449 Shares 8050 views

Suknia z materiałów pod ręką: jak być kreatywnym w życiu codziennym

Ludzka wyobraźnia nie może ograniczyć, zwłaszcza przedstawiciele twórczych zawodów. Projektanci mody wykorzystywać jako surowiec, a nie tylko tkanki, ale również wszystko, co wchodzi wygląd. Na przykład, można zobaczyć na wybiegach sukienki z skrawki gazety, papier budowy, worki na śmieci, świeżych kwiatów – trudno wymienić wszystkie opcje. Zwykła-szwaczka gospodyni gorzej znanych projektantów? Strój ze złomu w stanie wytwarzać żadnego fachowiec (lub master). Aby to zrobić, można użyć jakiekolwiek resztki, skrawki tkanin, papieru, celofan, i wszystko, co jest pod ręką.


Stroje dla małych mody

Najprostszym sposobem, aby strój z materiałów złomu – zrobić ładny strój dla dziewczynek. Po pierwsze, dzieci niskiego wzrostu nie potrzebują dużo materiału, a po drugie, że są szczęśliwi, że sobie to niezwykłe nowe ubrania. Jeśli nie rzucać skrawki różnych kolorach rzemiosła, nie jest łatwo zrobić atrakcyjne sukienkę. wymaga to wiele pasków kolorowych tkanin, które są usieciowane za sobą – cylinder otrzymuje z sieci. Top wszywa plecionkę, który jest wstawiony w zavyazochki i dolny – każda pasowania taki sam pasek jak w szyję i innych (plisami prążków). Ubierz się z materiałów złomu w postaci cute letni strój gotowy.

Konwersja starych rzeczy

Jestem pewien, że wielu znajdzie starego domu lub długo nie noszenie koszulki i koszule. Czasem nawet koniecznie zmieniać, przekształcać małe, a otrzyma oryginalną suknię ze złomu. Na przykład koszuli mężczyzny może być owinięta wokół ciała, piękne rękawie bow tie. Dodaj akcesoria i żakiet w zimnie – i nikt nie domyśli się, że masz na sobie. Nieświeże lub po prostu nudzi koszule i koszulki duży rozmiar łatwo zamienić się w piękną sukienkę lub tunikę. Alternatywnie, T-shirt można przekształcić, aby kobiece rzutki lub całkowicie zmienić. A jeśli nie chcesz, aby to zrobić, wystarczy dodać elementy dekoracyjne, takie jak taśmy i kołnierzem i prosty zamienia się unikalnym tuniki T-shirt. Jeśli znajdziesz kilka koszulek, pokroić w paski poziome i uszyć razem, dostaniesz modne paski sukienki. Zaletą tworzenia rzeczy, które każdy z nich jest wyjątkowy, ponieważ jest wykonana w jednym egzemplarzu.

Opcje letnie

W miesiącach letnich, kiedy chcemy, aby pokazać się na plaży, łatwo jest zrobić sukienkę z materiałów złomu, takich jak szale i szaliki. Pierwszy remis całkiem ładnie na szyi lub na piersi, i uzyskuje się z drugim pełnym sundresses. Na przykład, można przyjąć dwa identyczne chusteczkę (1×1 m), połączyć je trójkąty na klatce piersiowej i zszyte. Tylko zszyte taśmy, pełni rolę więzi z tyłu szyi i tworzenie letnie sukienki na wycieczki lub wizyta na plaży jest kompletna.

Wykorzystanie nietypowych materiałów

Wcześniej, przyjrzeliśmy konwencjonalnych opcji tkaniny szyć stroje. Ale niezwykłe suknie z materiałów złomu – w sukni z gazet, skrawkach papieru lub worków na śmieci. Aby stworzyć strój papieru, trzeba będzie:

  • gazety
  • nożyczki,
  • klej,
  • Scotch.

Zgadzam zestaw każdy z nas znajdzie dom. Oczywiście, w sukni z gazet jest mało prawdopodobne, ktoś będzie chodził na ulicy, ale tam na Karnawał, wakacje lub po prostu pokazać dom – odpowiedni pomysł. Zazwyczaj fartuchy papieru składa się z dwóch części – górnej i dolnej, które są zbierane oddzielnie, a następnie łączonych ze sobą. Opcje połączenia wielu kawałków gazet, niech swoją kreatywność prowadzi tylko lot fantazji, w końcu dostać oryginalne rzeczy.

To samo zalecenie może być podany do produkcji sukienek z worków na śmieci i inne produkty celofan. Lepiej jest, że były czarne, wtedy nie trzeba, aby je nieprzejrzysty podszewka. Sukienka może być głęboki dekolt lub, wręcz przeciwnie, będą zamknięte aż do szyi, uszyć je całkowicie obcisłą kształt lub spalony – w tym procesie, nie ma żadnych ograniczeń.

Kilka oryginalne pomysły

Aby stworzyć świąteczny nastrój nadaje się stosowanie dowolnych odpowiednich materiałów. Oto kilka przykładów:

  • W lecie w lesie, lub w innym miejscu, gdzie nie są zielone rośliny, może być reprezentowana w natywnej sukni z dużych liści. Muszą połączyć za pomocą żyłki lub nitki. Dmuchawiec na umiejętności nie można tkać wieniec i sukienkę.
  • Nie każdy jest materiałem, ale sukienka może być wykonane z banknotów – wygląda imponująco i bardzo niezapomniany.
  • W czasie, można umieścić kilka talii kart, łącząc je w losowej kolejności.

Wybierz Niezależnie od opcji lub wymyślić własne, i niech kreatywność tylko przynosi radość.