659 Shares 8365 views

Klinika „Matka”: opinie, adres, eksperci

Problemy z układu rozrodczego u ludzi znajduje się teraz coraz częściej. Musimy poszukać dobrej klinice, aby być w stanie pojąć, przewozić i urodzić zdrowe dziecko. Na przykład, można poprosić o pomoc w takim miejscu w Rosji jako klinice „Mamo”. Recenzje tej instytucji, jej adres i ceny usług zostaną podane do wiadomości dalej. Co można powiedzieć o tej klinice? Jak to dobrze, serwis oferuje wszystkim swoim klientom?


opis

Klinika „Matka” – reprodukcja wieloośrodkowe, pracy na terytorium Federacji Rosyjskiej przez okres dłuższy niż 18 lat. W tym zakładzie obywatele mogą ulegać wysokiej jakości leczenia niepłodności.

Klinika „ECO mama” nie tylko pozwala pozbyć niepłodności i poczęcie dziecka na własną rękę, ale również świadczy usługi dla sztucznej inseminacji. IVF, ICSI i inne procedury są w tym obiekcie na najwyższym poziomie.

specjaliści

Co lekarze pracujący w klinice badania? Tutaj możesz porozmawiać z następujących specjalistów:

 • embrionologi;
 • ginekolodzy;
 • położnych;
 • anestezjolodzy;
 • Specjaliści ultradźwięków;
 • genetyka;
 • urolodzy;
 • terapeuci;
 • endokrynolodzy.

Oznacza to, że orientacja w klinice, „Mama” jest bardzo wąski. Jest to prawdziwe centrum ludzkiej reprodukcyjnego funkcji odzyskiwania.

usługi

Klinika „Mother” stoi w miejscu? Opinie wskazują, że instytucja pozwala na korzystanie z różnych usług. Organizacja może otrzymać następujące usługi medyczne:

 • konsultacje z ekspertami;
 • ECO;
 • Ultrasonografia;
 • ICSI;
 • Leczenie bezpłodności (w tym samca);
 • Program dawcy;
 • krioprogrammy;
 • Badania laboratoryjne i badania;
 • laparoskopia.

Klinika „Mamo” otrzymała pozytywne opinie już, bo w tym momencie każdy mieszkaniec Federacji Rosyjskiej jest nadzieja dla skutecznego odzyskania funkcji rozrodczych. Oprócz usług wymienionych w „Mame” proponują ciąży. Szczególnie zadowoleni z tej okazji do kobiet poddawanych leczeniu niepłodności.

adres

A gdzie jest klinika „mama”? W Moskwie. Instytucja ta znajduje się w stolicy Rosji. Do tej pory w klinice jest tylko jeden organizm. nie mogą być traktowane w klinice, „mama” w innych regionach Federacji Rosyjskiej.

Gdzie to jest możliwe, aby znaleźć instytucję? Klinika „matka” ma następujący adres: Moskwa, ulica Rašková, 32. instytucja znajduje się w pobliżu stacji metra „Dinamo” i „Savelovskaya”.

tryb

Gdy jest to możliwe, aby szukać opieki medycznej w klinice, „mama”? W jaki sposób instytucja?

Harmonogram Z reguły nie powoduje negatywnych emocji. Od poniedziałku do piątku ustanowienie drzwi są otwarte od 9 rano do 6 wieczorem. W sobotę można dostać się do podjęcia w okresie od 9 do 15 godzin. W niedziele klinice, „Matka”, które dokonuje przeglądu zostaną przedstawione do uwagi, że nie działa.

Tryb operacyjny specyficzna wiedza powinna być określona bezpośrednio w ścianach organizacji. Jak będzie „matka” w święta? Kwestia ta wymaga oddzielnego wyjaśnienia.

Rejestracja wstępna

Aby dostać się na spotkanie z badanych instytucji specjalistów, należy najpierw zarejestrować się do nich. Aby to zrobić, doskonale dopasowany telefon.

Co klinikę „mama”? Telefon do komunikowania się z instytucją proszeni są o zapoznanie się z książki telefonicznej. Przewiduje się, jako kombinacja połączeń w całej Rosji, a także sypialni.

Według licznych opinii, możemy zobaczyć, że wezwanie do kliniki, „mama” nie jest tak trudne. Najważniejsze jest to, aby zadzwonić w godzinach pracy.

ceny

Nie jest tajemnicą, że usługi związane z reprodukcją i ginekologii w Rosji są drogie. Czy zasada ta stosuje się do „mama” klinice?

Do pewnego stopnia tak. Ten zakład oferuje dobre ceny za swoje usługi, ale niektórzy klienci nadal powiedzieć, że niektóre z procedur opisanych w „Mame” są drogie.

Które znaczniki można kierować? Do tej pory klinika „Mama” oferuje:

 • konsultacje z ekspertami – od 2 500 do 5 000;
 • uzyskanie jaja dawcy – od 30 rubli;
 • Program "Eco Mother" – 131 000 (bez leków);
 • Sztucznej inseminacji – od 21 546 rubli;
 • Badanie przed inseminacji – 35 000 rubli;
 • Podstawowym badania nasienia – 4248 rubli;
 • Badanie po urodzeniu – 17 000 lub powyżej;
 • US – od 1 200 do 5 300 rubli;
 • jajko darowizna – 70000;
 • Kompensacja dla dawca nasienia – 50 000 rubli.

