586 Shares 5223 views

Anatolij Tarasow biografia i interesujących faktów na temat idola

Każda osoba ma swój własny idol, osoba, która chce naśladować. Będąc zainteresowany w życiu i pracy swojego „PET”, mamy trochę bliżej do niego i poglądów na pewne rzeczy zaczynają się zbiegać. Tak, wielu fanów ma Anatolij Tarasow, którego biografia jest bardzo ciekawe i kolorowe. Ten człowiek urodził się w połowie XX wieku. Nawet wtedy był pełen pomysłów i pragnień. Około trzech lat młody człowiek służył w Reconnaissance i sabotażu batalion Armii Pancernej. W ciągu najbliższych siedmiu lat Anatolij odwiedził różne części świata, brał udział w skomplikowanych operacji (niektóre źródła podają, że było ich już jedenaście), otrzymał liczne nagrody i ustanowił siebie jako osoby.


Wiele osób interesuje się pytanie: „Anatolij Tarasow biografia” – i faktycznie, nie ma o czym myśleć. Kiedy mężczyzna odwrócił 36 lat, otrzymał dyplom w jednym z prestiżowych uniwersytetów w Mińsku. Jego specjalnością była filozofia. Pięć lat później, Anatolij E. ukończył Akademię Nauk Pedagogicznych w Moskwie. Nieco później, mężczyzna zdołał obronić swoją tezę, która była poświęcona zbrodni, ale Taras studiował tylko zachowanie nastolatków i młodych dorosłych. Przez kilka lat pracował w Instytucie, zaangażowanych w badania psychologię i charakterystyczne cechy sprawców.

Anatolij Efimovich Taras lubiący walce wręcz i uczestniczyli w kursach samoobrony. Ponadto wykładał w Instytucie zajmuje się publikacją i edytor pracował w niepełnym wymiarze godzin, człowiek poświęcił dużo czasu na sport i ćwiczenia. Po czym otrzymał czarny pas w jiu-jitsu i Viet-vo-dao. Na początku swojej pasji Taras Anatolij Yefimovich był szkolony przez najlepszych instruktorów specjalnymi jednostkami wywiadu wojskowego walki. Jego mistrz stał Nguyen Giang – „Dak Kongu” kapitan Armii Ludowej w Wietnamie Po pewnym czasie sam człowiek stał się trenerem, mentorem dla młodych ludzi i ucząc ich technik samoobrony. Zaczął prowadzić seminaria, aw 1992 roku opublikował swój własny magazyn o sztukach walki zwanych „Kenpo”. Ta kreacja stała się niezwykle popularna w krajach WNP.

Każdy mężczyzna w średnim wieku wie, kto Anatolij Tarasow. Jego biografia jest obszerna i kolorowy, pełen różnych wydarzeń. Gdy człowiek zaangażowany w publikacji swoim dzienniku, zaczął próbować napisać książkę, a on jest dobry. Główne zagadnienia stały się konwencjonalne metody kontroli i samoobrony. Jestem pewien, że wielu słyszało o systemie opracowanym przez Anatolija zatytułowanej „Walka Maszyna”. Obecnie jest on stosowany w różnych miastach naszej planecie. videocourses również został opracowany dla powyższego systemu. Każda osoba, która chce się uczyć technik sztuk walki, można spróbować użyć tej techniki. Uważamy, że to było interesujące, aby dowiedzieć się, kto jest Anatolij Tarasow. Biografia tej osoby – żywym przykładem mocy ducha i energii jednej osoby. Znane na całym świecie postępy dokonały sport bardziej atrakcyjne dla młodego pokolenia.