457 Shares 9776 views

Seryjny morderca Richard Chase

Richard Chase – słynny Wampir z Sacramento, został uznany za jeden z najbardziej brutalnych zabójców na świecie. Sześć ofiar zginęło od najbardziej wypaczony sposób, a maniak próbował ich krew, wierząc, że tylko w ten sposób może istnieć.


Dopiero po zdobyciu tego karnych kryminalistyki Określenie „chaotyczna seryjnego mordercy”, która charakteryzuje się poważnymi zaburzeniami psychicznymi i spontaniczności swoich działań. Na samym Richard zdiagnozowano schizofrenię paranoidalną, jednak pomimo zaburzeń psychicznych, został skazany na śmierć.

Dzieciństwo Richard Trenton

Richard urodził się 23 maja 1950 w Santa Clara w Kalifornii, USA. Dziecko było dość późno, ale od najmłodszych lat cierpiał z ich otoczenia. Ojciec pił i często pokonać młodego Richarda, a paranoja rozwinięte u matki, dzięki czemu później rozpadł się rodzinę.

Z 10 lat, a wielu potencjalnych zabójców, Richard Trenton pojawił się głód nadużywania zwierząt. Tak więc dziecko wyraża swoją agresję na bezbronnych stworzeń, rozczłonkowane ciała, a nawet nieco na głowie. Ponadto, przez długi czas jako nastolatek był problem z nietrzymaniem moczu, ale rodzice nie dają wystarczającej uwagi na problemy swojego syna. Ustawienie nie wziął Richarda i zdecydował się zignorować jego odejście, po prostu nie robić bałaganu z nim, zamiast traktować go w placówkach specjalnych.

problemy nastolatków

Pomimo dość przyjemny wygląd, teen zachowanie wyobcowani rówieśników. W liceum, gdy okazja, aby zaprzyjaźnić się z kobietą, Richard uświadamia sobie, że ma poważne problemy z potencją. Z tego powodu, jak również napiętą atmosferę w domu, wcześnie zaczyna spożywać alkoholu i narkotyków (marihuana, LSD).

Na zewnątrz, wielu ludzi jak Richard Chase. Zdjęcia, które pozostały z czasów młodości, pokazać, że facet był naprawdę miły. Ale to nie pomogło mu się towarzysko.

Szpitale psychiatryczne w życiu maniaka

W 18 lat, kiedy problem z mocą zaczyna poważnie martwić się o młodego człowieka, którą sam wyciągnąć do lekarzy, aby ustalić przyczynę jego choroby. Zaburzenia fizyczne zostały znalezione, ale po rozmowie z psychiatrą wykazały, że zaburzenia seksualne związane z tłumienia agresji. Później okazało się, że podniecenie seksualne Richard Trenton Cheyz mógł dostać tylko od rozczłonkowania ciała i jedzenia mięsa zwierząt i ludzi.

Na 24, jego stan się pogarsza. Chęć zabicia zwierząt staje się bardziej widoczny, a jego frustracja zaczynają straszyć innych. Zatem, zgodnie z pacjentem, jego krew zamieniła się w proszek, a serce przestało regularnie. Aby nie umrzeć, Richard postanawia, że musi jeść krew zwierząt w żywności. Używał narządów wewnętrznych szczurów, królików, psów, kotów i ptaków surowe lub miele je z mieszadłem.

W szpitalu znajdzie się w nieodpowiednim stanie, w poszukiwaniu kogoś, kto ukradł mu tętnicę płucną. Medycy znaleziono zachowanie przedawkowania narkotyków i został wysłany do szpitala. Potem znowu wchodzi do szpitala po dożylnym postanawia wprowadzić krew zabili królika, według opinii pacjenta, przyczyną jego choroby było to, że zwierzę na śmierć wypił kwas z baterii. Po studiach postawić diagnozę Richard schizofrenii paranoidalnej.

