858 Shares 9419 views

Aktorka Barbara Brylska. Córka Barbara Brylska: biografia, tragedia

Wydany w 1976 roku, obraz ruchu „Szczęśliwego Nowego Roku lub orzeźwiającej kąpieli!” Jest wciąż przedmiotem zainteresowania milionów widzów. To właśnie dzięki tym filmie, wielu obywateli sowieckich spotkał się w domu słynnej polskiej aktorki. Oprócz wielkiej chwały tej uroczej kobiety, i musiał znosić straszny żal. Przez ponad 20 lat obciążeniem dywagacje pod prysznicem jest Barbara Brylska – córka aktorka zmarła w wypadku samochodowym.

Polska aktorka w roli nauczyciela rosyjskiego

Trudno sobie wyobrazić w roli Nadi Shevelyova nie Brylska Barbara i innej aktorki. Również, jako inny aktor nie można umieścić w miejscu Andrew delikatnie. Przy wyborze głównych bohaterów w filmie Ryazanov pewno nie brakuje. Początkowo krytycy zastanawiał: czy wśród radzieckich aktorek stwierdzono godzien grać Nadia?

Nawiasem mówiąc, do tej roli próbował wielu – Ludmiła Gurczenko, Valentina Talyzina, Antoninę Shuranova, Svetlana Nemolyayeva, Olga i Marina Volkova Merimson. Jakoś filmowcy sobie sprawę, że najlepszym sposobem, aby poradzić sobie z rolą Nadii Barbara Brylska. Córka (tragedii stało się z nią w 1993 roku) przyćmiła aktorek zainteresowania swoich ulubionych prac. Chociaż aktywność Brylska na karierę aktorską zaczęła spadać dużo wcześniej – tuż po strzelaninie w „zrządzeniem losu …”.

Niedostosowane do „Paradoksalnie …”

5 czerwca 1941 w polskiej miejscowości Skotniki urodzonego Barbara Brylska – córką ślusarza i krawcowej. W pobliskim mieście, absolwentka Wyższej Szkoły Teatralnej i kino, aw 1958 roku po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w filmie „Kalosze szczęścia”. Prawdziwy sukces przyszedł do niej tylko osiem lat później, kiedy Barbara zagrała w trzech filmach z rzędu.

Aktorka zdobyła popularność nie tylko w swoim ojczystym kraju, ale także w Jugosławii, Czechosłowacji, Bułgarii i NRD. Aż do 1976 roku radziecki publiczność może znać jej nie tylko dla filmów zagranicznych, jak brała udział w dwóch zdjęć, wykonanych przez radzieckich filmowców. Mówimy o „Miasta i lat” i „Wyzwolenie”. Z takim niesamowitym sukcesem, aktorka była naprawdę szczęśliwa. Ta wewnętrzna radość mógł kontynuować aż do końca życia, jeśli nie za to, co stało się z córką Barbarą. Brylska ciężko przeżywa tę tragedię.

Ironia w życiu aktorki

Po ogromny sukces wśród obywateli radzieckich spotkał się z Barbara Brylska wyraźnie spada zainteresowanie ojczystej ziemi. Wiele uznać ją za zdrajcę. Działać w filmach zaczął zaprosić kobietę, rzadko też z powodu zmieniających się rysy twarzy z popularnych bohaterów. Widzowie lubiłem już agresywne i asertywne bohaterkę, a ta w Brylska po prostu nie było.

Po długiej przerwie w działalności aktora od początku 2000 roku, zaczęła brać udział w produkcjach teatralnych i zagrał kilka ról w kinie rosyjskim, ukraińskim i polskim. Po śmierci jej córka Barbara Kosmal, aktorka nadal nie może w pełni odzyskać. Brak role nigdy nie będzie w stanie wrócić do swojego dawnego wesołości.

Burzliwe życie osobiste

W życiu Barbara Brylska miał dużo ludzi. Z dwóch z nich, była oficjalnie małżeństwem. Według aktorki, jej życie, ona nie może być związana wyłącznie z przystojnym mężczyzną, a nawet wtedy wszystkie z nich. Jego pierwsza oficjalna Brylska poznała swojego męża, gdy miała zaledwie siedemnaście lat. Ich burzliwy związek zakończył się w małżeństwie, tak szybko, jak Barbara ukończyła liceum. Po uszy zakochany w dziewczynie na prośbę męża opuszczonego treningu sztuk teatralnych, aby poświęcić się rodzinie. Po roku małżeństwa, wciąż działał w filmie „Faraon”, gdzie spotkał się z Jerzy Zelnik.

Występują one namiętny ale krótkie powieści, na której kochający mąż Barbary zamyka oczy. Jednak po drugiej historii miłosnej z boku z innymi znanego polskiego aktora, z którym miała się podzielić obszar fotografowania, jej małżeństwo się niepowodzeniem. Jest to powieść, która zniszczyła jej pierwszy związek, według większości aktorek, wraz z najbardziej żarliwą miłością jej życia. Określają one ślub nie odbędzie.

Długotrwałe małżeństwo i narodziny córki

Po tym, Barbara wpada w głęboką depresję, z której to pomaga uzyskać nowe hobby. Jego przedmiotem było ginekolog Ludwig Kosmal. Ich małżeństwo trwało 18 lat, co jest zaskakujące, biorąc pod uwagę ciężki charakter człowieka i jego niewierność stała się jego żoną. Aby pomścić męża, Barbara zagrała w kontrowersyjnym w czasie film „Anatomy of Love”, który ma wielokrotnie pojawia się przed publicznością w nago. Po tej roli stała się symbolem seksu w swoim kraju.

