167 Shares 7363 views

Gdzie pójść z dzieckiem w Krasnodarze: TRK „Galaxy”, labirynt lustrem, zoo „Safari Park”, Oceanarium

Gdzie pójść z dzieckiem w Krasnodarze? Gdzie można odpocząć ze swoimi dziećmi tak to było bardzo ciekawe zarówno dla dzieci jak i rodziców? Krasnodar – duże i piękne miasto, a to ma wiele niesamowitych miejsc, które dadzą radość i nowe doświadczenia.

Wybrać najbardziej odpowiednie miejsce lub rozrywkę – nie jest łatwe, zwłaszcza rodzice muszą skupić się na gustów i zainteresowań dziecka. Można wziąć wycieczkę po głównej ulicy Krasnodar wynająć rower i na rolkach. Można przeżyć pokaz w cyrku Krasnodar i zanurzyć się w atmosferze świętowania i złośliwy śmiech. Ponadto, można iść z dzieckiem do muzeum, na koncert, zobaczyć zabytki. Dobrym rozwiązaniem – centra rozrywki dla dzieci i parków rozrywki, które są w mieście, jak dużo.

"Galaxy" (centrum handlowe)

W „Galaxy” SEC będzie rozrywka dla wszystkich smaków. To miejsce jest zawsze popytu, a oni sami Krasnodar i odwiedzających miasto. Wiele nowych i ciekawych oczekuje tutaj nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. W „Galaxy” może być oglądany:

 1. Oceanarium. Krasnodar słynie takiej rozrywki. Dzieci będą zachwycone specjalnych odkrytych basenów – nie jest to możliwe, aby obniżyć uchwyt i dotknąć małe ryby! Nawet z dziećmi powinny odwiedzić akwarium. Krasnodar – jest nie tylko piękna przyroda i zdrowy klimat, ale także poznawcze przestrzeń dla dorosłych i dla dzieci.
 2. Ci, którzy są zainteresowani tym, co dzieje się na innych planetach, należy odwiedzić następującą rozrywkę i instytucji edukacyjnych w SEC „Galaxy”. Planetarium i Centrum dla dzieci „Bajkonur” – dla ciekawskich dzieci starszych, którzy interesują się wszystkim co wiąże się ze światem przestrzeni.
 3. Butterfly Garden. Tutaj ogromny zbiór egzotycznych motyli, istnieją także pająki i ptaki.
 4. Labirynt lustro, w którym lustro jest tak wyraźnie odzwierciedlają obiektów i osób, które mogą być mylone mężczyzny z jego refleksji. Odwiedzający labiryntu są utrata iluzji optycznej stworzonej przez liczne odblaskowe. Lustro Maze – to zabawa nie tylko dla dzieci, ale również dla ich rodziców.

Centrum dla dzieci „Bajkonur”

Gdzie pójść z dzieckiem w Krasnodarze, jeśli dziecko jest ciekawy i zainteresowany wszystkim, co jest poza tym plnety? Jest to wspaniały ośrodek, który znajduje się wewnątrz „Galaxy” kompleks w sektorze zielonej. Tutaj dzieci będą oferowane różne gry i zabawy, w tym:

 • miasto-labirynt;
 • gry edukacyjne;
 • rysunek, rysunki malowanie tynków;
 • oglądanie kreskówek.

Centrum organizuje również imprezy dla dzieci. Miłym bonusem dla rodziców – rabat urodzinowy. Jeśli odwiedzisz „Bajkonur” w dniu narodzin dziecka, nie trzeba płacić za drugą godzinę pobytu! Aby otrzymać zniżkę należy mieć dokument potwierdzający datę urodzenia dziecka. Dla gości urodzin jest ofertą specjalną.

Muzeum rozrywkowych nauka „EynshteyniUm”

„EynshteyniUm” Muzeum zostało założone 01 września 2013. Stał się pierwszym w Krasnodar Territory interaktywnego muzeum. Wszystkie eksponaty, a jest ich około 90, można nie tylko zobaczyć, ale i dotknąć. Co więcej, nie ma nawet prowadzić eksperymenty i eksperymentować! Dzieci z rodzicami dotknąć suwak, aby stworzyć własną chmurę, należy gotować zimnej wody, nauczyć ludzkiego długość jelit i więcej. Doświadczeni przewodnicy prowadzą wycieczki po muzeum dla młodych odkrywców i towarzyszących ich rodziców i nauczycieli. Wycieczka trwa półtorej godziny i odbywa się w formie gry. Prowadnice odpowie na wszystkie pytania ciekawskich dzieci, aby pomóc im zrozumieć skomplikowaną układankę.