W szpitalu psychiatrycznym zaleceniem lekarza nie naprawdę pomóc, rzekomo z powodu długotrwałego stosowania leku. Z przychodni, ucieka, ale trafia do szpitala dla przestępców „Beverly Mener” w 1976 roku.

W tym samym roku, w klinice zajmuje mu matkę w domu, który w tym czasie już rozwiedziony ojciec Richarda. Wierzyła, że jej mąż chce ją otruć. Według niej lekarze też chcą zabić jej syna, więc wkrótce zabrania go używać leki na receptę.

Matka szczerze ignoruje nieprawidłowe zachowanie syn. To nie wysłać go na leczenie, ale wkrótce kupił Richardowi oddzielne mieszkanie, gdzie przeniósł się do zamieszkania.

niezależnego życia

Przyszły seryjny morderca Richard Chase nigdy nie pracował i czerpał korzyści. Odkąd zaczynają żyć samotnie, zatrzymuje się kąpać i dbać o siebie.

Ze względu na przekonanie, że oprócz krwi miał żadnej pomocy, nie jeść i schudnąć do 68 kg z wysokości 180 cm. On z zimną krwią zabija zwierzęta. Nawet pomimo faktu, że otwarcie przyznaje się do jednego z właścicieli, który zjadł psa, ponieważ jego ciało jest niezbędna świeża krew, to nie jest wysyłany do przymusowego leczenia.

Jednocześnie, Richard jest zainteresowany w biografii Hillside Dusiciel i jestem pewien, że mają podobny los: obaj są ofiarami spisku nazistowskiej i cudzoziemców.

W sierpniu 1977 roku, w pobliżu jeziora znaleziono Payramid Lake policja pościgu samochodowego, w którym znaleźli wiadro krwi, wątroba wołowa i dwa karabiny. Później udało się aresztować i Chase nagiego, umazane krwią, biegają na plaży. Był przekonany, jego krwi sączące się przez skórę.

Sześć miesięcy później, Richard dostaje pistolet kaliber 22, z czego 6 x ludzie zabijają w przyszłości.

Pierwszą ofiarą

Chase lubi przenikać do niewłaściwego domu. Miał jasne stanowisko: „Jeśli drzwi są zamknięte, nie ma nikogo, czeka.” Pod koniec grudnia 1977 roku dojdzie do cudzego domu, gdzie kuchnia jest strzelanie kobietę. Po miss ucieka.

2 dni później, 29 grudnia, zabijając przechodnia. Richard jechał ulicą, gdzie widział 51-letni Ambrose Griffin. Zabójca strzela prosto z okna swojego samochodu, 2 pocisk uderza ofiarę w klatkę piersiową, Ambroży zmarł na miejscu.

Richard zabił obcy bez powodu, i sprawdzić swoje siły. Działa on podziwia i plany na przyszłość. Miejscowa gazeta, odkrywa notatkę o jego zbrodni i zapisuje w pamięci. Wtedy nikt nie wiedział, kim jest Richard Trenton Cheyz. Zdjęcia sprawcy nie będzie szybko pojawiły się w mediach.

Seria celowych zabójstw

10 stycznia 1978 Richard Chase dostaje amunicji dla broni „aby rozpocząć polowanie.” Dzień później poznał Świt Larson – sąsiada. Na to Chase zażądał papierosa, ale nie zwalnia ją aż dostałem cały pakiet. W słowach dziewczyny w ręku niósł 3 psy.

21 stycznia był bardzo zajęty dzień w życiu Richarda. On stara się przeniknąć do domu sąsiada, ale drzwi są zamknięte.

Po spotyka swojego byłego kolegę Nensi Holden, który w przyszłości będzie pod ręką i go organom ścigania. Że nie rozpoznaje gościa w jego kolega, ale sam Richard wzywa jego imię. Po krótkiej i nieprzyjemnej rozmowie Nancy opuszcza w swoim samochodzie.

