna przyniosła wiele skutecznych sposobów, w jaki sposób leczyć grzyba paznokci. Jednym z nich jest sprzęt do czyszczenia łożyska paznokcia. Przy tym sposobie, warstwa wewnętrzna jest widoczna, co jak gąbka absorbująca leków lepsze niż w przypadku maści te zastosowano do paznokci. Niestety, jeśli jest ona uderzyła w ziemię, trzeba wyjąć płytę. Grzyb proces leczenia w tym przypadku zostało opóźnione przez kilka miesięcy – bo paznokcie rosną powoli.