410 Shares 3159 views

Jak usunąć niewielki garb na nosie na różne sposoby?

Niestety, nie wszystkie dziewczyny całkowicie zadowolonych z własnego wyglądu. Najczęściej są zainteresowani, jak rozwiązać ten nie jest zbyt piękny profil. Po przeczytaniu tego artykułu, będziesz wiedzieć, czy jest możliwe, aby usunąć mały garb – nos jest całkowicie bezużyteczne.


Przyczyny gorbinok

Ten wystający, zlokalizowana na grzbiecie nosa, jest nie tylko kości, a także w tkance chrzęstnej. To nie stanowi żadnego zagrożenia dla zdrowia ludzi i nie koliduje z procesem oddychania. W związku z tym, że eliminuje przyczyn czysto estetycznych.

Dla tych, którzy zastanawiał się , jak usunąć guz na nosie jest wiedzieć o przyczynach jej występowania. Ich obecność może być z czynników genetycznych lub urazu. Wiele narodów Crook jest uważana za charakterystyczną cechą narodowy. Odnosi się to do Greków, Turków, Arabów, Albańczyków, Dagestanu, Czerkiesów, Gruzinów i Tadżyków.

Gdy uraz nosa bez naruszania jego integralności, w 70% przypadków opuchlizna znika po kilku dniach. W wyniku naruszenia integralności kości i chrząstki, mogą rosnąć razem prawidłowo. W rezultacie, na grzbiecie nosa może wydawać zgęstnieje.

W jakim wieku może zrobić operację?

Ci, którzy nie wiedzą jak usunąć guz na nosie, to będzie ciekawe, można to zrobić za pomocą plastyka nosa, masaże i makijaż. Przed podjęciem decyzji o operacji, raz na zawsze pozbyć się tego szczególnego wyglądu, konieczne jest, aby dowiedzieć się wiek, w którym można uciekania się do tak radykalnych metod.

Aby zobaczyć i kompleksowo ocenić przyszłe wyniki, trzeba odwiedzić chirurga plastycznego, który będzie w stanie przeprowadzić modelowanie komputerowe nosa. Aby wykonać taki zabieg jest zalecany w wieku 18-40 lat. Położyć się na stole operacyjnym w młodym wieku nie jest konieczna ze względu na niekompletność procesie wzrostu tkanki kostnej. nie powinny być wykonywane Korekcja ludzi w wieku powyżej czterdziestu lat. Wynika to z faktu, że w tym okresie znacznie zwiększa ryzyko deformacji pooperacyjnych.

Jak jest operacja zrobić?

Ci, którzy nie wiedzą jak usunąć guz na nosie, powinni zrozumieć, że Korekcja odbywa się w kilku etapach. Jej istota polega na usunięciu wystających kości i chrząstki. Początkowo, chirurg wykonuje nacięcie w kanałach nosowych. Jest to niezbędne w celu ułatwienia dostępu do operowanego obszaru. Podczas lekarza oddziela błony śluzowej i skóry z twardej tkanki, a następnie dysponuje chrząstki i kości koryguje część. W przypadku małej półce właściwe zastosowanie polerowania. Kiedy duża garb nadmiaru wycięcia prowadzi chrząstki.

Następnie wszystko w stałym położeniu. Po powrocie do tkanek miękkich zszywa się i umieszcza z powrotem na nos bandaża gipsowego. Aby zatrzymać krwawienie z nosa włożona bawełny turundy. W ciągu kilku dni po zabiegu Korekcja nosa pacjenta mogą wystąpić trudności w oddychaniu. Znika po usunięciu tampony i opieki obrzęków. W okresie pooperacyjnym są pokazane fizjoterapii. Ponadto, pacjent będzie musiał spełniać szczególne traktowanie. Środki te pomogą uniknąć ewentualnych komplikacji.

Problemy wynikające z nieodpowiednich wykwalifikowanych chirurgów

Lekarz, zrobić nacięcie w niewłaściwym miejscu, ryzykując wiele. Podobny błąd jest często powodem, że ze względu na brak komunikacji z bocznych chrząstek nosa pacjenta w przyszłości zacznie się chwiać.

Nadmiernego otwierania zatok jest obarczona stałych zakaźnych chorób układu oddechowego. Każdy dobry lekarz dołoży wszelkich starań w celu uniknięcia nadmiernego szlifowania chrząstki. W przeciwnym razie pacjent będzie musiał ponownie położył na stole operacyjnym na odbudowę mostu nosa.

Ostateczne wyniki zabiegu można ocenić po upływie sześciu miesięcy. Zazwyczaj pacjenci są zadowoleni ze zmienionym nosa z powodu powyższych powikłań są niezwykle rzadkie. Przeciwwskazaniem do plastyka nosa może być uczulony na leki, zaburzenia psychiczne lub poważnej choroby przewlekłej.

Jak usunąć niewielki garb na nosie bez operacji?

Można to zrobić za pomocą specjalnych ćwiczeń, opracowany przez Kerol Medzhio. Pozwoli ona nieznacznie skorygowane kształt nosa. Wszystkie ćwiczenia są bardzo proste. Angażować się w ich realizacji mogą być w dowolnej wygodnej pozycji dla ciebie. Można to zrobić stojąc, siedząc, leżąc, a nawet w podróży.

Aby usunąć mały garb na nosie w domu, trzeba poprawnie i, co najważniejsze, wykonywanie regularnych ćwiczeń. Nacisnąć palcem do czubka nosa tak, że jest lekko podniesiona. Pociągając za górną wargę po dnie, spróbuj zmniejszyć nos. Upewnij się, że w tym momencie czubku nosa, przesuń w dół, opierając palec. Fix w tej pozycji przez kilka sekund.

Ważne jest, aby usta były najbardziej zrelaksowany. Oddychanie nie powinien oddalać się od zwykłego rytmu. Powtórz ćwiczenie 35 razy jest to konieczne. Aby szybko osiągnąć pożądany efekt, można wykonać ćwiczenia dwa razy dziennie.

Jak naprawić defekt z makijażu i masażu?

Aby usunąć garb nosa, wysiłki krajowe nie są wystarczające. W tym przypadku można wizualnie ukrycia go z makijażem. Prawidłowo stosowane makijaż może zdziałać cuda. Do wizualnego wyrównania nos z garbem musi rozjaśnić jego przedniej części oraz tylnej powierzchni bocznych przyciemnienia. Aby wykonać te manipulacje, należy zaopatrzyć się wcześniej z proszkiem o różnych kolorach. Aby uzyskać doskonały efekt na koniec makijażu zaleca się zderzyć zmatowić specjalnych kosmetyków.

Można także spróbować zrobić masaż. Ci, którzy już zorientowali się, jak usunąć guz na nosie i na pewno chcą spróbować tej metody. To nie wymaga drogich narzędzi i konkretnych umiejętności. Aby wykonać masaż, trzeba będzie wstępnie ogrzewane żelazo i składane kilkakrotnie chusteczkę. Powinny one być umieszczone na guz i mocno przycisnął środkowy palec na najbardziej wystający miejscu, odczekać pół minuty. Ta manipulacja jest powtarzany sześciokrotnie. Po dwóch tygodniach regularnych ćwiczeń będzie można zobaczyć pierwsze rezultaty.