W zasadzie, nie jest zbyt drogie. Jak już wspomniano, niektóre same ginekologiczne i rozrodcze procedury są kosztowne. Klinika „Mama” w Moskwie oferuje bardzo przystępnej cenie. Nie wszyscy są w kieszeni, ale ogólnie ceny nie mają najwyższe instytucje.

umeblowanie

Klinika „mama” Opinie pozytywne typ otrzymuje do sytuacji panującej w danej instytucji. Pacjenci mówią, że jest spokojny, cichy i przytulny. Cały budynek jest odnowiony, nie ma złuszczanie ścianach lub tynku spadających na głowy gości. We wszystkich biurach najnowszego sprzętu i mebli. poczekalnie są wyposażone we wszystko, że może tylko pomóc zabicia czasu podczas oczekiwania na lekarza.

Jeden uważa, że „matka” – to prywatne centrum medyczne. Nie było ogromne kolejki, nie ma chamstwa z pracownikami, bez problemów, żaden inny negatywny. Tylko to, co jest tak niezbędne dla par doświadczających problemów z zajściem w ciążę. Można powiedzieć, że „mama” to komfortowy i przytulny kliniki w najnowocześniejszy sprzęt.

Relacje z pacjentami

Ogromną rolę dla wszystkich zakładów opieki zdrowotnej mają eksperci obsługujących pacjentów. Co powiedzieć o nich?

Klinika „Matka” Jak dobrze robi Wszyscy eksperci są wykształceni i doświadczeni. Są one stale podnoszą swoje umiejętności i doszkalających. Jak wynika z danych lekarze traktują swoich pacjentów?

W tej kwestii, trudno jest dojść do konsensusu. Jeśli przyjrzeć się bliżej, klinika „Matka” z różnych typów odpowiedzi otrzymał za postawę wobec pacjentów. Niektórzy ludzie uwikłani w centrum leczenia. Mówią, że wszyscy pracownicy (w tym pielęgniarek i personelu pomocniczego), hodowanych, przyjazny i uprzejmy. Oni nie są nieuprzejmi dla pacjentów, wczuć się w nich, starają się znaleźć indywidualne podejście do każdego z nich. Niektórzy lekarze wyróżniają się profesjonalizmem i życzliwością. Specjaliści w człowieka dotyczą wszystkich klientów.

Czasami można zobaczyć przeciwstawnych poglądów. Według nich, lekarze w klinice, „mama” – ludzi, którzy po prostu rozcieńczyć pieniądze pacjentów. Obywateli są w porządku tak długo, jak płacić za usługi. I niektórzy lekarze nie mogą dostać paskudny niegrzeczny lub bezpośrednio podczas odbioru. Osiągnąć empatię, sympatię i zrozumienie z lekarzy kliniki „mama” jest problematyczne.

skuteczność

Jest to kontrowersyjna klinika „Mamo”. Opieka prenatalna i inne usługi są często oceniane na skuteczność działania. Opinie wskazują, że, ogólnie rzecz biorąc, instytucja wykonuje swoją pracę. Większość pary mogą być skutecznie leczone z powodu niepłodności i mieć dzieci, tak szybko jak to możliwe.

Ale czasami odwiedzających evince wątpliwości co do skuteczności dostępu do opieki medycznej. Niektórzy ludzie nawet po obróbce w „Mame” i nie był w stanie zajść w ciążę i mieć dziecko. Czasami można zobaczyć komentarze, wskazując, że proces przesadzania embrionów nie wykazują, w podobnych klinik. Dlatego nie możemy powiedzieć z całą pewnością, czy zrobić procedurę, czy nie.

Zazwyczaj leczenie niepłodności – to indywidualna wydajność. Ktoś odwołać się do pracy „mama”, niektórzy nie. To jest normalne. Lekarzy i pielęgniarek instytucje starają się zrobić wszystko, aby pomóc swoim pacjentom odzyskać od niepłodności.

wyniki

Odtąd jest zrozumiałe, że ogólnie reprezentuje klinikę „Mamo”. Opinie wskazują, że ten ośrodek zdrowia oferuje usługi w zakresie leczenia niepłodności na najwyższym poziomie. Warunki pobytu w placówce, też, proszę. Kontakt tutaj jest zalecany dla tych, którzy są przyzwyczajeni do komfortu, dobre nastawienie i brak kolejek do specjalistów.

Jednak nie każdy jest wspomagany w klinice „Mamo”. Niektórzy pacjenci skarżą się na nieskuteczności odwołania, o którym mowa w centrum medycznym. Są nawet opinie, wyrażające wątpliwości co do rzetelności organizacji.

Wiele narzekają kosztów leczenia niepłodności. Takie roszczenia są powszechne wśród tych, którzy nie udało się zajść w ciążę i urodzić dziecko. Indywidualne reakcje przejawiać ostre negatywne o służbie „mama”, „zapłacić około 330 000, a wszystko bez skutku.”

Co powinniśmy wierzyć w rzeczywistości? Klinika „Mama” oferuje cenę za swoje usługi nie jest najwyższa. Leczenie w instytucji jako całości kończy się pomyślnie dla większości par. Ale ten proces, jak już zostało powiedziane, jest osobą fizyczną. Nie każdy może leczyć bezpłodność.

Ile powinno być przeznaczane na leczenie każdego pacjenta? To pytanie jest indywidualna. To wszystko zależy od przyczyny niepłodności. W każdym razie, możemy śmiało powiedzieć – będą musiały być wydane. Układ rozrodczy leczenie jest procesem kosztownym, a nie tylko w klinice „Mamo”.

W celu ustalenia czy tu o pomoc? Tak, jeśli chcesz porozmawiać z doświadczonymi i miły, inteligentny i empatycznych lekarzy w komfortowych warunkach. Najważniejsze jest to, aby przygotować się do znacznych wydatków.