493 Shares 4377 views

Makijaż na czerwonej sukience. Jak uniknąć błędów?

Czerwony jak czarny lub biały, od dawna uniwersalny kolor. To pasuje prawie każda dziewczyna, wymagając odpowiedniego luzu. Z szafą czerwonej sukni, zawsze należy wiedzieć, jaki rodzaj makijażu do niego będą odpowiednie. Niestety, nie każdy wie, jak zaprezentować się w takim stroju. Makijaż na czerwonej sukni ma przepisów, które wymagają ścisłego przestrzegania.

usta

Być może najbardziej trudne – jest wybór szminki. Istnieje wiele różnych odcieni, tonów i półtonów, wśród których znaleźć taki, który będzie odpowiadał swój strój, szalenie trudne. Istnieje kilka zasad. Makijaż na czerwone ubranie nie toleruje odcień różowej szminki, perły i cekinów. Mówią kategoryczne „nie”. Pomadka powinny być szczotkowane. Hue – w stroju tonowym lub bogatsze. Jaśniej nie jest konieczne. Nadal wygląda przyciągnie strój, zamiast szminki. Ale warto pamiętać, że czerwona szminka nie jest dla każdego. Jeśli jesteś właścicielem pulchne usta, to lepiej, aby dać pierwszeństwo do rafy świetności. Czerwona szminka uczyni Twoje usta nieproporcjonalnie duże. Ale właściciele warg w wątku nasycony kolor daje obrzęk, który przyniesie korzyści w obrazie. Makijaż pod red strój znosi szminki lub ciemnobrązowy (dowolnego koloru). Właściciele blond włosy warto skupić się na jednej rzeczy: albo oczy lub usta. W pierwszym przypadku lepszego pokrycia błyszczyk (bez perły).

oczy

Wieczór makijaż pod czerwonym stroju nie tolerują nadmiernego krzykliwość. Aby można było powiedzieć, strój i makijaż jest tylko uzupełnieniem. Skutecznie wygląda smoky makijaż oczu. W tym przypadku, jasny odcień szminki nieprawidłowe, chyba nie chcesz zaszokować wszystkich swoim wyglądem. Przed jak malować oczy, upewnij się, że będziesz cieszyć się obraz. Smoky makijaż nie jest dla każdego. Właściciele małych oczu powinny powstrzymać się od niego. Aby oczy bardziej wystarczająco wyraziste przynieść górnej powieki ciemny ołówek. Co odcień nadaje się do czerwonej sukience? To nie jest niebieskie, zielone, fioletowe i czerwone odcienie. Naturalność mile widziane. Trochę z puszystej rzęs odcień farby drukarskiej, a na powiece powodować beżowe cienie bez perłowej.

osoba

Makijaż na czerwone sukienki połączeń, a nawet krzyczy, że cera powinna być idealna. Chodzi o to, że taki jasny kolor natychmiast ujawnić najmniejszych skaz. Osoba musi być przygotowana w całości:

  • Podstawa pod makijaż.
  • Fundacja, niwelowania cery.
  • Proszek.

Ton twarzy powinny być naturalne, a nie maska woskowa. Ten grzech wiele kobiet, nawiasem mówiąc. Jeżeli skóra ma pryszcz lub innego twardego wady zamaskowany, z czerwoną sukienkę w dzień jest lepiej wstrzymać.

wynik

Makijaż na czerwonej sukni, która jest reprezentowana przez zdjęcie powyżej, nie jest całkiem poprawne. Być może do roli wampira w filmie, że jest to właściwe, ale tam wieczorem. Główne usterki: cień dopasować sukienkę. To sprawia, że człowiek stracił, a jego oczy były zbyt widoczne. Nosić jasną sukienkę, trzeba trochę odwagi. Makijaż powinien podkreślać strój, żeby nie zepsuć cały obraz. Bądź ostrożny!