255 Shares 1886 views

Uniwersytety Kirov: publicznych i komercyjnych. Listy uczelni Kirov

Kirov – największa rosyjska miasto z rozwiniętym systemem edukacji. Uczestnicy, którzy nie zamierzają przenieść się do innego regionu w imię nauki, to dość łatwo wybrać odpowiednią instytucję. Że wybór był prawidłowy, konieczne jest, aby zrozumieć, co uczelnie Kirov zasługują na uwagę w pierwszej kolejności.

Państwowa Akademia Rolnicza Vyatka

Instytucja powstała w 1930 roku. Przez prawie Akademii wieku osiągnęła stabilny poziom jakości kształcenia i zgromadził imponującą bazę danych. Wiele uniwersytetów Kirov – rząd, a instytucja nie jest wyjątkiem. W Akademii można zdobyć wykształcenie w dziedzinie mechanizacji rolnictwa, weterynarii, agronomii, zwierząt gospodarskich, serwisu i konserwacji sprzętu transportowego, biznesu motoryzacyjnego, ekonomii, rachunkowości i biologii. Kadra uczelni ma ponad trzysta osób, z których większość kandydatów lub lekarze nauki, które nie mogą jednak punkt do najwyższej klasy instytucji. Szkolenie odbywa się w pełnym wymiarze godzin, w trybie zaocznym, a ponadto istnieje możliwość wieczór. Należy również zauważyć, że studenci mają możliwość poszerzenia wiedzy w szkole absolwentów.

Vyatka Uniwersytet Humanistyczny

Studenci, którzy nie mają skłonności do nauk ścisłych, warto zwrócić uwagę na uczelni językowych lub gospodarczych. Kirov posiada kilka takich instytucji, wśród których wyróżnia się VGGU. Uniwersytet ten został założony w 1914 roku i przeszedł wiele transformacji. Istnieją specjalne prezentuje metody matematyczne i badania, handel, zarządzanie, administracja, księgowość i audyt, pedagogika społeczna, metodyka edukacji podstawowej, psychologia przedszkolnym, techniki, informatyki, lingwistyki i komunikacji międzykulturowej, kultury fizycznej, filologii, prawa, historii, kulturoznawstwa, psychologia, ekologia, geografia, biologia, chemia, fizyka i matematyka. W VGGU uczyć się zarówno w pełnym wymiarze czasu i korespondencji, możliwe jest, aby ukończyć szkołę. Personel nauczanie obejmuje tylko wysoko wykwalifikowanych naukowców i pedagogów.

Vyatka State University

Wyliczanie uniwersytety Kirov, nie wspominając o VSU. Ta instytucja edukacyjna została założona w 1963 roku, aw 2010 roku trafił na listę pięćdziesięciu najlepszych uczelni Federacji Rosyjskiej. Ten uniwersytet może być przeszkoleni w kilku dziedzinach. To obszary, takie jak handel, fabryki urządzeń elektrycznych, mocy przemysłowej i metod matematycznych badań operacyjnych w ekonomii. Po zakończeniu szkolenia, studenci otrzymują specjalistyczne kwalifikacje w wybranej dziedzinie. Personel nauczania obejmuje ponad czterystu ludzi, a jedna na dziesięć – doktorat. Podobnie jak w innych uniwersytetach Kirov, VSU oferuje w pełnym wymiarze czasu i formy korespondencji szkolenia, dodatkowo, istnieje również wersja połączony z ćwiczeniami w godzinach wieczornych.

Kirov State Medical Academy of Federalnej Agencji Ochrony Zdrowia i Rozwoju Społecznego

Uniwersytety Kirov, który jest na tyle duża lista, często może się pochwalić długą historię istnienia. Akademia Medyczna, z drugiej strony, został założony nie tak dawno temu, w 1987 roku. Jednak nie ma to instytucja mniej prestiżowe. Akademia kształci specjalistów w takich dziedzinach, jak pediatrii, medycyny ogólnej i pracy socjalnej. Specjalizacje medyczne mogą rozwijać się wyłącznie na pełne etaty. Pracownicy socjalni i przygotować kursy korespondencyjne. Ponadto, w taki sam sposób studenci są szkoleni merchandising Wydziału Pielęgniarskiego, stanowych i władz miejskich. Specjaliści Nauki medyczne mogą kontynuować naukę na studiach, wybierając takie rzeczy jak chirurgia, fizjologii, chorób neurologicznych lub zakaźnych, a także wielu innych. Uczniowie z wysokimi wynikami z ujednoliconego egzaminu państwowego mają możliwość studiowania za darmo.

Kirov Instytut Języków Obcych

Przyszłe lingwiści są zainteresowani przede wszystkim humanistycznych uczelniach Kirowa. Specjalizacje, które oferują tego typu szkół zazwyczaj zawierają pedagogikę i filologię. Ci, którzy chcą stać się wysoce wykwalifikowanego tłumacza, należy zwrócić uwagę na KIIYA. To tutaj można w pełni opanować teorię przekładu. Edukacja odbywa się wyłącznie osobiście. Każdy student otrzymuje indywidualne podejście jest możliwe tylko dlatego, że uniwersytet ma nie więcej niż dwieście osób jednocześnie.

Instytut Ekonomiczny i Społeczny Vyatka

Wyliczanie uniwersytety Kirov, to z pewnością warto wspomnieć VSEI. To jest prywatna instytucja edukacyjna, która została założona w 1993 roku, ale już sprawdził się z najlepszej strony. zaufanie wśród pięćdziesięciu najlepszych VSEI prywatnych instytucji edukacyjnych na kilka lat. Instytut może zdobyć wykształcenie w takich przedmiotów jak wychowanie fizyczne, ekonomii, psychologii, podatków i podatków, globalnej gospodarki i prawa. Po ukończeniu student otrzymuje tytuł licencjata i akademickiej staje wykwalifikowany technik. Kadra tej niewielkiej instytucji edukacyjnej obejmuje sześćdziesiąt dwa specjalistów, z których pięć to doktorzy i trzydzieści jeden osób – doktoraty. W działach VSEI zatrudnia również dwa profesorów i docentów dziewiętnaście. Ten poziom kształcenia nauczycieli pozwala to instytucja edukacyjna, aby zagwarantować najwyższą jakość wiedzy dla każdego wnioskodawcy w tej uczelni. Edukacja w VSEI prowadzone zarówno w pełnym wymiarze czasu i korespondencji. Wszystkie zainteresowane absolwenci mają możliwość kontynuowania nauki na studiach.