375 Shares 6867 views

Smartfon na Windows. Najlepsze przedstawiciele

Smartfony w systemie Windows, który po raz pierwszy ujrzał światło w 2012 roku gama różnych urządzeń mobilnych. Oczywiście, zgodnie z gadżetów nie udało się od razu zyskał ogromną popularność i wyprzedzić takich gigantów jak Android i iOS. Najbardziej popytu i stał się znany na smartfony z Windows Phone firmy Nokia. Zwłaszcza, że firma stała się ostatnio twarzą Microsoft.

Smartfon na Windows 8.1 łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy urządzenia mobilnego. Wielu użytkowników mają tendencję do wyboru gadżet jest na tym systemie operacyjnym. Ten artykuł omówi najbardziej popularnych smartfonów na systemie Windows.

Nokia Lumia 930

Bardzo wysoka jakość i piękny smartphone. Obudowa wykonana jest solidnie glinu jest obecny. Ekran Full HD. Przekątna – 5 cali. Procesor nie jest nowy, ale radzi sobie z prawie wszystkich zadań.

Urządzenie wyposażone RAM 2 GB i 32 GB pamięci stałej. Akumulator ma pojemność 2,420 mAh.

Ten smartphone oparty na Windows jest wyposażony w dwóch różnych kamer. Przednia 20 i tylna MP 1,2 MP. Aparat umożliwia wykonywanie zdjęć o wysokiej rozdzielczości.

Ten smartphone jest doskonałym urządzeniem, które jest wyposażone w ten system operacyjny. Gadżet ma wiele zalet i wiele funkcji, które zaspokoją potrzeby każdego użytkownika. Jednocześnie ma bardzo przystępną cenę.

Nokia Lumia 630

Lumia 630 – doskonale reprezentuje smartfonów opartych na systemie Windows Phone w niskiej kategorii cenowej. Telefon ma wartość około ośmiu tysięcy.

W ten sposób jest wyposażony w dobrym procesor 4-rdzeniowej jest taktowany na 1,2 GHz, ale również na tyle duża, a 4,5-calowym ekranem wysokiej jakości.

Boast urządzenia pamięci ilości, jest tylko 512 MB RAM 8 GB i stała. Jednak to nie będzie trudne do zwiększenia pamięci urządzenia za pomocą microSD. Kamery, smartfony oparte na systemie Windows Phone w podobnej kategorii cenowej, na ogół mają. To nie jest wyjątkiem, a Lumia 630, który otrzymał tylko główny aparat 5 MP.

Urządzenie otrzymał bardzo dobrą pojemność baterii 1830 mAh.

Przede wszystkim, to smartfon na Windows dla tych, którzy chcą doświadczyć gadżet na tym systemie operacyjnym. To można łatwo konkurować z wieloma telefonami na Androida, które mają podobny koszt. Z całego tego urządzenia ma również bardzo przyjemny wygląd.

Nokia Lumia 635

Bardzo podobny do modelu Lumia 630. Zewnętrznie, są bardzo trudne do odróżnienia. To przydzielane tylko błyszczące wykończenie, który otrzymał Lumia 635. Wystarczy podobny i charakterystyka. Jest także procesor 4-rdzeniowy. Istnieje 512 MB pamięci RAM i 8 GB pamięci na stałe. Oczywiście, możliwe jest, aby ją zwiększyć za pomocą karty pamięci.

Wyświetlacz ma przekątną 4,5 cala. Obdarzone tym smartphone tylko systemu Windows aparat 5 MP. Jednakże, jest to w stanie zrobić bardzo dobre zdjęcia. Dla tych, którzy korzystają z połączeń wideo, kamera nie przodem jest minus.

Wielu potencjalnych nabywców zastanawiali się o konieczności zakupu tego modelu. Rzeczywiście, Lumia 635 jest droższy o prawie trzy tysiące rubli, niż Lumia 630. Zasadnicza różnica polega na tym, że pierwszy model jest wyposażony w 4G. Dzięki temu można cieszyć się wysokiej prędkości internetu, nawet bez Wi-Fi. To właśnie obecność tej technologii sprawia, że dla wielu użytkowników tego typu smartphone doskonały wybór. Biorąc pod uwagę cenę smartphone jest doskonałym wyborem.

Nokia Lumia 925

Bardzo stylowe i wysokiej jakości smartfon na Windows. Oferuje on doskonałe ciało, które zostało wykonane z wykorzystaniem metalu. Długi okres urządzenia są dobrymi przykładami jak szukać jakości smartfon.

Urządzenie wyposażone w dobrze sito o przekątnej 4,5 cala. Wyświetlacz nie pogorszy się nawet w bardzo jasnym świetle słonecznym.

Urządzenie pamięci RAM 1 Gb. Zbudowany na różnych dniach 16 i 32 GB. w procesorze smartfon 2-rdzeń. Nie ma problemu, może nawet wymagających aplikacji.

Doskonały telefon i aparat fotograficzny. Oto dwa z nich. Przednie i tylne 8 MP 1,3 MP. To pozwala na wykonanie doskonałych zdjęć oraz wykonywanie połączeń wideo. Jest tam dobra bateria 2000 mAh.

Lumia 925 – idealny wybór dla tych, którzy chcą uzyskać doskonałe urządzenie dla niskich kosztach.

Nokia Lumia 625

Piękne i wysokiej jakości smartfon na Windows. Urządzenie otrzymała ekranu o przekątnej 4,7 cala. Jednak nie może pochwalić się doskonałą rozdzielczością – 800-480 pikseli.

Zainstalowane w smartphone 2 procesor o częstotliwości 1,2 GHz. Jest to dość szybko i to wystarczy do pracy z najbardziej popularnych programów. Ogromne ilości smartfonów chlubił. Nie jest pamięcią wewnętrzną 512 MB RAM i 8 Gb. Dla tych, którzy chcą poszerzyć ten wolumin jest slot na microSD.

Zaletą niezaprzeczalna jest obecność technologii 4G. Dla tych, którzy chcą uzyskać dobry smartfon w rozsądnej cenie Lumia 625 to doskonały wybór.

Konkludując

W artykule najpopularniejszym smartfony dziś w systemie Windows. Deweloperzy odpowiedzialne podejście do tworzenia urządzeń Lumia. Wśród ogromnej liczby modeli niemal każdy będzie w stanie wybrać odpowiedniego oświadczenia. Oczywiście, wielu teraz wolą Androida i iOS, które zyskały ogromną popularność, ale są ludzie, którzy są przyciągane funkcjonalny smartfon na Windows.