752 Shares 3482 views

Leczenie raka strun głosowych

Jeżeli weźmiemy pod uwagę całkowitą liczbę chorób z nowotworem złośliwym rakiem krtani wśród nich wynosi 1% z niewiele. Co więcej, ludzie mają skłonność do niego więcej niż kobiet. Występuje częściej u osób bliskich do wieku emerytalnego lub starszych.


Gdy choroba atakuje górne drogi oddechowe, objawów raka krtani , są następujące:

– nie ma ciała obcego w gardle lub bryły;

– staje się niewygodne połknąć żywności, napojów, a nawet śliny;

– zaburzony fonację;

– nowotwór rośnie i zamyka prześwit krtani.

Leczenie raka struny głosowe zależy od stopnia zaawansowania choroby. To może być wykonane chirurgicznie wpływ chemioterapii i radioterapii, lub mogą być połączone.

Tradycyjna medycyna leczy raka strun głosowych we wczesnych stadiach ziołowych.

Na przykład, można wykorzystać wszystkie dostępne i znane liść laurowy. Musi być kruszone i Trzy szklane surowy materiał o większej pojemności wlać wódki (0,5 L). Zostaw lekarstwo w ciemności przez 14 dni, nie zapominając czasami wstrząsnąć. Napięte napar pić jedną łyżkę. Wymagane jest, aby zająć dużo czasu.

Ryzykowne, ale skutecznym sposobem terapii alternatywnej medycyny uważa niektóre trujące zioła. Na przykład, popularne leczenie raka strun głosowych cykuty cętkowane być prowadzone bardzo ostrożnie.

Musisz zebrać kwartę jar roślin kwiatostan, wlać je do butelki trzylitrowy i wlać dwa litry alkoholu (70%). Natychmiast korek szczelnie i pozostawić w ciemności przez 21 dni, czasami o pojemności konieczności wstrząsania nalewki.

środki niezbędne do zażyciem jednej kropli przez rozpuszczenie go w wodzie, wstępnie przegotowanej i schłodzonej (100 ml) i wody pitnej ósmej rano: procedura całą na leczenie raka pomyślnie przeszedł przez struny głosowe i bezpieczny rozwinięte. Każdy dzień powinien być dodany do jednej kropli i tak dalej aż do 25.

Jeżeli etap odbierania 15-17 kropli staje się złe (zawroty głowy, nudności, osłabienie, wymioty), trzeba cofnąć się do 13 kropli i wykorzystać tę dawkę przez 45 dni. Po tym okresie ponownie, po jednej kropli dziennie, aby przynieść stopę do 25.

W przypadku powtarzających się awarii do podjęcia etap odbioru 21-22 kropli, aby wrócić do dawki 19 kropli przez pięć dni, a następnie w dalszym ciągu zwiększać dawkę do 25.

Kiedy w końcu umieszczony najpierw 25 kropli, dawkowanie zmienia środka. Dzienna dawka jest zwiększana do 60 kropli i trafia do 4 dawek 15 kropli (8 rano do 12 pm, 16 pm do 8 pm). Jeśli ciało jest nowa sprawa transfery dawkowania, konieczne jest o godzinie 16:00 leków nie zostanie podjęta, a następną dawkę zmniejszyć do 45 kropli, które powinny pić w ten sam sposób przez jakiś czas na dostosowanie się. Po okresie 60 powinna powrócić do ich kroplami picia przed zabiegiem.

Jest jeszcze inna metoda cykuty leczenia, bardziej wyrozumiały, co pozwala lepiej dostosować się do leku. W tym przypadku każdy dzień zwiększenie odbioru nalewki na spadek do 15. Począwszy od 16 dnia wziąć dwa tygodnie do 10 kropli, ale wieczorem i rano. Następnie dodać 10 kropli do recepcji o godzinie 20:00 i pić dwa kolejne tygodnie (dzień 30 kropli). W ten sposób, że zwiększenie dawki 10 kropli, co dwa tygodnie, osiągając 60 kropli, które powinny być podzielone na 4 dawkach 15 kropli pitnej, aż do całkowitego zagojenia. Jeśli ta część ciała nie nadaje, trzeba cofnąć się do 40 kropli i uczynić je stale.

Ta sama nalewka cykuty spędzić nie tylko w leczeniu raka strun głosowych, ale także narządy wewnętrzne.

Mielono rzepień pospolity również mieszać z wódki, w równych proporcjach i stałe. Powstały napój sok na małą łyżką (w zaawansowanych przypadkach – przez dużą łyżką) na dzień trzy razy.

Leczenie raka sok struny głosowe cocklebur pożądane połączenie z wdychanie dymu płonących nasion tej samej rośliny. Jest to wygodne, aby to zrobić, jeśli garść nasion wypełnić niepotrzebnego czajnik i umieścić go na ogień, dym będzie wychodzić z wylewem, który trzeba oddychać przez pięć minut, nie więcej. Pełny kurs tego leczenia powinien trwać około sześciu miesięcy.

Leki z tych obiektów i leczeniu innych nowotworów.