124 Shares 7892 views

Sekretem sukcesu Kelli Steybls

Nazwa amerykańska aktorka Kelli Steybls To nie tak często spotykane na stronach magazynów mody, nie tak często usłyszeć w programach imprez towarzyskich, z których wiele prowadzonych widzów za kulisy świata glamour. Być może jej nazwisko nie jest tak popularne jak nazwiskami Gvinet Peltrou, Charlize Theron, Cameron Diaz, Enn Heteuey i wielu innych aktorek, ale różnorodność ról i zdjęć jest imponująca.


Tajemnicą sukcesu

Zawsze elegancki Kelli Mishel Stables opłaty otaczające jego miłość życia, ujmujący bezpośredniość, jego urok i złośliwy błysk w jego oczach. Znana aktorka teatralna i filmowa urodził się w styczniu 1978 roku w St. Louis, niezależne miasto w stanie Missouri. Nawet jako dziecko, ona aktywnie uczestniczyli w rozmaitych twórczego życia Szkoła (Lafayette High School). Ciągle działał w różnych produkcjach teatralnych i muzycznych, był członkiem cheerleaderek, tańczy w grupie wsparcia dla drużyn sportowych szkoły. Kelly ukończył University of Missouri i uzyskał licencjat na wydziale mediów, uczestniczył w kursach aktorstwa w filmach, które często przechodzą przez wielu wybitnych osobistości świata mediów. Jej energia, profesjonalizm i rodzaj magnetyzmu zostały oznaczone jako student, można poczuć, oglądając jej grać w teatrze, filmach i serialach telewizyjnych.

kariera

Kelli Steybls aktorska kariera sięga do teatru. Jego siła i możliwości w dziedzinie muzyki i teatru jest w pełni objawia się w Thousand Oaks Civic Opera Światło, gdzie aktorka odgrywała wiodącą rolę. Do najbardziej udanych z nich – Wendy w „Peter Pan” i tytułowa rola w „Sleeping Beauty”.

Przemysł filmowy znana aktorka Melissa przyniósł rolę w popularnym sitcomie „na dwa i pół mężczyzn» (dwa i pół mężczyzn) i Eden w serii „Była» (Byli).

Kelly jest znany z wielu innych serialu „Bones”, „Happily Ever After”, „Jaskiniowiec”, „Życie jest jak wyrok śmierci”, „Tato”. Zagrała w „Świadek oskarżenia” filmów „Jak po raz pierwszy”, „Straszny dwór”, „Jeżeli Romeo”, „Santa baby 2” i innych. Jej najlepsza praca aktorska uważany za rolę w filmie „Czarodziejka”, „Duma i uprzedzenie”, „Rise of the Dragon”, „Trzy Christmas baśń” i, oczywiście, w sitcomie „dawny”.

Znaczna popularność przyniósł Kelli Steybls roli mściwego Samara Morgan w horrorze "The Ring 2", na podstawie książki Kodzi Sudzuki, słynny japoński pisarz.

Życie osobiste i przydatności do zawodu

Kelli Steybls w 2005 roku poślubiła Kurta Patino, producent i scenarzysta, pracujący w gatunku science fiction, komedii, filmów krótkometrażowych. Na jesieni 2012 roku mieli syna Kendrick. One (Dusza ognia Powstania) film „Renaissance ognista dusza” mąż aktorki rozszerzył skalę swojej działalności i działał jako producent.

Aktorka jest również aktywny w dźwięczności znaki w filmach animowanych. Więc Vendome z popularnego serialu animowanego „Czarodziejka” mówił jej głos. Kelly był również zaangażowany w dubbingu znaki w „Zambezi”, „… deszcz. 2: Zemsta GMO”

Kelli Steybls i Teraz nadal pojawiają się w epizodach serialu „byłej”, wydany po raz pierwszy na kanale TV Land w listopadzie 2011 roku. Czwarty sezon ukaże się 5 listopada 2014 roku.

Należy zauważyć, że Kelly jest zapalonym fanem baseballu, poświęciła fanem „St Louis Cardinals.” Stables płaci również wiele uwagi walce z takiego wspólnego choroby na świecie, jak choroba Parkinsona.