434 Shares 1533 views

Oddziały od niepamiętnych czasów: powiesić jak podkowy na szczęście

Od dawna uważany za talizman podkowy szczęścia i szczęście w wielu krajach Europy i Azji. Modne kobiety w różnym wieku zabawy na sobie biżuterię – kolczyki, pierścionki, broszki i wisiorki, projekt, który był podkowy.


Odlany w złocie i srebrze z odpryskami kamieni, są miłe dla oka i chronić swoje kochanki od złego oka i innych złych wpływów. A jeśli w dekoracji z podkuwane i miałem kawałek tego turkusu nie tylko piękno sądowych, ale również ich kawalerowie próbowali dostać szczęście maskotki i chronić się przed wszystkimi możliwymi wrogami i nieszczęść.

Źródłem przekonań stała się podkowy. Tak, ten, który jest przybity do kopyt konia i chroni ją przed ścieraniem i uszkodzeniami podczas wyścigu. Dlaczego? To jest teraz trudno powiedzieć, chociaż istnieją pewne interesujące teorie. Według jednej z nich, egipskich faraonów wykorzystać na specjalne okazje w ich rydwanów, koni, którzy mieli podkowę z czystego złota. I jak złoto – metal jest miękki, podkowa szybko zdeformowane i właśnie przyleciał z kopyta. Dla faraona – małe straty. Ale jeśli taka „niespodzianka” był człowiekiem skromnych środków, jego szczęście nie znała granic. Stąd przekonanie, że ludzie są podane podkowę na szczęście.

Chińskie sztuki Feng Shui, temat ten jest uważany za jeden z najbardziej popularnych i potężny symbol ochrony w domu i jego mieszkańców. A ponieważ jego szczęśliwym miejsca na miejsce, a do tej pory wewnątrz lub na zewnątrz drzwi lub w bramach, w otworach okiennych, nad kominkiem, lub w innych miejscach, stosując jako element wystroju domu. Fani to wystarczy a wśród Europejczyków prąd, a także mieszkańcy Nowego Świata. Dlatego podkowę nad drzwiami – dość częsty widok, zwłaszcza w małych miasteczkach, wsiach i prywatnych posiadłościach.

Ogólnie rzecz biorąc, w krajach o rozwiniętej hodowli koni znaleźć podkowę z powrotem w średniowieczu, w czasach wypraw krzyżowych, kiedy ślusarstwo drogie wydarzenie było opłacalne. Po tym wszystkim, może to być dostosowane do konia i cieszyć się, że tak powiem, za darmo! Jednak przesądni ludzie wciąż wolą przynieść do domu znaleźć. To jest po prostu jak powiesić podkowę nad drzwiami? Do wspólnego mianownika wyznawcy różnych nurtów filozoficznych jeszcze nie przyszedł.

Podstawowe zasady umieszczania w leczeniu podkowy i powodzenia

Więc posłuchajmy pierwsze zalecenia mistrzów feng shui, jak Wschód – delikatna sprawa:

  • Niekoniecznie jako talizman i amulet powinien wziąć starego obuwia, które były używane przez dłuższy czas. Potem jego moc ochronny podłączony do pozytywnej energii konia i będzie silniejsza w wiele razy. Rzeczywiście, w feng shui konia – jeden z najsilniejszych i najbardziej wolnym porywający zwierzęcia z potężnym pozytywnej energii.
  • Jak powiesić podkowę? Masters rada kończy. W takiej sytuacji dobrym energia jest magazynowana i akumulowane. Po odwróconych rogami do góry, przypomina podkowy kielich, z którego nie rozlany kroplę szczęścia, zdrowia i pomyślności.
  • Jeśli masz podwójne drzwi, a pierwszy z nich żelazo, to jest niemożliwe, aby wzmocnić naszą maskotkę. Zwłaszcza jeśli obudowa wejście znajduje się na wschodzie i południowym wschodzie. Symbole paznokci może być szczęśliwy przez drugie drzwi. Albo zastanowić się, jak powiesić podkowę nad dużym oknem.

Starożytny rytuał rosyjski

Ale w Rosji, na temat sytuacji podkowy ma inne zdanie. Rogi w górę, to przedmiot powinien być po prostu w domu, dlatego, że był „full cup” bogactwo, dobrobyt materialny nie miała końca. Powinny być umieszczone na takiej wysokości, że wszyscy członkowie rodziny mogą, w razie potrzeby, żeby ją dotknąć, gdy szli w interesach. Wtedy nic złego w żadnym z nich mogło się zdarzyć, ale namiot był pod niezawodną ochroną. Jak powiesić podkowę na zewnątrz? Oczywiście, kończy się w dół! Tylko wtedy będzie przeszkodą do patologii i nieszczęść oraz zapewnić dom pokój, miłość i szczęście.

Niestety, w 21 wieku, postęp technologiczny maszeruje tak szeroko i swobodnie, że koń jest „na żywo” można znaleźć już w bardzo, bardzo głębokiej prowincji. Gminy, wsie są coraz bardziej zbliżają się do „siły” koni pod maską. W tym przypadku, szanse dostać talizman, że wiara, prawda służył kilka konyazhke kilkanaście lat, jest bardzo mała. Out? Kupić pamiątkowe buta i dołączyć go gdzie stosowne. Najważniejszą rzeczą jest to, że wierzą w dobro, które przyniesie Ci. I każdy nagradza wiary!