436 Shares 5320 views

Jak przenieść film na telefonie poprawnie. Wskazówki i sztuczki

Przy zakupie nowego telefonu komórkowego, jego ekran jest po prostu niesamowite, idealny gładkość. Niestety, efekt ten nie trwa zbyt długo do regularnego aktywnego korzystania z urządzenia. To zawsze zaczynają się pojawić małe zadrapania, frytki i inne rodzaje uszkodzeń. Ponadto, wyświetlacz przyciemnia dzięki ciągłym kontakcie ze skórą palców i rysika. Tak że pozostał w niezmienionej formie tak długo, jak to możliwe, konieczne jest, aby dostać taki przydatnych akcesoriów w postaci folii ochronnej na ekranie telefonu.


Korzyści jej całkiem sporo. W porównaniu z pokrywą, film nie przywiązują aparaturę uciążliwe, a także tłumi dźwięk głośników. Jednocześnie doskonale chroni ekran przed bezpośrednim działaniem i daje mu dodatkowy połysk. Jednak w ostatnich latach stało się popularne i matowa folia. Przy tym zmniejsza zmęczenie wzroku podczas pracy z urządzeniem. Co więcej, taki rodzaj filmu eliminuje słoneczny blask. To tylko powierzchnia traci swoją dawną gładkość.

Jak przenieść film na telefonie? Natychmiast to znaczy, że różne firmy wykorzystują różne od innych technologii. Jeśli planują kilkakrotnie folię kleju, albo boją się, że pierwsza próba nie poradzić sobie z zadaniem, wybierz dodatki, powiedzmy, firma Brando. Opierają się one na bardzo cienkiej bazie silikonu. Dzięki niemu, na wyświetlaczu nie będzie lepki osad.

Jak przenieść film na telefonie, jeśli nigdy wcześniej nie miał do czynienia czegoś takiego? W rzeczywistości, wszystko jest bardzo proste. Aby rozpocząć, należy usunąć ślady zanieczyszczeń z ekranu przy użyciu wacika zwilżonego alkoholem. Pozwoli to film mocno przyklejone do podłoża. Jeśli nie masz kupić zgłaszanego handlu, i kupił wszechstronną opcję, która jest odpowiednia dla większości smartfonów, to należy wyciąć. Pamiętaj, że krawędzie warstwy ochronnej powinna być tylko krótki wyświetlaczu „listwy”. W przeciwnym wypadku, kwestia jak przykleić folię na telefon staną się regularne. Konieczne jest również, aby wycięcie na głośnik lub przycisku funkcyjnego w dolnej części ekranu. Kiedy folia musi być przymocowana do przeprowadzenia takiej procedury będzie znacznie trudniejsze.

Ostrożnie wrzucać wszystkich pęcherzyków. Są niedociągnięcia w ochronie telefonu. Były to pierwsze nie wytrzymać ciśnienie działanie mechaniczne. A kolory są dzięki nim będzie bardzo wiotki. Jeśli nie wiesz jak przykleić folię na telefon poprawnie, należy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami. Zaczynają naciskać na powierzchnię powłoki ekranu znajduje się na stronie, gdzie wycięcia. W przypadku jego braku do mocowania górnej krawędzi.

Zastanawiasz się, jak trzymać karboksylowy filmu na telefonie? To nie jest o wiele bardziej skomplikowane niż w przypadku zwykłego snu. Procedura w zasadzie identyczny do opisanego powyżej. To właśnie powinno się to odbywać z większą precyzją. Folia CARBON przywiera bardzo mocno. W związku z tym, należy powtórzyć procedurę będzie już trudne. W kropce, zawsze można poprosić o pomoc od sprzedawcy w sklepie, w którym zakupiono osłonę dla smartfonu. Pozwoli to uniknąć uszkodzenia folii.