827 Shares 2014 views

dania z wołowiny w piekarniku

Najlepszym sposobem, aby gotować mięso jest uważane pieczemy je w piekarniku. Taki sposób ze względu na równomierność procesu obróbki cieplnej pozwala zachować dużą ilość składników odżywczych, aby uniknąć występowania szkodliwych produktów powstających podczas spalania oleju i dają naczynie unikalny smak.

dania z wołowiny w piecu mogą być gotowane na kilka sposobów: w rondlu, w teście, w formie lub w foliowym rękawie do pieczenia. Każdy sposób jest dobry na swój sposób. Mięso z formy od czasu do czasu konieczne jest, aby wlać sok, który jest uwalniany z niej, to jest tak, aby zapewnić, że mięso nie wysycha. Wcześniej można panierowane bułką tartą, zmieszane z przyprawami. Pieczenie w teście odbywa się w stosunkowo niskiej temperaturze, mięso uzyskane jest bardzo bogata, ale nie będą miały złoty kolor, ciasto może być dowolny: łuszcząca się, herbatniki lub piasku. Ale jeśli mięso piecze się w formie, zostanie on zwolniony, a soczyste i rumiane. Ten sam efekt jest wytwarzany przez gotowanie w folii i tulei. Mięso do dań z wołowiny w piekarniku należy schłodzone, ale nie zamrożone. Fakt, że ciecz w komórkach przekształca się w lód, rozdarcia tkaniny i tylko podczas rozmrażania, przy czym mięso wysycha i traci smaku poniżej.

Polędwica wołowa w piekarniku – niesamowite kulinarne wiersz, w porządku, czysty i elegancki. Od razu widać, że ten kawałek francuskich kucharzy. Aby uczynić go, musimy złożoną marynatą. Obejmuje ono: startego imbiru (trzy deser łyżeczki); pomarańczowy marmolada (jedna trzecia szklanki); sos sojowy (trzy łyżki.); cukier trzcinowy (dwie łyżki.); sos chili (ćwierć łyżeczki deserowe); Musztarda (jeden z Art. Łyżka). Wszystkie te składniki są mieszane w filiżance szkła piwo (a). Zrobić dziurę w mięsie z widelcem i polać marynatą nad nią gotowi. Po tym procedura daje mięsa z marynatą podawany przez dwie godziny, jest pożądane, aby utrzymać cały czas w lodówce.

Piec powinien być ogrzewany do T = 200 ° C, gotować stek o kształcie dopasowanym do pieczenia, reszty marynaty wlać do formy i mięso obficie pieprz, sól, oliwa z oliwek i wlać wystawione na takie same. Forma musi dokładnie owinąć folię usunąć folię godzinę, obniża się temperaturę do 165 ° C i gotować przez kolejną godzinę. Gdy forma jest usuwana z pieca, odstawić na pół godziny w temperaturze pokojowej. Teraz stek jest gotowy, można wyciąć go na kawałki i podawać.

Wołowina potraw w piekarniku jest szczególnie popularny w Albion, jeden z nich, a mianowicie, stek stała się niemal symbolem starej dobrej Anglii.

W stek wołowy w piecu brane schabu bez kości, mięso jest cięte poprzecznie do włókien, cząstki muszą być grube centymetr. Umieścić kawałki pokroić w filiżance, dodać sos sojowy, posiekaną bazylię i wyciskanie cytryny. Umieścić naczynie do lodówki na pół godziny. Podgrzewania patelni z oliwą z oliwek i umieścić kilka zmiażdżone ząbki czosnku smaku, czosnek, odstawić na bok i narybku ponad wysokiej temperatury dla każdej części po obu bokach przez dwie minuty. Dopiero po ich pieczenia papryki i doprawić solą.

Ogrzewania wstępnego pieca do T = 200C i piec nasze steki w postaci bez pokrywy przez 7-10 minut. Służyć im powinno być z końcem gotowania. Już na płycie są posypane kiszonych cebula, danie, w naszym przypadku nie jest przewidziane. Podawać z sałatką z warzyw, ale jako dodatek jest bardzo odpowiedni pieczony ziemniak, amerykański analog, na przykład, wymaga to jako niezbędny warunek progotovlenii stek. Nie przeszkadzają, a butelkę lub dwie z dobrego czerwonego wytrawnego wina. Spróbuj, a zrozumiesz dlaczego wołowiną w piekarniku tak kochany na całym świecie.