703 Shares 6484 views

Gosh z „Uni”: aktor ma na imię, biografia, zdjęcia

Seria „Univer” w jego różnych odmianach nazw idzie na kanale TNT od 25 sierpnia 2008 r. Głównymi bohaterami są młodzi, trochę uparty uczeń. Widzowie, oczywiście, znany Ghosh z „Uni”. Gigolo, gigolo i niezwykle przedsiębiorczy młody człowiek – tak przed nami jest przyszłość dziennikarz. Jaka jest nazwa Gosha „Uni” w prawdziwym życiu? Kim są aktorzy kina rosyjskiego ukształtowane tak realistyczny za arogancję, charakteru asertywności? Na to i wiele innych tematów poniżej.


George Rudkovsky: strach i koszmar dla wszystkich kobiet

Sympatyczny niepoprawni Gigolo Ghosh jest bardzo przedsiębiorczy i przebiegły. Cechy te są przyczyną wszystkich kłopotów i nieszczęść, ale bez nich, młody człowiek nie odebrał, i dużo zabawy.

Widzowie natychmiast spotkać z trzeciego George, który jest najlepszym przykładem przysłowia „od sesji do sesji, studenci mieszkają zabawy.” Wszakże dla Rudkovsky podczas egzaminów zawsze zauważy dramatycznych zmian: staje się poważny, nie interesuje się kobietami. Ale jak tylko testy umieścić w miejscu botanik George pochodzi kobieciarzem Gosh.

Jest w akademiku już ustaloną renomę: Poważna dziewczyna u jego boku i niepoważne są chętni, aby z nim porozmawiać. Gosha musi każdej pięknej pani jego podejście więc odrywania i niechęć wielu z nich kończy się w ten sam sposób – z łóżka.

Postać odwraca głowy dziewczynek z pierwszej serii do 44 minut, a następnie seria 113 idzie do wojska. Kiedy wrócił, uświadamia sobie, że jego dotychczasowe osiągnięcia są zapomniane, a tytuł głównego akademiku skradziony Lovelace prądu sąsiad Michael. Ale zaprzyjaźniliśmy. Rzeczywiście, ku uciesze Goshe Maykl nigdy się nie zmienia podczas jego stosunek do dziewczyn, które są czasowo ustąpię jako człowieku damskiej.

Wkrótce Rudkovsky, który zakochuje się w Lilechka. Z Serii 202 uzyskaliśmy dobrą parę. Lily odwróciła się do okultyzmu i George, jak wiemy, ma tendencję do wpaść w paranoję, bo z tego, co jest zarejestrowana w szpitalu psychiatrycznym. Volkova powstrzymuje jego libido, a także w serialu „SashaTanya” Rudkovsky sprawia jej oświadczyny.

Transformacja kobieciarza w kochającego mężczyzny

Gosh z „Uni”, którego prawdziwe nazwisko brzmi Aleksiej Gavrilov, fabuła serialu jest studentem Wydziału Dziennikarstwa. Był arogancki, arogancki, przebiegły, chciwy, ale czasami przejawia niezwykłą inteligencję i szlachetność, choć zdarza się to rzadko.

Gosh z „Uni” nie znajduje się z dziewczynami, często wykorzystuje je, biorąc pod uwagę przedmiot swoich seksualnych przyjemności. Lily była również jego celem do zaspokojenia osobistych pragnień. Jednak temperament Volkova, jego wiele pęknięć i małych obracać nauki okultystyczne zrobiły swoje: Gosh z „Uni” zakochał się w niej. I zaczął szukać nie na jedną noc, ale żeby po prostu być przy jej boku.

Historia Georgiya Rudkovskogo i Lilia Volkova rozpoczyna się w przestrzeni sceny z serii o studentach i gładko spływa do serii o rodzinie i miłości „SashaTanya”. Na otwartych przestrzeniach Miłośnicy zapiąć związek małżeński.

Aleksey Gavrilov i George Rudkovsky: dwie przeciwległe osobowość

Rudkovsky – typowym przedstawicielem współczesnej populacji męskiej: straszny kobieciarz i czasami gigolo. Nasuwa się logiczne pytanie: „Kto gra w Gosha” UniVer „?” Aktor zrealizować gigolo i kobieciarzem, to AA Gavrilov. Aleksiej uznał, że po Ghosh miłych mas, to zaczął się w roli nieodłącznego danego studenta. Może dlatego, że 32-letni mężczyzna nie jest jeszcze żonaty i nie ma stałego partnera życiowego.

Alex próbuje nakreślić jego charakter i siebie jak dwie diametralnie przeciwnych osobowości. Jednakże, zgodnie z aktorem, wielu fanów nawet jego nazwisko nie jest natychmiast przywołać i nazywa Gosha.