Nauka – to zabawa

Twórcy „EynshteyniUma” chciał pokazać dzieciom, że uprawiać naukę – to nie jest nudne, ale ekscytujące i interesujące. Młodzi goście muzeum będą mogli spojrzeć świeżym okiem na zwykłych przedmiotów szkolnych – fizyki, chemii i biologii. Dzieci będą zachęcani, aby wymyślić, nauczyć się czegoś nowego i twórczego podejścia do nauki. To może pomóc im zrozumieć, co chcieliby robić, jak dorosłych. A może jeden z chłopaków będzie w przyszłości, naukowcy z całego świata i uczyni ważnego odkrycia! Wycieczki w muzeum może być pociągnięty do grup i turystów indywidualnych. Hotel – sklep z pamiątkami i kawiarnia „cząsteczka”.

Park "Sunny Island"

Różnorodne możliwości rekreacji i parku rozrywki oferuje piękną nazwę „Sunny Island”. Na uwagę zasługuje bardzo historia jej powstania – zaczął na początku 20 wieku, kiedy kawałek ziemi w rzece Kubań kupił przedsiębiorca, niemiecki przez urodzenie – A. N. Rokkel. Tu obsadzone wiele drzew, zaczął farmę i połączony wyspę z lądem drewnianych mostów, aby była dostępna dla publiczności. Z biegiem lat, wyspa stała szkółce drzew różnych gatunków, a została stworzona przez gospodarstwa kwiat. Przez długi czas park został nazwany „Park Kultury i Wypoczynku. 40-lecie października. " Dziś jest obywatelem pomnik przyrody o znaczeniu lokalnym. Park roślinności jest zróżnicowany, można spotkać zieleni obsadzone 100-150 lat temu. Szczególną uwagę zwiedzających przyciąga samotnego dębu drzewa rosnące nad rzeką – jest weteranem okolicznych miejsc. Jest to najlepszy park rozrywki w Krasnodarze. „Sunny Island” – miejsce, gdzie każdy znajdzie coś zabawa dla każdego.

Najlepszym miejscem do wypoczynku i rekreacji

Każdego roku tam spoczywa około 1,5 miliona ludzi. Park często posiada ciekawą i zabawną imprezę kulturalną, która przyciąga tysiące ludzi z całego terytorium Krasnodar. Serwis i jakość usług zachwycają odwiedzających ze swoim wysokim poziomie. W godzinach wieczornych, dyskotek i różnych uroczystości w parku. Co można znaleźć w „Sunny Island”?

 1. Wiele nowoczesnych atrakcji. Najbardziej popularny "Speedway", "Funny roller coaster", "Safari" Matterhorn "Hip-Hop". obszar rozrywki jest podzielony na 3 części, w zależności od ich rodzaju: skrajnego, rodziny i dzieci. Przejażdżki można dobrać do każdego gustu i portfela – Ceny biletów różnią się znacząco.
 2. „Safari Park” – jedynym prywatnym zoo w Rosji.
 3. Planetarium.
 4. paintball Golf.
 5. boiska do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki plażowej.
 6. korty tenisowe.
 7. Kompleks sportowy z lodowiska, spełnienia standardów międzynarodowych.

Oprócz zwykłych łyżwach publicznej na podstawie złożonego sekcji roboczych hokej i łyżwiarstwo figurowe. W czasie wakacji, lodowisko również przeprowadzać pokazy lodowe i koncerty; Istnieją liczne kawiarnie, restauracje i bary – tylko około 2 tuzina. „Sunny Island” – jest nie tylko największym, ale także najbardziej interesujący park w Krasnodarze. Odznaczony szereg różnych prestiżowych nagród i jest uważany za jeden z najlepszych parków w regionie. Są stale realizacji projektów inwestycyjnych. Po takiej odmiany rozrywki, kwestia gdzie pójść z dzieckiem w Krasnodarze, powinna spaść o sobie.

