772 Shares 8873 views

Jak dbać o róże na wiosnę

W klimacie umiarkowanym róże ogrodowe nie boją zamrożenia iw dużym stopniu tłumienia-off pod osłoną w zimie. Z tego możemy wywnioskować, że ważne jest nie tylko w czasie i prawidłowo ukryć buszu, ale w odpowiednim czasie, aby usunąć sam schronienie. Ludzie, którzy uważają się za prawdziwych ogrodników trzeba mieć aby wiedzieć , jak dbać o róże na wiosnę lato, zachwycają oczy swoim pięknem.
Gdy tylko zacznie do ogrzania Pierwsze wiosenne słońce, trzeba usunąć śnieg z pokrywą i unieść krawędź do wentylacji. Warto pamiętać, że schronisko może być usunięty tylko wtedy, gdy gleba jest rozmrożone głęboko dziesięć do dwudziestu centymetrów. Najlepiej to zrobić w pochmurny bezwietrznej pogodzie. Po zdjęciu pokrywy trzeba pritenit krzew przed słońcem.


Gdy podłoże końcu rozmrożeniu wzrosła razokuchivayut a następnie spryskuje się specjalne rozwiązanie bordoska zapobiegania chorobom grzybiczym.

Należy zauważyć takie róże chorób jak zakaźny „spalić” pędy i macierzystych raka. Obserwując właściwą opieką róże ogrodowe, warto pamiętać, że infekcja przyczynia kwiat na mróz, uszkodzeń mechanicznych, nie tylko chude schronienie lub cięcia w deszczową pogodę.

Na pędach pojawiają się uszkodzone plamy czerwone, później ciemnieją. Zakażone pędy muszą cięcia, a następnie do dezynfekcji roztworów zawierających miedź i leków.

Jednym z ważnych aspektów, jak dbać o róże na wiosnę, jest cięcie. Aby to zrobić, trzeba znać zasady przycinania krzewów. W zasadzie można to wykonać dowolną Florist.

Kwiat cięty bardzo ostre narzędzie wcześniej wymagało zdezynfekować alkoholem lub innym środkiem dezynfekującym. Podczas cięcia łodyg z tępym narzędziem rany zagoją się przez długi czas. Wszystkie fotele muszą być cięte na rozmaz zielonej farby lub innych środków dezynfekujących.

Odpowiadając na pytanie o tym, jak dbać o róże na wiosnę, to szczególne miejsce należy jeszcze wziąć przycinania krzewów. Należy pamiętać, że to jest na dwa rodzaje: sanepid i formach. przycinanie sanitarna obejmuje wycinanie wszystkich chorych i połamane pędy do zdrowego drewna.

Sam upewnić się do cięcia pod ostrym kątem w pewnej odległości od sześciu milimetrów od nerki, która rośnie na zewnątrz. Kiedy szczepić róża kwiaty, opieka dla nich powinny obejmować obowiązkowe testy na dzikich pędów. Muszą być przycięte na dole, podczas kopania ucieczkę. Jeśli takie pędy odcięte na poziomie gruntu, możliwe jest pojawienie się nowych pędów z pąków spania.

Dla formowania przycinanie podzielony na krótkim, średnim i długim (silne, umiarkowane i słabe).

Między sobą, różnią się tylko przez ilość lewej nerki. Na przykład, silny przycinania pozostawia 1-2 pąki, przeciętna – 4-6, a słabe – 8-12. W każdym przypadku cięcia skrawków podlegają pędów zagęszczających, które rosną na krzaku. Zauważ, że krzew że obrzezany prawidłowo, nie ma więcej niż siedem pędy nie starsze niż trzy lata. Wszystkie branże pędy nie powinny kolidować ze sobą lub przecinają się ze sobą.

Jeśli jesteś początkującym ogrodnikiem, szczególne miejsce należy podjąć, jak dbać o róże na wiosnę. Rzeczywiście, każdy mały szczegół może zepsuć cały krzak. Dobrze, jeśli wszystko nauczyć się robić to, co trzeba, w lecie będzie korzystać z najbardziej romantycznych kwiatów na świecie.