878 Shares 3086 views

Shuvalov Jurij Evgenevich: kariera i biografia

Shuvalov Jurij Evgenevich, którego biografia jest opisany w tym artykule – rosyjski polityk. W okresie od 2003 do 2008 roku. był asystentem Vladimira Vladimirovicha Putina, a następnie pierwszy zastępca przewodniczącego rządu rosyjskiego. Yuri E. – profesjonalny prawnik. Poprowadził rosyjskiej Federalnej Funduszu Majątku.


dzieciństwo

Shuvalov Jurij Evgenevich urodził się 01.04.1967 w miejscowości Czukocki z Bilibino. Jego rodzice – Moskali. W Bilibino poszli pracować na umowie. O swoim dzieciństwie Yurii Evgenievich żadne informacje.

formacja

Wiadomym jest, że w pierwszej klasie poszedł na Dalekim Wschodzie. Otrzymałem świadectwo ukończenia szkoły średniej w Moskwie. W 1984 roku starał się wprowadzić Uniwersytetu Moskiewskiego, ale nie powiodło się. Potem pracował w Instytucie Badawczym „Ecos” prosty asystent w laboratorium.

W 1985 roku Jurij Szuwałow Evgenevich został powołany do służby wojskowej. Gdzie wziął ją, bez dostępnej informacji. On zwolniony z wojska w 1987 roku i od razu zapisał się MSU. Rok później został studentem wydziału prawa. Ukończył liceum w 1993 roku, ukończył studia prawnicze.

kariera Biznes

Po ukończeniu MSU podjął pracę w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Ale jako attache przebywał tam na długo. Na zalecenie przyjaciół, Yuri E. został stworzony tylko w poradni „ALM Consulting”. W ciągu sześciu miesięcy Shuvalov pracował jako prawnik Oleg Bojko. Zaproponował, by stać się współwłaścicielem Yury Evgenievich. Shuvalov uzgodnione i wkrótce stał się współtwórcą szeregu innych firm. W 2003 roku Jurij E. zaczął zarządzać Shipping Company „Sovcomflot” i wszedł do biura Krajowej Rady bankowego.

polityka

W 1997 roku Jurij Szuwałow Evgenevich kierował Katedrą państwowego rejestru własnością federalną i otrzymał prawo do reprezentowania kraju w „Sovcomflot” i „Rosgosstrakh”. W tym samym roku wstąpił do Zarządu „ORT”. Po rezygnacji Czernomyrdin został mianowany szef rosyjskiej Federalnej Property Fund.

Od Yuri E. jednocześnie reprezentować interesy państwa w różnych dużych przedsiębiorstw, została włączona w prace nad rozwojem środków w celu przezwyciężenia kryzysu finansowego i gospodarczego. W 2003 roku Szuwałow, opuścił rząd i został asystentem szefa państwa. Obowiązki George Paton obejmowały walkę z ubóstwem, reformację sił zbrojnych i wzrostu gospodarczego kraju.

W październiku tegoż roku został mianowany Shuvalov zastępca Dmitrij Miedwiediew, który był szefem rosyjskiego administracji prezydenckiej. W 2005 roku Jurij E. reprezentowana przez Władimira Putina na szczycie „Big Eight”. W 2006 roku brał udział w tej samej kampanii, jako Zastępca Przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego. W 2008 roku Jurij Szuwałow Evgenevich został powołany pierwszy zastępca przewodniczącego rządu rosyjskiego. Wyreżyserował Komisję na rozwój biznesu i władzy, która bierze udział w przeciwdziałaniu skutkom kryzysu finansowego.

Jednocześnie przygotowuje działania na tradycyjnym spotkaniu liderów APEC. W 2009 Shuvalov działał Krajowych punktów kontaktowych z Federacji Rosyjskiej do spraw WNP. Od 2010 roku stał na czele komisji na integracji i rozwoju gospodarczego. Po dymisji Kudrin zaczął reprezentować kraj w Unii Euroazjatyckiej Handlu.

Przy wyborze nadmorskiej oddziału „Rosja” została wybrana przez Szuwałow Jurij Evgenevich. Duma Państwowa nie został złapany, a on nie prowadził do niego. W 2012 roku stanął na czele komisji, która zajmowała się miejskiego rozwoju, komunikacji i transportu. W tym samym Szuwałow zachował stanowisko pierwszego wiceprezesa i kontrolowanych zagadnień prywatyzacyjnych.

Interesujące fakty i życie osobiste Shuvalov

Eksperci uważają, że heraldyka Jurij Szuwałow Evgenevich, którego zdjęcie jest prezentowane w tym artykule, może być potomkiem arystokratów. Spotkał Olgoy Viktorovnoy (obecnie żona) był studentem. Absolwentka Uniwersytetu Moskiewskiego Prawa Cywilnego.

Jak jest teraz w stanie gospodyni, ona zarabia miliony. Było to możliwe dzięki mojemu mężowi, aby przerobić je wszystkie swoje aktywa przed wejściem do służby publicznej. Olga jest hodowcą psów Welsh Corgi.

Szuwałow miał troje dzieci. W 1993 roku urodził się pierwszy syn Eugeniusz. W 1998 roku, córka, Maria, aw 2002 – Anastasia. Eugene kocha jazda konna, pływanie i zapasy. Maria jest poważnie zaangażowany w gimnastyce artystycznej. Sam Jurij E. wolą wykorzystywać swój wolny czas, aby zagrać z przyjaciółmi w piłkę nożną.