184 Shares 6665 views

Jak w Photoshopie usunąć pryszcze z twarzy?

Dość często niewłaściwy czas pojawił się pryszcz lub inna psuje niewielka wada wrażenie ze zdjęć. Niestety, to jest z góry nie działa. Również często okazuje szybko i pozbyć się tego problemu. Czasami, oczywiście, pomaga Fundacji, ale nawet on nie może całkowicie zamaskować wady i uratować sytuację. W takich przypadkach, to będzie bardzo przydatne wiedzieć, jak usunąć pryszcze w Photoshopie. Pomoże to obraz wyglądać estetycznie, a wynik nie będzie się wstydzić, aby pokazać znajomym i rodzinie.


Otwórz program i załadować zdjęcie, które zostaną przetworzone, nie jest przeznaczona wyłącznie dla realizacji procedury trochę czasu, więc w jaki sposób usunąć trądzik jest bardzo prosty w programie Photoshop. Aby to zrobić trzeba narzędzi, znajdujący się na głównym panelu po lewej stronie. Mówimy o takich elementów retuszowania, jako „pieczęć”, „Pędzel” i „Blur”. Mogą być aktywowane poprzez naciśnięcie lewego przycisku myszy lub użyć skrótu przypisanego do wyzwania każdej z tych funkcji. Należy zauważyć, że użycie klawiszy skrótów i ich kombinacji znacznie przyspiesza pracę w tym programie.

Aby rozpocząć, wybierz narzędzie „Stamp”. Musisz wiedzieć, że jest to bardzo ważna funkcja w korekcji fotografii, jak w Photoshopie usunąć pryszcze, co do zasady, jest możliwe tylko przy użyciu funkcji. Jednak uzyskany wynik może mieć ostry zmianę konturu w tych miejscach, w których wykonywana jest praca. Dlatego, aby uzyskać lepsze wyniki zastosowania bardziej „Pędzel” i „Blur”, jak wspomniano powyżej.

Więc poprzez aktywację funkcji „Stamp”, poprosił o promieniu około 10 pikseli i małą wartość sztywności. Ten ostatni może opuścić nawet na zero. Ponadto, w celu poznania w jaki sposób usunąć trądzik w praktyce, należy przesunąć kursor do obszaru skóry, który nie charakteryzuje się defektem, ale dźwięk jak najbliżej do miejsca, w którym chcesz ukryć pryszcz.

Zbierając miejscu, przytrzymaj «Alt», jednokrotne naciśnięcie przycisku lewy myszy (LMB). Kursora na ekranie zmieniając kształt podobny do oznaczenia celu, a zaznaczony fragment tak, że próbka będzie wykonywać tę funkcję. Wówczas kursor wskazują obszar problem i kliknij LPM. W rezultacie sygnał próbki zamknie istniejący pryszcz, a Photoshop automatycznie pobiera niewielką korektę, pomagając powielony fragment harmonijnie łączą się z otoczeniem. Im większa sztywność narzędzia wykorzystywane, tym ostrzejszy jest granica między „sklonowanych” próbki i części do którego importuje.

Następnie wybierz narzędzie „Pędzel” i skonfigurować w podobny sposób. Przy pomocy różnych czystym zaczerwienienie, Browning, itp kroków algorytmu jest taka sama, jak w przypadku z „pieczęcią”. Ostatnim narzędziem, które jest potrzebne, aby usunąć pryszcze w Photoshopie, to „rozmycia”. Dzięki niemu, ostateczna obróbka obrazu jest wykonywana. ustawienia instrumentu, każdy użytkownik może zrobić indywidualnie, ponieważ jest to całkowicie zależne od konkretnego obrazu. Praca z narzędziem odbywa się jednocześnie naciskając LPM.

Opisana procedura daje wyczerpującej odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób usunąć trądzik na Photoshop zdjęcie. Można zauważyć, że jest to dość proste.