865 Shares 4408 views

„Nordlayn” – inwalidzkie dla wygody matki i dziecka

„Nordlayn” – wózek zaprojektowany specjalnie dla Rosji. Są wygodne, nie boją się zimna, deszczu, wiatru i nawet off-road. O zakupie marzenie każdej mamy. To nie jest wygodne tylko dla niej, ale także wygodne dla dziecka.


godność

Wózki dla dzieci od Noordline firm na rosyjskim rynku są dość drogie. Jednak jest to bardzo popularne. Sekret ich sukcesu tkwi w szereg zalet:

 • obecność dużych dmuchanych kołach, które pomagają uczynić wózek sterowany nawet na złych drogach;
 • stabilna rama;
 • wygodne i duże kołyska, która pozwala dziecku poczuć najwygodniejsze (jego wielkość zaczyna C 81 * 34 cm);
 • wysokiej jakości materiały – wewnątrz wyściółka jest miękka i naturalne, jak to możliwe, co jest idealne dla małego dziecka, tkaniny na zewnątrz nie boją każdych warunkach pogodowych i na stałe pozostaje w swojej pierwotnej formie;
 • „Nordlayn” – wózek, który od razu wyposażone w akcesoria, matka nie ma potrzeby kupowania dodatkowych;
 • Jest to niezawodny produkt, który będzie trwał przez wiele lat, rama jest wykonana z odlewu aluminiowego kołyski – solidnego tworzywa sztucznego.

projekt

Kolejny ciężki zaletą tych wózków jest ich design:

 1. Lozka zrobić przestronne i ciepłe. Oferuje on tylko europejski producent.
 2. Kaptur wózek jest dość duża, że pozwala na ukrycie noworodka, nie tylko przed wzrokiem ludzi wokół nich, ale również przed wiatrem, bezpośrednie działanie promieni słonecznych, każdy opadów.
 3. Podwozie ma zmniejszony rozmiar. To sprawia, że wózek bardziej kompaktowy po złożeniu. Jest wygodny do przenoszenia, w windzie, umieścić w bagażniku samochodu.
 4. waga przewóz małe. Dlatego nawet najbardziej malutki mama poradzić sobie z jej schodach.

model

Oferuje szeroki asortyment wyrobów firmy „Nordlayn”. Wózki mogą być tapicerowane w szerokiej gamie tkanin:

 • Materiał, który jest wilgoć;
 • len – opcje te są szczególnie istotne dla dzieci z alergią;
 • eko-skóra – jeden z najbardziej popularnych i modnych modeli.

Każdy wózek ma swoje własne cechy. Najbardziej popularne są następujące modele:

 • Noordline «Amelis”. Ciężar wózka wynosi 14 kg. Ta postać wykonania 2, w Modelu 1. Koła posiada konstrukcję obrotową. Wózek łatwo zebrać, to jest łatwe do opanowania.
 • Wózek „Nordlayn Edel Viva” posiada tapicerka eko-skóry. Przez prawo, model ten jest uważany za najłatwiejszy. A koła skrętne pozwalają mama nie wkładać żadnego wysiłku w to, nawet podczas jazdy na drodze.
 • Noordline Beatrice – jest duży kosz na zakupy, kaptur 2 w zestawie. A jednak jest w tym modelu istnieje ogromna różnorodność kolorów.
 • Wózek „Nordlayn Olivia” stanowi rodzaj pojazdu „cross-country”. Potężne koła, łatwe sterowanie – wszystko to stworzone specjalnie w celu uproszczenia życia matek. The Esplanade, jak ten model pozwala wyjąć dziecko na spacer, nawet gdy temperatura na zewnątrz jest poniżej zera.
 • „Classic” – model, który jest uważany za najtańszy wśród wszystkich wagonów Noordline. Jego rozstaw osi wynosi tylko 55 cm, co sprawia, że łatwo się z nią w wąskich otworach.
 • Noordline Letitia ma dwa warianty podwozia z kołami skrętnymi i Classic. I jedna, i druga opcja jest dość stabilna. Mama wybiera kiedy, o jakiej droga powierzchnia jest bardziej wygodny w użyciu jednej lub drugiej opcji. Wózki moduł jest wyposażony w specjalny ogranicznik, który jest umieszczany między nogami dziecka. Nie pozwala wymknąć się z fotelika.
 • „Stefania” – poręczny model, który posiada specjalne otwory podstawki. Jest to szczególnie dobre, jeśli pójść na spacer w czasie upałów. Wózek posiada komfortowe koła skrętne, które są w stanie ustalić kierunek ruchu.

Opcje

Na rynku rosyjskim wózki Noordline są reprezentowane przez dwie opcje do pakowania: 2 do 1 i 3 do 1. Ostateczne rodzaju charakteryzuje się siedzenia przenoszenia. W związku z powyższym, istnieje również adaptery do jego mocowania.

Każdy wózek „Nordlayn typu” 2 w 1 jest ponadto wyposażone w:

 • moskitiery;
 • płaszcz;
 • Urządzenie przyjemność;
 • pokrycie stóp;
 • obszerny kaptur, który jest absolutnie nie ma hałasu rozwija;
 • Torba dla mamy.

Ponadto, w przypadku zakupu na wózek firma Noordline może być worek do pakowania siedzenia wózka. Jest to dość przestronny i jest w stanie maksymalną ochronę przed uszkodzeniami, kurzem i brudem.

ceny

„Nordlayn” – wózki, które są zaprojektowane w Niemczech. Wszystkie materiały, z których są one wykonane również z niemieckiej produkcji. Montaż modelu odbywa się w Polsce. Dlatego produkty firmy Noordline idealną równowagę między jakością i kosztami.

Cena w Wózek 2 w 1 zaczyna się od 25.000 rubli. Droższe modele są 3 do 1. Ich koszt – 27000-30000 rubli.

Wózki „Nordlayn”: Opinie

Zyskaliśmy sporą popularność Noordline wagonów w Rosji. Opinie potwierdzają ich wysoką jakość i łatwość obsługi. Zwłaszcza dzieci mama zauważyć, że nie ma potrzeby, aby dodatkowo jeszcze coś kupić. Gondola, fotelik samochodowy, ciepły koperta, akcesoria – to wszystko w zestawie.

Według opinii, każdy z wózku inwalidzkim „Nordlayn” wszystko jest przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Przestronny kołyska pozwala swobodnie pomieścić dziecko, nawet w zimie. Otwory wentylacyjne pomagają uzyskać dostęp do wystarczającej ilości powietrza w gorące dni. rączce wózka można regulować w pionie, co jest bardzo wygodne dla matki.

Jedynym minusem, które mówią dzieciaki rodziców – to cena za wózkami Noordline. Jest to dość wysoki. Jednak wiele osób chce kupić wszystko co najlepsze dla ich dziecka. Dlatego gotów wydać każdą kwotę, w celu Daze był wygodny, wygodny i beztroski.