W 1973 roku, z tego małżeństwa pojawia się córka Barbara Kosmal. Zdjęcie dziewczyny wyraźnie demonstruje swoje wielkie podobieństwo do matki, że obiecał jej nie mniej wspaniałą przyszłość niż jej tego. Córkę po matce doszło do ojca po Brylska udowodnił mu, że jest jej biologicznym ojcem.

Duma Brylska – uroczy córka

Jak powiedział, przez Barbara Brylska córka Basia była w ich rodzinie jest bardzo długo oczekiwane dziecko. Wcześniej miała liczbę poronień. A kiedy nadzieja było sporo ich córka jeszcze udało się przetrwać. Lekarze walczyli o jej życie przez kilka dni. Potem wygrał. Ale dziewczyna i nie był przeznaczony do życia długą żywotność.

Barbara Brylska, którego córka była niezwykle piękna i utalentowana, jest bardzo dumna ze swoich krovinushku. Magnificent danych zewnętrznych pozwoliło dziewczynie zrobić biznes modelowania. Ale poza tym, że chce pójść w ślady swojej matki – jest już w wieku piętnastu lat, po raz pierwszy wystąpił z nią w filmie. Ponadto, Basia Kosmal miał kilka części bitowych.

Rola głównego bohatera w filmie Ezhi Gofmana „Ogniem i mieczem” Barbara Kosmal nigdy nie grał, a powodem tego był jej nagła śmierć tragiczna. Dziewczyna straciła życie w 1993 roku, pozostawiając głębokie, krwawiące rany wciąż w sercu matki.

Rozwód po 18 latach małżeństwa

Ciągłe skandale w rodzinie w oparciu o bezgranicznej miłości Ludwig do życia świeckiego i dzikich stron, a także z wielu innych powodów, to jednak doprowadziły do rozpadu ich małżeństwa. Późniejsza rozwód wicher romans, koleje miłości Barbara Brylska nie przynieść szczęście jej długo oczekiwany kobiet. Jednak do tego czasu aktorka nauczyła się czerpać przyjemność z innymi całkowicie.

Wielkie szczęście Brylska przyniósł jej dzieci. W 1982 roku, gdy aktorka była już 42 lat, w jej życiu było naprawdę prawdziwy człowiek – mały syn. Ludwig i Basia Kosmal zaczął na nią w którym zdecydowała się poświęcić wszystko z siebie. Po tragicznych wydarzeniach z 1993 roku tylko syn pozostał w życiu aktorki.

straszna tragedia

15 maja 1993 był najstraszniejszy dzień wszystkich tych, którzy przeżyli, Barbara Brylska – córka tragicznie zmarł w tym dniu. To wszystko wydarzyło się, gdy dziewczyna, która w lutym skończył właśnie 20 lat, jechał ze swoim chłopakiem, o nazwie Savely, resztą miasta. W tym czasie młody człowiek był trochę wrażenia z jazdy: prawa to otrzymała zaledwie kilka miesięcy temu.

Mając trochę wrażeń z jazdy, Savely prostu stracił panowanie na zakręcie i przy pełnej prędkości i wpadł w drzewo. W pierwszych minutach po wypadku, ona pozostała przy życiu, otworzyła oczy kilka razy. Zmarła trochę później, krzyki Man: „Basiu, nie umierać!”

Jako aktorka doświadczył tragedii

Barbara Kosmal, którego zdjęcia były pełne polskich i zagranicznych czasopismach, był w chwili śmierci udanego modelu i aspirujących aktorka. Przyszło jej przypadek był wielki szok dla wszystkich fanów z najbardziej utalentowanych dziewczynki i jej matki. Ale specjalny tragedia to na pewno był dla Brylska. Barbara Kosmal, którego pogrzeb odbył wszystkich swoich fanów, stał długo na oczach matki. Barbara pisał wiersze do niej stale badane jej zdjęcia i nieustannie mówił o córką dookoła. Prawie trzy lata Brylska była w głębokiej depresji – prawie nie wychodzi z domu, topić smutek w alkoholu i córka wspomina.

Jakiś czas później, aktorka sobie sprawę, że był to mały chłopiec, i przesunął całą swoją uwagę na niego. Według kobiety, to właśnie on uratował ją od samobójstwa. Dziobek Ludwig Wszystkie niewykorzystane miłość, miała mocno zepsute. Dopiero wiele lat później, Barbara była w stanie wyjść z tragedii w przeszłości, choć nieoczekiwane napady występują na niej aż do teraz.

Losy Barbary Brylskoy został zaspokojony wydarzenia. Ona doświadczyła chwałę, który może tylko pomarzyć i tragedii, które nie są do pozazdroszczenia. Jako właściciel bardzo dobrym wyglądem, które uczyniły z niej symbol seksu swojego czasu, nie była w stanie doświadczyć prawdziwego szczęścia. Była bez wątpienia mają coś do zapamiętania z ostatnich burzliwych lat, choć niektóre z jego wspomnień wolałaby aby trwale wymazać z jego pamięci.