644 Shares 9081 views

Co zrobić, jeśli kobieta – głupcem? Szukamy odpowiedzi

Na poradnictwo psychologiczne często ludzie zadać sobie pytanie: „Co należy zrobić, jeśli kobieta – głupi?” Jest odwrotnością pytanie: „Dlaczego zdecydowałeś, że jest głupcem Skąd wziąć ślub z człowiekiem, który zachowuje się źle?” Dzisiaj patrzymy na rzeczywistych przypadkach ludzkiej głupoty i rozwiać pewne mity dotyczące małżonków, więc oni się rozłączyć, jeśli ktoś oznaczone jako „głupi”, a następnie spokojnie.


Co zrobić, jeśli kobieta – głupcem?

Więc wrócić do przeszłości i przypomnieć, dlaczego się ożeniłeś? Istnieje kilka powodów, dla wejścia w notorycznie złe małżeństwa: miłości, do obliczenia, głupoty. Aby rozwiązać ten problem stosunków w rodzinie, sprawdź, gdzie to wszystko się zaczęło.

Małżeństwa z miłości, albo dlaczego moja żona jest taki głupi?

Najbardziej przyjemny okazja, aby wziąć ślub – to miłość, ale podczas zalotów partnerzy spojrzeć sobie w oczy w różowych okularach i nie zwracają uwagi na „cute” wybryki i „osobowość”. Nieodłącznym zarówno mężczyzn jak i kobiet.

Po kilku latach życia, kiedy są dzieci i rutynowa domowego, baśń szlak kropli i „słodkie cechy” stają się nie do zniesienia koszmar. To właśnie wtedy i tam po raz pierwszy pytanie „co zrobić, jeśli żona – lub mąż jest głupcem. – kompletnym idiotą” Jeśli w tej sytuacji sama wiesz, można tylko współczuć, bo z tym człowiekiem trzeba przeżyć resztę życia.

Ktoś zdecyduje się na rozwód, niektórzy wolą cierpieć przez całe życie, a ktoś dostaje kochanków. W każdym razie, Twój przykład może służyć jako ostrzeżenie dla przyszłych pokoleń: przed rozpoczęciem poważny związek, należy rozważyć, czy będzie można postawić całe swoje życie z niedostatków swojego partnera. Jeśli ta wstępna analiza nie pomoże, nie ma nic do zarzucenia przeznaczeniu. Sam dokonaniu wyboru!

Nie tylko, że jestem w małżeństwie z rozsądku, a wtedy nie ma jego żona głupcem!

Drugi powód, dla małżeństwa – to czysta matematyka:

  1. Jest to czas, aby ożenić się i nie nadaje się kandydat.
  2. Jej rodzice wielka komunikacja.
  3. To będzie dobrą żoną i matką dla dzieci, a miłość może i kochanką.

W tym przypadku żona może tylko „wypaść z szyn”, jako żonaty-wyszła z nadzieją na miłość „do grobu”, ale okazało się, że ona po prostu wybrał pojawi się w katalogu o nazwie „Najlepsze z najgorszych”. Początkowo, podczas gdy pamięć o celebracji małżeństwa jest jeszcze świeża, łatwiej będzie stworzyć pozory życia rodzinnego, ale potem można się zmęczyć udaje i żona zaczynają czuć się podstęp.

Po uruchomieniu prawdę, że szczęście rodzinne nie uda, kobieta zaczyna dochodzić do siebie, a to oznacza „nag” was. Do zawarcia małżeństwa z rozsądku, czy nie, to twój wybór, ale jeśli jesteś przygotowany na konsekwencje? To samo dotyczy kobiet! Nie należy tworzyć rodzinę bez miłości, aby nie doprowadzić partnera do załamania nerwowego jego obojętność.

Małżeństwo z głupoty, albo co zrobić, jeśli kobieta – głupca?

Z listy powodów, dlaczego ludzie pobierają się z głupoty, można zrobić przeboje „najbardziej głupich powodów do małżeństwa.” Jednak najbardziej śmieszne – to jest, gdy jest niechciana ciąża.

Ze względu na fakt, że partnerzy zostali rozrzutny, a teraz na światło pojawia się nowy człowiek, ludzie decydują się na małżeństwa bez miłości. Współczynnik rozwodów w tych par jest najwyższa – to przekracza rozpad rodzin, które zostały stworzone z miłości lub obliczeń, a wszystko dlatego, że był „wypadek”, a nie świadomego wyboru.

Z powodu tego zaniedbania są najbardziej dotknięte dzieci, ponieważ nie rosną tylko w rodzinie, gdzie jest miłość, ale także stale słychać w adresie nadużywają swojej matki. Jeśli jest zbyt późno, należy rozważyć ponownie „za” i „przeciw” małżeństwa z powodu niezamierzonej ciąży, bo to tylko daje pieczątkę w paszporcie, ale nie uratować od rozwodu.

Co zrobić, jeśli kobieta – głupcem? Od tego nie ma lekarstwa lub stojącej rada. Jak mówią, żona, a samochód nie skarżył. Do wyboru! Coraz częściej patrzeć na siebie. Gdyby Bóg dał ci tę osobę jako partnera, a potem być może warto nauczyć się rozmawiać z nią na dusze i znaleźć kompromis?