517 Shares 3864 views

wskazówka sprzątanie: Jak uzyskać żółte plamy pod pachami

Każda kobieta, jeśli ona ma ustawione się dobra gospodyni powinna znać wiele różnych tajemnic, jak utrzymać wszystko w porządku i czystości. I to nie tylko miejsce zamieszkania, ale także wszystko, co jest związane z prac domowych. Uzupełnić skarbiec wiedzy mogą być wskazówki, jak dostać żółte plamy pod pachami na ubraniach.

Co to są te miejsca?

Pierwsze żółte plamy pod pachami na ubrania są produkowane w wyniku pocenia aktywnego mężczyzny. Ale powodem tego może być również stosowanie niskiej jakości dezodorant, który jest również w stanie opuścić śladów żółtego koloru na ubraniu. Pozbyć się go, jak to możliwe, więc tylko trzeba wiedzieć jak.

Metoda 1. Umyj

Pierwszym z nich jest, aby spróbować umyć rzecz w maksymalnej dozwolonej temperatury wody. Aby to zrobić, trzeba dokładnie zbadać etykietę na odzieży i sprawdzić temperaturę do prania, który jest doskonały produkt. Ponadto, przegroda na proszek wypełnić połowę dawki i dodać łyżkę soli i sody. Jeśli plama nie jest zbyt dawno temu i nie zjedzony w tkaninę, metoda ta powinna pomóc pozbyć się problemu.

Metoda 2: Stain

Prosty sposób, aby doprowadzić żółte plamy pod pachami: wystarczy kupić odplamiacz. Wszystkie z nich są przeznaczone do czynienia z dość ciężkich plam i dostarczyć je do produktu. Ale najpierw trzeba wiedzieć, czy jest ona odpowiednia dla tkanki, z której wykonana jest odzież. To jest w porządku, aby nie uszkodzić rzeczy. usuwania plam użycie jest bardzo łatwe do mycia wystarczy umieścić go na produkcie, pozostawić na chwilę, a następnie umyć jak zwykle.

Metoda jedzenie 3

Wszystkie gospodynie wiedzą, że doskonale wyświetla plamy do mycia naczyń. Dlaczego nie korzystać z nich? To działa w ten sam sposób jak odplamiaczy: pre-stosowane na miejscu, a po jakimś czasie po prostu rzeczą, aby umyć ręcznie lub maszynowo.

4. Sposób Granny

Kolejnym sposobem, aby przynieść żółte plamy pod pachami, można powiedzieć naszą babcię. Do tego trzeba białego rzeczą jest to, żeby gotować w naczyniu szkliwa, dodać do proszku i „Persol”. Ale warto pamiętać, że metoda ta jest dość trudno nie wytrzymać wszystkich tkanek. Dlatego lepiej jest upewnienie się, że z tej pozycji nie zostaną naruszone.

5. Sposób amoniak

Innym rozwiązaniem niż do mycia plamy od potu. Konieczne jest użycie amoniaku. Muszą pre-tłuszcz plamy, należy pozostawić produkt do moczyć przez chwilę, a potem po prostu umyć jak zwykle. Metoda ta jest również bardzo skuteczny w zwalczaniu plam.

6. procesu chemicznego

Jak wyświetlić żółte plamy pod pachami na kolorowych ubraniach? Aby to zrobić, trochę chemii i pamiętaj, aby zmieszać kilka substancji. A mianowicie: aceton 5 części, 3 części alkoholu denaturowanym i 4 części amoniaku. Mieszanina stosowana jest na miejscu, a następnie element zostanie usunięty. Ale w tym przypadku będziemy potrzebować kilku płukań do zachwiania niezupełnie przyjemny zapach środków otrzymanych.

7. Sposób Sol

Jest na to sposób, aby przynieść żółtych plam z tkanin delikatnych. Aby pozbyć się plam na jedwabiu, konieczne jest, aby umyć rzeczy w stężonym roztworze soli. Wełna jest konieczne, aby zwilżyć pierwszy piany, a następnie roztwór kwasu szczawiowego. Po takich manipulacji rzeczy są kasowane jak zwykle.