603 Shares 2429 views

Konstrukcja salonie piękności – wszystko dla klientów

Wiele kobiet spędzić w salonie kosmetycznym dużo czasu wizyty nie jest tak dużo, aby jego wygląd nieodpartą umysł, aby otrzymać ładunek wrażeń i emocji. Instytucje te nie mogą być wywoływane tylko pokój z krzesłami, lustra, to raczej klubów, które powinien wyróżniać się wśród innych, aby przyciągnąć odwiedzających. I projekt wnętrza w salonie piękności jednocześnie odgrywa ważną rolę. Kilka lat temu jeden z najbardziej luksusowych salonów fryzjerskich i salony piękności szła w parze z podobnymi instytucjami w klasie ekonomicznej. Dziś projekt piękno jest po prostu niemożliwe do wyobrażenia bez drogiego sprzętu i oryginalnym wzornictwem.


Etniczny styl i high-tech jest nadal w modzie

Aktualne trendy w magazynach mody, jak poprzednio, ustawić dźwięk w projekcie. Generalnie w sobie zainteresowanie w stylu etnicznym wcale przypadkowe. Jest to związane z podróży do egzotycznych miejsc, przygoda, i dlaczego jest tak atrakcyjny dla mieszkańców żyjących w przyspieszonym rytmie. Oczekuje się duża ilość materiałów naturalnych, takich jak skóra, drewno, bambus, i naturalnych ciepłych kolorach: .. ochra, terakota, itd. Konstrukcja salonie piękności, gdzie zdjęcie dysponuje dużą liczbę maty, dywany, skóry, ekrany, marmury, koraliki i rzeźby może być uzupełniony i przedmioty kultowe, które straciły swoją funkcjonalność. W ogóle, stylu etnicznym – wiele skojarzeń. Dlatego też salon kosmetyczny może być mały lub Afryce lub Indiach, a czasem jedno i drugie. Jedynym czynnikiem ograniczającym – wyobraźnia projektantów.

Wraz ze stylem etnicznym rozwija się w innym kierunku – high-tech. Jednak nieco zmodyfikowany, nie jest czymś, co trzyma pozycję dominującą we wnętrzu budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej na przełomie XIX i XX wieku. Konstrukcja salonie piękności zawierać lakonicznym proste linie, symbolizujące dynamikę i ciśnienia, obecnie najbardziej popularne. Niniejszy nim zimno stali połysk, chrom lub aluminium, gra światła przezroczystego tworzywa sztucznego i szkła musi być połączona z meblami ergonomicznie funkcjonalnej.

układ

Czasami sama konstrukcja piękno zanika w tle, a skupić się większy nacisk na zakup sprzętu oraz wykazu usług. Zatem architekt lub zapomina ignoruje ten ważny punkt jako myślenia poprzez planu, ograniczony jedynie kosmetycznych napraw w istniejącej przestrzeni.

W przeciwieństwie do konstrukcji innych placówkach komercyjnych lub mieszkalnych, projekt salonu piękności wymaga starannego myślał takie rzeczy jak ergonomii, wentylacji, oświetlenia, temperatury, komfort, moc obciążenia kolory we wnętrzu, komunikacji i wymagań sanepidemstantsii.

ergonomia

Konstrukcja salonie piękności wymaga stworzenia warunków do serwisu, w którym nie tylko zwiększa wydajność, ale również komfort, zmniejszając zmęczenie. Przyjazny personel, nie trzeba czekać na klientów, jeśli w trakcie dnia fryzjerów i kosmetyczek są zmęczeni nieefektywnego organizacji ich pracy. Tak, a liczba klientów będzie mniejsza, więc właściciele takich instytucji trzeba starannie przemyśleć sprawnego przepływu pracy, a także funkcjonalność każdego z biur w celu optymalizacji ich pracy i świadczonych usług.

Myślenie poprzez projektowanie salonie piękności, należy wziąć pod uwagę dwa szczególne światło: powinien być bardzo dobry i nie powoduje dyskomfortu. Eksperci zalecają używając tylko dwie opcje: soft dla ogółu publiczności osiągnięte równomiernie rozproszone oświetlenie wnętrza, a na lokalnym obszarze pracy z klientem.

I wreszcie,

Należy pamiętać, że często klienci przychodzą do ciebie niczym szczególnym salonie do opanowania, a jeśli warunki nie są wygodne dla specjalisty, pozostawi nie tylko on, ale także klientów. Generalnie, ergonomia i komfort dla klientów – ważne elementy brandingu, które skutecznie konkurują z rywalami dla patronów.