Ale Alex nie żałuje realizację obrazu Georgiya Rudkovskogo, w rzeczywistości było bezpośrednią Podręcznik do serc publiczności dla niego. I czy będzie to rola potwierdza wyrażenie „aktora w jednej roli,” Alex nawet nie myśleć, bo tam jest jeszcze wiele ciekawych prac.

Gosh z "Uni": biografia aktora Alekseya Gavrilova

Przypomniał dużą rosyjską publiczność jak George Rudkovsky: student, dziennikarz, kobieciarza. Jednak aktor z jego charakteru nie jest tak wiele wspólnego.

Alex jak Ghosh z „Uni”, urodził się w lecie: 06 sierpnia 1983. Do 1994 roku mieszkał w Magnitogorsk. Dorastał w atmosferze dyscypliny i porządku nieodłączne w każdej rodzinie wojskowej.

Pierwszy zawód, który marzył o młodej Gavrilov, – służba wojskowa. Chciał, aby jego ojciec, ale on znalazł nową pasję, która później przerodziła się w pracę całe swoje życie – teatr i kino.

Pierwsze kroki w działaniu zostały wykonane podczas swoich lat szkolnych: nauczyciele zostali zaproszeni do udziału w szkole Aleksiej oddanych koło. Po przeprowadzce do Moskwy, marzenie o karierze aktorskiej zyskał prawdziwe cechy: młody człowiek stał się regularnym teatr, nigdy nie brakowało film premiery.

Po szkole, wystąpił on do VGIK. Udało mi się zrobić, ale nie od razu. Przed pierwszym krokiem do osiągnięcia marzenie Aleksiej Gavrilov, alias Gosha od „Uni” (na zdjęciu poniżej), pracowałem jako sprzedawca obuwia, kuriera.

Od 2003 roku był studentem VGIK, był szkolony w pracowni A. V. Batalova do 2007 roku.

Sukces przyszedł z roli kobieciarza Rudkovsky

Już czasów studenckich, przyszły aktor zaczął szukać odpowiednich ról. Kariera rozpoczęła się wraz z obrazem Koli Pisariewa, oświadczenie wojskowej. To był jego debiut, po tym jak aktor kręcił w jednym lub w dwóch filmach rocznie.

Ale żaden z bohaterów nie wcielonych przyniósł Aleksiej tak skuteczne, jak Gosha ( „UniVer”). Aktor Gavrilov zasłynął po kilku odcinków serialu od początku produkcji.

Teraz Alex nadal rozwijać i ulepszać swoją postać. Teraz Gosh żonaty Lilia Volkova. Jego historia stała poza jednym szeregu i kontynuowane w nowym projekcie „SashaTanya”.

Filmografia

Już w latach studenckich Gavrilov jego zacznie być realizowany w filmie. Na swoim koncie kilkadziesiąt ról grał. Ale nie wszystkich zdjęć zawartych aktor pozostał w pamięci swoich obecnych fanów, które, niestety, widzę go jako tylko Gosha Rudkovsky. Przypomnijmy taśmę, w strzelaninie w którym wzięło udział utalentowany Alexei Gavrilov.

 • 2004. Krótki film „Shagnuvshie w wojnie.” Główną rolą operatora wojskowego Koli Pisarev.
 • 2005. serial komediowy: „Moja miłość”. Loban rola.
 • 2006. W serii „Lotnisko 2”. Rola koparki pies w 6-serialu „The Lady przekazał w bagażu”. Melodramat „Historia damska”. Człowiek cameo w trzeciej serii „My Kohla.”
 • 2006-2009. Dramat „Miłość jest jak miłość.” Rafael Myachikova rola.
 • 2007. „Elsa” krótki film. Cameo. serial komediowy „dusza Sea”. Stanowisko asystenta dyrektora Edik. Melodramat „Podróżowanie ze zwierzętami”. Epizod. Rola żołnierza. „Swatka” serii. Egor 54-seria "Tiny". „Mustang” niedokończone filmu. Leschi obrazu bespredelschik.
 • 2008. Mistyczny thriller „Wola nocy.” Faszystą. Film młodzież „zamkniętych pomieszczeniach”. Drugi reżyser filmu i roli kelnera.
 • 2008-2009. "Red" serii. Nicholas rola.
 • 2008-2011. Serial młodzieżowy "Univer". Rola Georgiya Rudkovskogo.
 • 2009. Seria „Jeden dzień będzie miłość” ( „Syrenka”). Cameo.
 • 2010. Detektyw „To Krapivin” ( „Prokuratura”). Obraz Leshi Suslova. Action Adventure "Sea Devils-4." Zagrał w epizodzie (trzecia seria „Dogs”).
 • 2011. Ryzykowny melodramat „Życie i przygody Mishka Jap.” Obrazy Chrystusa Pindos.
 • Na lata 2011-2015. Kontynuacja serialu młodzieżowego „Univer. Nowy akademik ". Ta sama osoba dziennikarza, kobieciarz Goshi Rudkovsky.
 • 2012. Kataklizm „Underground”. Rola Marauder. "Szpieg" thriller. Rola obowiązku.
 • 2013. komedii „jedyną dziewczyną w tym sporcie.” Cyril rola.
 • 2013-2015 gg. „SashaTanya” komedia seria o małżeńskim życiu po uni. Ten sam obraz Georgiya Rudkovskogo, tylko w nowym wcieleniu pana młodego, a wtedy jej mąż Lilia Volkova.
 • 2015. Rola pośrednika w filmie „Arch” Alekseya Smirnova (reżysera „kołyska” i „Lunatyczka”).