Jakość usługobiorców

Dla wygody zwiedzających do „Sunny Island” ważnego systemu kart płatniczych. Stawką jest uznawany za gotówkę, a następnie może zostać obliczona. Nie trzeba stać w długich kolejkach, aby kupić bilet jeździć. Ponadto, premie opłaty Park w zależności od ilości wielkości na mapie – dzięki niemu można uwolnić jazdę. Saldo na mapie mogą być wykorzystywane do odwiedzić park w innym dogodnym czasie, ta sama karta jest obliczana w niektórych innych parków miejskich, takich jak „Boże Narodzenie” i „Chistyakov gaju”.

Czuć się swobodnie, aby przejść do parku „Sunny Island” jako rodzina, bo tu nie będzie rozrywkę i zajęcia dla wszystkich grup wiekowych. Zwiedzający mogą otrzymać część napędu i radości, jeździć na przejażdżki, oglądać fascynujący ice show, dotknąć natury w „Safari Park”, aby poznać tajemnice wszechświata, zwiedzanie planetarium, pływanie łódką lub po prostu poopalać się na słonecznej plaży. Miłośnicy ciszy i można cieszyć się spokojem i harmonią natury z spacer po malowniczych uliczkach parku, albo siedzieć w przytulnej kawiarni. W każdym razie, dobry pewni odwiedzającym mnóstwo nowych wrażeń i jasnych emocji. „Sunny Island” da każdemu słoneczny nastrój, Morze pozytywne naładowanie energii i optymizmu!

Oceanarium "Ocean Park"

TRC znajduje się na terenie „Galactica”. Seaquarium przyszedł tutaj z powodu firmy „Ocean Park”, który zbudowany podobne obiekty w innych miastach Rosji. Jego terytorium, które zajmuje około 3 tys. M. m 200 gatunków ryb, a także wiele gady i płazy. Nie pozostawi nikogo obojętnym rodzaju biegają nad głową rekina, który otwiera się kiedy przechodzą pod łukami szklanych specjalnie wyposażonych tunelu. Goście akwarium jest bardzo popularne pokaz karmienia rekiny i mureny i piranie kormozhki.

Ocean Krasnodar – taka jest rzeczywistość

Odkryte baseny znajdują się, w szczególności, japoński karp, które mogą być dotknięte. Na terenie Oceanarium są sklepy z pamiątkami i kawiarni. Pierwsze dzieci do życia morskiego podejmować bardziej wyraziste i niezapomniany profesjonalnych animatorów pracujących w „Ocean Park”. Odwiedzający akwarium są w dużym akwarium i może dosłownie na wyciągnięcie ręki, aby zobaczyć przerażającymi szczęki rekina, cieszyć pływa bardzo bliskie jasne ryby, kraby, i zobaczyć inne organizmy morskie. Ta iluzja tworzona jest dzięki specjalnej konstrukcji akwarium – pula jest umieszczony w formie tunelu.

"Safari Park"

Dzieci jak i dorośli miłośnicy mogą odwiedzić rezerwaty najlepsze zoo w Krasnodarze – „Safari Park”. Historia interesujących miejsc zaczyna się od jednego mieszkańca – papuga Aru. Specjalnie wynajął miejsce w parku „Sunny Island” dla jego przyszłego właściciela zoo. Stopniowo wystawa „Safari Park” jest wzbogacona o nowych instancji, a dziś liczy ponad 220 gatunków zwierząt i ptaków. W parku, który zajmuje około 9 ha, można znaleźć małe drapieżniki, płazów, ryb i ptaków. Klatki i woliery otoczone są zielenią, kwiatami i nowoczesnej infrastruktury. „Safari Park” powstała w maju 2006 roku, w którym to czasie liczba jego mieszkańców wzrosła znacząco. W parku regularnie pokazują płetwonogich, jego wizyta jest wliczone w cenę biletu.

Gdzie pójść z dzieckiem w Krasnodarze? Jeśli odwiedzisz przynajmniej jednego z wyżej wymienionych miejsc, może w pełni zaspokoić potrzeby dzieci w rozrywce.