222 Shares 1228 views

„Cannon” – teatr dla dzieci i dorosłych z żywą orkiestrą i profesjonalnej choreografii

„Cannon” – teatr, który znajduje się w Petersburgu, – 2015 obchodziła 25-lecie. Niesamowite połączenie dramatyczne i muzyczne występy artystyczne tworzy szczególną atmosferę i daje jasność każdego projektu.

Tworzenie Teatr

Teatr „karambol” został otwarty w 1989 roku produkcji „Świniopasie”. Inspiratorem pomysłów były Irina Brondz, który dziś jest dyrektorem i dyrektorem kreatywnym i Tatiana Kramorova. W 1996 roku instytucja kultury otrzymała status państwa. Po otwarciu teatru oznaczało tylko repertuar dla dzieci, ale do 2014 roku istniały stanowią dla widzów dorosłych. To sprzyjało szerokie zapotrzebowanie, dzięki użytkowników i koniecznością.

Nazwa „Cannon” Teatr spowodowany był bilard. Wielka gra jest koncepcja uderzenia, gdy piłka podstawowy (dla których uderzać) podczas jego ruchu ma dwie kolejne piłki. W teatrze, idea ta może być interpretowana jako potrójny twórczej dramatu, tańca i muzyki na tym samym etapie. Druga wersja imienia historii bardziej romantyczny i bliższy prawdy – tego dźwięku operetki.

Cytat G. V. Kutuzovoy (CEO): „Karambolina – Karamboletta” Comte de Cannon – są wszystkie nazwy z operetek i teatrów pierwotnie pracowali w tym gatunku, który później przekształcił się w gatunku muzycznym "

„Cannon” – teatr, który stał się prawdziwą rodziną dla Iriny Brondz. Po ukończeniu Konserwatorium Petersburskim, ona początkowo pracował w Lenkontserte. Był pisarzem i performer. Zawsze pracowałam z dziećmi i napisał muzykę – utwory z gatunku dramat, jasną charakterystykę.

studio dla dzieci w teatrze

Teatr „karambol” nie pierwszy do tworzenia na jej podstawie studio dla dzieci. Ale każda instytucja własnych powodów. Pomysł stworzenia studia w teatrze muzycznym było dodanie dzieci do wielkiej sztuki i dywersyfikacji. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku codziennie. Wielu uczestników są zaangażowane w produkcjach studio teatralne jako statyści i aktorzy spektakli.

Według Irina Brondz, nie jest przeciwko takiej roli „parodii” (gra aktorów dorosłych dzieci), czy parodia wysokim poziomie. Ale współczesna młoda publiczność bardziej wymagający od jakości niż 50 lat temu. Dlatego w teatrze „Cannon” dzieci na sztuce teatralnej dzieci, co daje większą niezawodność i wiarygodność.

Pierwsze oświadczenie, w którym udział wzięli dzieci w studio – „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” Pierwotnie pomyślany, faceci będą pełnić rolę krasnoludów, ale partia okazała się muzyka do ich złożonego materiału. W rezultacie dzieci uczestniczyły w charakterze obrazów, scen tłum.

"Cannon" teatr. Repertuar dla dzieci i dorosłych

 • „Józef i płaszcz Niesamowite Technicolor Sen”. pierwsza muzyczna produkcja Rosji opowieści biblijnej. Miłość, zazdrość i ciemny braterska przebaczenie w historii na równi z inteligentnymi melodiami Endryu Uebbera sprawia, że projekt jest szlagier inteligencji i wrażliwości.
 • "Firebird". Symbolem szczęśliwej egzystencji i wielkich marzeń. Magiczne światło złote skrzydła ptaka dla niektórych jest źródłem pokoju dla innych – symbol bogactwa. Tylko Berendey świadomość, że jest duszą świata, która chroni dobroć i miłość wszystkich rzeczy.
 • „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. W sztuce piosenka „Shire Krug”, który publiczność śpiewała razem z artystami. Dzielne krasnoludy uwierzyć w dobroć i sprawiedliwość, przeciw zasadzkom pomocą Zła Królowa Śnieżka spotkać ukochanego księcia.
 • „Historia Calineczki”. Dziewczynka wpada w rozległym świecie, gdzie wszystko wydaje się do niej fatalny i nie wygląda jak dom. Natura stworzyła nas różni, ale nie jest zła. Zdolność marzyć i dbać o innych, otwiera drogę do magicznej krainy dobre. Tylko uwaga do dziecka daje nam możliwość uczynić go szczęśliwym.
 • „Król Jeleń”. Stara opowieść Gozzi znalazł nowe narodziny. W ramach wszystkich masek ukrytych tylko ludzie, którzy chcą kochać. Ta wielka tajemnica przykładzie smutna historia z happy endem i ujawniają aktorów odtwarzania.
 • "Mary Poppins". Projekt znany wszystkie kompozycje Dunaevsky, a także nowe utwory, które nie muszą bać się zmian. Działania odwaga i odwaga myślenia – to jest głównym motorem postępu dobrych uczynków i dobrego nastroju.

Teatr "Cannon" (St. Petersburg) ma w swoim repertuarze musicale, "Przygody Pinokia", "Opowieść o Wasted Time", "Trzy Fat Men", "The Frog Księżniczka", "The Miracle drzewa", "Amphibian Man".

Nagrody i osiągnięcia

Nie tylko widzowie i krytycy doceniają pracę w teatrze. Praktycznie każdy teatr produkcji „Cannon” – perła żadnym festiwalu. „Złota Maska”, „widowiskowa – dzieci”, „Złoto” – reflektory na wszystkich konkurencyjnych programów występów wziąć maksymalną liczbę nagród.

W 2009 roku musical „Parasolki z Cherbourga” był wydarzeniem roku. Kompozytor Legrand, był obecny na premierze, chwalił rosyjską wersję projektu. W 2014 roku odbyła się premiera „31 czerwca” (wersja etap) odwiedził tekściarz Ilya Reznik.

osoba

 • Irina Brondz, dyrektor artystyczny i dyrektor głównego repertuaru.
 • Sergey Tararin, główny dyrygent.
 • Marina Evdokimova, choreografię baletu.
 • Jegor Elkin, zasłużony artysta Republiki Karelii.

Artyści, laureaci międzynarodowych konkursów:

 • A. Belobanova,
 • Yuri Goncharov,
 • E. Cerro,
 • L. Nova
 • E. Matveenko.

Artyści, laureaci „Złotej Maski” i „Golden Glow”:

 • A. Levin,
 • S. Ovseanicov,
 • Yu Nadervel.

„Cannon” – teatr dla dzieci i dom dla artystów

Przez 25 lat, państwo nie posiada swoją muzyczną scenę. Przedstawienia są w stałym Leningrad Rady Miejskiej i Wyborg DC. W 2006 roku administracja miasta przeznaczyła stałe miejsce dla teatru – to dawny Pałac Kultury. Nogina. Budowy do odbudowy, ale artyści czekamy na ruch.

Teatr „Cannon” (St. Petersburg) – sztuka żywa, gdzie Muzyka Meri Poppins – to nie jest ścieżka dźwiękowa, a oddech orkiestry. Dobry wokal, który wyraża ideę, a co najważniejsze – dzieci. Uczniowie pracowni – jest kontynuacją życia i luster.