564 Shares 6748 views

Trend sezonu – opaski z kwiatem

Od czasów starożytnych kobiety przywiązuje wielką wagę do swojego wyglądu i próbował zdobią się na wiele różnych sposobów. A włosy nie jest wyjątkiem. Warkocze splecione wstążki, pleciony wianki z polnych kwiatów i traw. Być może dlatego felgi z kwiatem dzisiaj wziął swoje miejsce w świecie mody i stać się codziennie coraz bardziej popularne.


Dla kogo odpowiednich kwiatami we włosach

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że zespół z kwiatami dekoracji – wyłącznie dla młodych dam, i ten fakt jest dość trudno się kłócić. Wizerunek młodej dziewczyny, to akcesorium doda czułości i romans. Jednak kobieta dorosłych z podobnej dekoracji we włosach zademonstruje swój znakomity smak i swoją dojrzałą, luksusowe piękno.

Ale musimy rozróżnić felgi z kwiatem, który będzie odpowiadał młodą i świeżą dziewczyną i bardziej dojrzałej pani. Dla młodych pani jest, najprawdopodobniej, będą ozdobą delikatne odcienie, skład dzikich kwiatów lub duże, jasne, może nawet odważnych kolorach, które przyciągają uwagę do siebie. Jeżeli mówimy o jaki rodzaj pierścienia będzie odpowiadał dorosły, dojrzałą kobietę, należy zwrócić uwagę na luksusowych kolorach w dość niska tonacja barw.

Szczególnie popularne i dzieci opaski z kwiatami, to nie tylko ładne dekoracje, które spodobają się każdej dziewczynie. Bardzo często, felga staje się użytecznym dodatkiem, otwierając twarz i chroni oczy przed włosach, zwłaszcza w okresie letnim.

Jak nosić opaski z kwiatem

Jedną z głównych zalet tego akcesorium jest jego uniwersalność nie tylko w odniesieniu do wieku właściciela. Ta ozdoba do włosów może być noszone z sukni latem lub dżinsy, a niektóre modele są wykonane w taki sposób, że nawet doskonale w połączeniu ze ścisłą garnitur.

Jeśli dekoracji koloru włosów, starają się zminimalizować obecność innych akcesoriów i produktów, zwłaszcza kolczyki i ozdoby szyi.

Bardzo uwagę na dobór koloru swojej obręczy. Należy komponują się z całą drogę na całość, a nie być zbyt kolorowa, by nie wyglądać jak dziewczynka bez smaku.

Wieńce włosy

Zgodnie z najnowszymi trendami mody, wiele opaski z kwiatem przekształcony wieńce, które wyglądają bardzo elegancki, romantyczny i piękny. Bardzo często wybierają taką biżuterię jak ślub, i słusznie. Wszelkie oblubienicy noszenie wieniec pięknych kwiatów w pastelowych kolorach jest nieuniknione i bardzo kobiece. Ponadto, kwiaty we włosach można krzyżować z bukiet ślubny i butonierce pana młodego, to zawsze wygląda bardzo harmonijny.

Ramka ozdobione kwiatami, własnymi rękami

Można tworzyć własną biżuterię i tym samym podkreślić swoją indywidualność. Do tego trzeba normalne gładkie obejmy, Super Glue i wszelkie przedmioty dekoracyjne, z których ty i ja robię kwiaty (tkaniny, wstążki, koraliki, cekiny, etc.). Do smaku, tworzyć układ kwiat przygotowanych materiałów i dołączyć go do „nagiej” obejmy. To bardzo proste, ale w końcu będzie wyglądać bardzo imponujące.