476 Shares 7455 views

Samce i samice rodzaje koszulek

W szafie każdego człowieka, niezależnie od jego sytuacji finansowej, wieku, budowy ciała, stosunek do mody, istnieje jedna lub dwie koszule. Ubiór ten zdobył dużą popularnością ze względu na swoją funkcjonalność, łatwość cięcia, uniwersalności.


Historia wystąpienia

Pierwotnie pomyślany jako koszulce bielizny Marines w Stanach Zjednoczonych w czasie pierwszej wojny światowej. Następnie żołnierze zaczęli nosić tego typu odzieży , a w cywilu. Po premierze filmu „Tramwaj zwany pożądaniem” z Marlonem Brando w roli głównej T-kochany na całym świecie. Na ekranie, podeszła do szafy sportowego i dobrze zakorzenione tam ze względu na swoją praktyczność i wygodę w noszeniu. Kobiety doceniają piękno dzianiny w drugiej połowie 20 wieku.

Tworzy koszulki

Po koszula przeniesiony z kategorii mundurów wojskowych w kategorii „wściekłości”, zaczęła się szybko zmieniać. A dziś trudno sobie wyobrazić, jak wiele odmian tego ubioru. Rozważmy najbardziej prosty podział na męskie i żeńskie typów koszulek. Zbadajmy Co do podobieństw i różnic.

Mężczyzna czy kobieta?

W dwudziestym pierwszym wieku, rozróżnienie między mężczyzną i kobietą jest mniej jasna. Szczególnie wyraźnie ta tendencja w świecie mody. W szafie przedstawicieli silnych i słabych połowa ludzkości to seria koszulek, które są podobne w stylu. Sklasyfikować je według płci do żadnego konkretnego typu nie jest możliwe. Te rodzaje koszulek z rysunku poniżej wykazać.

T-shirt z okrągłym szyi

Najczęstszym modelem, który znajduje się w klasycznych i sportowych zestawów odzieżowych. wersje monochromatyczne go dobrze z pulowery, kamizelki, kurtki i płaszcze.

Koszulka z Wykrój

Uniwersalność tego stylu od dawna udowodnione. T-shirty z szyi można łączyć z dżinsów, spodni i spódnic biurowych. Zaletą tego systemu jest to wizualnie wydłuża szyi.

Longsliv

Popularna widok kobiet i koszul męskich. Cechą wyróżniającą – długi rękaw. Istnieją modele z okrągłym i trójkątnym cięcia. Najlepiej w połączeniu z dżinsy, szorty, sweatpants.

koszulka polo

Ten model koszulki (spodenki hybrydowych i koszulki) doszła do codziennej garderoby sportu, a dokładniej od tenisa. Ubiór ten jest właściwe i na siłowni, a także spotkań biznesowych.

mikrofon

Zobacz koszulki, która odnosi się do stylu unisex. Charakterystyczną cechą – brak rękawów. Idealna rzecz dla treningu sportowego i spacery pod słońcem.

Hanley

Wcześniej tego rodzaju koszulce uznano tylko jako mężczyzna. Ale współczesne dziewczęta próbowały ten styl na siebie. W wielu kolekcjach odzieży damskiej są zespoły, które obejmują Hanley. Jest to model z długimi rękawami i zamek z przodu na piersi z trzema lub czterema przyciskami, zstępujące. Ta opcja jest odpowiednia odzież dla idzie na charakter, na wsi lub na nieformalnych spotkaniach.

Różnice płci męskiej i żeńskiej rodzaje koszulek

Wśród różnorodności gatunkowej nie ma wyraźnej różnicy w męskich i żeńskich koszulek.

Główną różnicą w ich konstrukcji. Damskie typy T-shirt można rozróżnić:

  • Zainstalowane sylwetka. Będzie podkreślają krągłości kobiecego ciała.
  • Motywy kwiatowe, jasne wzór kryształy i kulek. Aby dać obraz indywidualności i oryginalności.
  • Głębokość cięcia. Jest to korzystne w celu wykazania dekolt i piersi.

rodzaje Męskie koszulki bardziej surowych i powściągliwa w projektowaniu.

Trendy w 2017 roku

Projektanci w 2017 roku, tworząc nowe modele koszulek – zarówno męskie i żeńskie, miał jeden cel – aby podkreślić indywidualność osoby. Cięcie, kolor, wzór może być dowolna, wszystko zależy od wyobraźni projektanta. Na wysokości mody koszulki są wolne cięcie, które podkreślają kruchość rysunku i, jeśli to konieczne, ukryć wady. Dla miłośników klasycznego i dyskretny styl pozostał w modzie dopasowanie modelu z dim projektu. Materiał stosowany do produkcji wyrobów, tylko naturalne, głównie bawełna, czasami zmieszane z syntetyków.

polo są w arsenale i mody i mody. Będą one ważne przez cały sezon. Modele bez rękawów też są u szczytu popularności. Kolorystyka, aby tworzyć koszulki są również zróżnicowane: od stonowanych, kolorów razbelennye na jasny i jaskrawe kolory. Popularne kolory sezonu letniego 2017 – biały. Nowoczesne obrazy i reprodukcje sezonu zaspokoi wyobraźnię nawet najbardziej wyrafinowanego nabywcy. Obfitość koszulki w świecie odzieży pozwoli każdej osoby do niepowtarzalny wygląd w każdej sytuacji.