340 Shares 4457 views

Wszystkie szczegóły na temat HP ProBook 4510s laptopie

Dziś mówimy o HP ProBook 4510s laptop, jego specyfikacje zostaną omówione szczegółowo poniżej. Zacznijmy od tego, że model ten można nazwać bardzo opłacalne nabycie. Ponadto, 4510s otrzymał sprzęt od Intela.


obudowa

Laptop HP ProBook 4510s ma prostą konstrukcję biznesowego. Jest błyszcząca pokrywa wyświetlacza i klawiatury bezel. Powierzchnia urządzenia sterującego jest bardzo wrażliwe na odciski palców. Czyszczenie klawiatury, w tym przypadku – praca męcząca, a wszystko z powodu niewielkich szczelin pomiędzy przyciskami. Pokrywa może bardzo szybko ulec zanieczyszczeniu. To samo można powiedzieć o nieprzezroczystych obszarów podparcia dłoni. Jednak centralna wewnętrzna część obudowy ma chropowatą powierzchnię i doskonałą wytrzymać walkę z brudem. Urządzenie wyświetlające i sterownik w przypadku częściowo podatnym kompresji. W szczególności, odnosi się do części klawiatury. Jednak odporność na dobrym poziomie, dzięki czemu można łatwo podnieść laptopa, trzymając go z przodu. Zablokowany ekran pokrywa dokładnie zakończone jednostki. Różnica jest minimalna.

połączenia

Wybór portu w laptopie HP ProBook 4510s nie wnosi zastrzeżeń: ExpressCard, LAN, HDMI, VGA, oraz czterech portów USB 2.0. Rzućmy okiem na lokalizację przyłączy. porty USB są rozmieszczone parami, po prawej i lewej stronie, w pobliżu przedniej krawędzi. Przód jest mikrofon, słuchawki, czytnik kart. Lewy są: HDMI, Express Card, parę USB, LAN, VGA, blokada Kensingtona. Przód i tył żadne powiązania. Prawo umieszczone: modem, gniazdo zasilania, napęd optyczny i pary USB. W odniesieniu do łączności, tutaj zapewnia Gigabit Ethernet, Bluetooth i LAN. W razie potrzeby, urządzenie może być wyposażone w szerokopasmowej mobilnej jednostki typu wbudowanego. Jednak taka transformacja będzie wymagała dodatkowych kosztów.

urządzenia wejściowe

Używany w laptopie HP ProBook 4510s klawiatura stoi błyszczący interwały. Rozważmy teraz urządzenie wejściowe ostrożnie. Przed nami pełna klawiatura z oddzielną klawiaturą numeryczną. Forma szerokoekranowy czynnika, 15 cali, a współczynnik kształtu – 16: 9. Zauważ, że niektóre klawisze mają dość krótki odrzut. Kliknij bardzo jasne. W znaczeniu stosowanym w panel dotykowy ma przyjemną powierzchnię o doskonałych właściwościach ślizgowych. Urządzenie sterujące jest przesunięty w stosunku do środka, powodem tego jest to, klawiatura numeryczna.

touchpad odpowiedź, jak również związane z nimi klucze na szczycie. Dodatkowe kontrole są praktycznie nieobecne, z wyjątkiem małej przycisk znajdujący się w pobliżu „Power On”. Początkowo aktywuje Centrum informacji HP. Zapewnia obsługę za pośrednictwem różnych podręcznikach, jak również pomaga wybrać konfigurację sieci bezprzewodowej. Jeśli komputer jest wyłączony, wspomniany przycisk uruchamia HP QuickLook 2. Zatem, poczta, kalendarz i kontakty można zwrócić w ciągu kilku sekund bez konieczności uruchamiania systemu.

pokaz

HP ProBook 4510s laptop ma ekran o rozdzielczości HD 1366×768 pikseli. Powierzchnia wyświetlacza może być wybrany. Producent sugeruje błyszczącą i matową wykonania. Maksymalna jasność jest zaskakująco wysoka. Na wysokości jej średniej. Maksymalny kontrast znajduje się w granicach strefy centralnej. Kolory są bardzo jasne i nasycone, ale zbyt wiele odcieni niebieskiego. Należy pamiętać, że wersja, która posiada ekran matowy, wykorzystywanie w pracy jest o wiele łatwiejsze. Kąty widzenia wydają się przekonujące. Zmiana kolorów jest już zauważalny na niewielkich odchyleń.

inne cechy

HP ProBook 4510s pozwala wybrać procesor do gustu między Celeron i Core 2 Duo o częstotliwości 2,1 GHz. Z podstawowych zadań biurowych radzi sobie z wszelkich dostępnych konfiguracjach. RAM w laptopie 2 GB. Odnosi się do standardu DDR2. Dysk twardy 250 GB. To działa z prędkością 5400 obrotów na minutę. Możliwości są więcej niż wystarczające dla danej aplikacji.

Wskaźniki RAM może być zwiększona do 4 GB, ustawienie innego modułu pamięci w przewidziane do tego wolnej szczeliny. szum tła jest dość zauważalne. Wentylator pracuje nawet w biegu jałowym notebook. Zakłócenia – 36,8 dB. Co ciekawe, wentylator staje besschumnym podczas eksploatacji akumulatora. Podgrzewanie powyżej w obudowie jednostki podstawowej, nie wykracza poza normę i wynosi tylko około 32,8 ° C

Bardziej skomplikowane rzeczy z dolnej części. Tam temperatura osiągnie około 42,8 C. dwa wbudowane głośniki znajdujące się nad klawiaturą. Brzmią ubogich i zawodne podczas odtwarzania tonów wysokich. Jakość może zostać znacznie zwiększona za pomocą audio jack wyjście słuchawkowe z przodu.

Urządzenie posiada akumulator litowo-jonowy 47 W. Istnieje również wersja z większym akumulatorem. Okres żywotności baterii osiągnie 262 minut. Pod dużym obciążeniem liczba ta jest znacznie zmniejszona. Osiąga 83 minut.

Podsumowując. Więc przede wszystkim mówimy o przystępnej laptopa. Należy zauważyć, że składniki są umieszczone poza pole, to będzie musiał się przyzwyczaić. Teraz już wiesz wszystko co potrzeba o HP ProBook 4510s laptopa. Charakterystyka urządzenia, staraliśmy się opisać jak najpełniej.