Interesujące jest to, aby wiedzieć, że niektóre prace aktora nie zostały jeszcze zidentyfikowane w czołówce filmu. Wśród nich m.in. z serii „Sea Shower” i filmu „Podróż ze zwierzętami”.

Najbardziej znaczącą rolę

George Rudkovsky – nie najbardziej znaczące i jasny aktor pracy, pomimo jego popularność i uznanie fanów. Krytycy uważają, że najważniejszym zadaniem jest wizerunek żołnierza z obrazu Veronica Watchdog „Podróżowanie ze zwierzętami”. I nie ma znaczenia, co Aleksiej postać jest wtórny, nie ma wartość siły charakteru.

Najbardziej pamiętny taśmy Alexei są „zamknięte przestrzenie”. To tu Gavrilov próbował swoich sił nie tylko jako aktor (rola kelner), ale także reżyserem. Później już nie ujawnia swój talent w tej dziedzinie. Jest możliwe, że ten uniemożliwił rozwój kariery aktora. Po tym wszystkim, w 2008 roku, wspólnie z Instytutem Alexey znajomego Vitaliem Gogunskim przyszedł do odlewu z serii „UniVer”.

Nowa rola Gavrilova

W 2012 roku aktor pokazał się w nowy sposób: stał się autorem i twórczy producent projektu telewizyjnego „Akademia rzeczywistości.”

projekt społeczno-edukacyjny powinien mieć na celu zwrócenie uwagi na konieczność uzyskania praktycznej wiedzy i umiejętności. Po tym wszystkim, to jest klucz do sukcesu samorealizacji.

Jednak z jakiegoś powodu, pierwszy na świecie projekt edukacyjny w trybie reality-show nie otrzymał właściwej promocji. Informacja kończy się komunikatem, który rozpoczął przyjmowanie wniosków od kreatywnych ludzi, którzy chcą realizować swoje pomysły biznesowe do życia.

Może projekt utknęły na etapie promocji i reklamy ze względu na podobieństwa w spotkaniu z „American Idol”. Istotą „Akademii” był fakt, że grupa osób w wieku 21-28 lat miał 5 miesięcy pozostawać pod fotokarabin. Ich codzienne planowane było wprowadzenie godziny lekcyjne (12 kursów), Godziny znanych osobistości: pisarzy, sportowców i artystów. Podobnie jak w „Star Fabryka”, uczestnicy będą opracowane pod kierownictwem kuratorów: w serialu „Akademia” planowane 5 biznesmenów.

Jednak ze względu na brak informacji w Internecie na temat realizowanych projektów, uczestników, opiekunów, możemy założyć, że „Akademia rzeczywistości” i pozostał w fazie rozwoju.

Życie osobiste. Projekt TV "The Bachelor"

Informacje o życiu prywatnym Alekseya Gavrilova wielokrotnie wyciekły do mas. Jeden z incydentów była informacja o zakończeniu relacji z gwiazdą serialu „Stażyści” Kristine Asmus. Zależność między nimi trwała tak długo, że w opinii fanów musiał rozwijać się w coś więcej, a mianowicie ślubu. Ale bez cementowania miłości pieczątkę, para nagle rozstał.

Rozdzielenie nastąpiło z inicjatywy Gavrilova. On rzekomo wyrzucił kobietę przez wzgląd na dawnej pasji Alexandra.

W tym momencie, jak widać, życie osobiste aktora nie sumują się, ponieważ istnieją pogłoski, że będzie kolejnym obiektem pożądania kobiet w serialu „The Bachelor”. Jednak jest to prawda, czy nie, możemy dowiedzieć się tylko w 2016 roku. Następnie rozpoczyna się nowy sezon reality show.