Ponadto, Richard wpadł do domu Roberta i Barbary Edwards, ale nie znaleźliśmy nikogo wewnątrz skafandry chaosu. Młody mężczyzna kradnie pieniądze z małżonków, wypróżnia się w łóżeczku i oddaje mocz w pudełku z ubrania. Kiedy Robert Edwards wraca do domu, Richard odwraca się szybko uciec.

Po kilku nieudanych próbach morderca Richard Chase wchodzi do domu Dawida i Terezy Uollen. Gospodyni wyszła na podwórze, a w tym czasie zabójca zdołał dostać się do środka. Kiedy Teresa wróciła, a potem Richard natychmiast rzucił jej trzy razy.

Ciało w ciąży domów gospodyni maniaka zaciągnął do sypialni, gdzie ją zgwałcił. Po stosunku płciowym, Richard otworzył ofiara żołądek, wyciąć część ciała, zebrano krew w wiadrze i oblilsya go w łazience. Na ulicę, znalazłem odchody pies, wrócił i umieścić go w ustach żyje Teresa.

W tym samym dniu, policja wydała znaki zabójcze wyłącznie na podstawie swoich założeń i analizy przestępczości. Media byli zaniepokojeni tym incydencie, ale ze śmiercią Ambrose Griffin nikt podłączony.

Ostatnim morderstwo maniak

27 stycznia Richard Chase kontynuuje swoją serię morderstw. Potem jego ofiar znalazły się cztery osoby: Evelyn Miroto (38 lat), jej syn Jason (6 lat), jej dwuletni siostrzeniec, David Ferreira i ich sąsiad Dan Meredith. Ten ostatni został zabity natychmiast po maniakiem mam w domu. Po Chase poszedł do łazienki i tam zabił Evelyn. Trup kochanki zaniósł ją do pokoju, gdzie gwałt mu, pili krew przez otwór w szyi, rozczłonkowane.

Jason wzrosła do szumu, po czym został zabity. Następnie Richard i Dawid zabił, a następnie zjadł część jego mózgu. Zabójca przestraszony wbić się na pierwszym piętrze, zabierając ze sobą ciało niemowlęcia, uciekł w samochodzie rodzinnym. Sąsiadów widział, jak opuścił dom i byli w stanie opisać zabójcę.

Po wypaczone maniaka nad ciałem małego Dawida: Picie wnętrzności dziecka przez słomkę wykonany z penisa dziecka.

Zdobycie maniaka

01 luty Nensi Holden powiedział policji, że znał mordercę domniemany portret przestępcy – jest Richard Trenton Cheyz. Potem zaczynają operację go uchwycić. Kontakt z nim nie, i postanowiono ustanowić nadzór mieszkaniu podejrzanego.

Kiedy Richard wyszedł z domu, jej na drodze do ciężarówki został zatrzymany przez policję. Jeśli nie było pudełko z pistoletem i 0,22 krwi poplamione tapety.

Kiedy szukali van i apartamenty maniak szczątki ofiar zostały znalezione, ich rzeczy osobiste, harmonogram przyszłych morderstw.

Proces seryjnego mordercy

Dopiero w styczniu 1979 roku sąd ogłosił Richarda Cheyza winnym sześciu morderstw. Pomimo argumentów do obrony w kierunku niedostatecznego zdrowia psychicznego oskarżonego, oceniane jest jako zdrowa osoba.

Po 4 miesiącach Richard skierowany do więzienia „San Quentin”, w którym ma być wykonywany w komorze gazowej. Podczas jego pobytu tam, on komunikuje się z psychiatrów i opowiada o swoich hipotez na temat nazistów i cudzoziemców. Usterka w wypadkach nie rozpoznają.

26 grudnia 1980 Richard Chase – maniak, zabójca, psychopata, popełnia samobójstwo poprzez śmiertelną dawkę leków psychotropowych.