703 Shares 4746 views

Woda Blasters Nerf – wielki dar

Powiemy wam o bardzo ciekawej rozrywki dla całej rodziny. Będzie on odwołać się zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Ekscytująca gra z pistoletów wodnych i miotacze jak wszyscy niezależnie od wieku. Jest to ciekawe i zabawne Klasa pomoże zebrać całą rodzinę razem. Blasters NERF woda może być używana nie tylko jako zabawne zabawki, ale również jako narzędzie w konkursie, który pomoże wygrać. W tym celu wystarczy zebrać świeżą wodę, podnieś niezbędną moc Jet – i zwycięstwo w kieszeni.

Wszystkie urządzenia czyszczące wody Nerf przełączane dysze (3 rodzaje). Zakres strumienia wody może wynosić 8 metrów. Zestaw, z wyjątkiem blastera obejmuje również zaczep do nalewania wody i zdejmowaną kolbę (daje to czas przechowywania).

Woda Blasters Nerf przeznaczony dla dzieci powyżej 6 lat.

Zwrócić uwagę!

Aby uniknąć obrażeń, Blasters Nerf Elite jest jedynie, aby napełnić czystą wodą z kranu. Nie można kierować strumienia wody na twarzy, zwłaszcza w oczach!

Producentem tych wspaniałych zabawek jest legendarna firma Hasbro. Jego historia rozpoczęła się w 1923 roku w Ameryce. W tamtych czasach była to firma rodzinna założona przez dwóch braci – Henry i Helal Hassenfeld, która jest zaangażowana w produkcji ołówków. Do tej pory firma Hasbro zajmuje drugie miejsce wśród podobnych przedsiębiorstw z branży IT.

Jednym z głównych celów w tworzeniu zabawek od Hasbro jest ich absolutne bezpieczeństwo. Cała produkcja jest dokładnie przetestowany – iw rezultacie sklepy dostaje towar odpowiadający europejskich standardów i norm. Po zdaniu testu w celu określenia jakości produktu jest przypisany specjalną ikonę UE (standard europejski), który jest dobrze znany dla każdego nabywcy.

W laboratoriach blaster wody działa ponad 10 różnych poziomów testów, które pozwalają symulować wiele sytuacji w życiu. Nawet złamane zabawki powinny być bezpieczne i nie zaszkodzi dziecku. Należy również zauważyć, że poprzez badania prowadzi nie tylko gotowe produkty, ale także surowców.

Jeśli chcesz zobaczyć zabawy, blichtru i podniecenie w oczach swoich dzieci, należy wybierać zabawki tego konkretnego producenta. Poza tym bezpieczeństwo miotacze Nerf wodnej i ochrony środowiska, wciąż mają jasną konstrukcję i nowoczesny design. Ta zabawka jest pewny, aby zapewnić dziecku z przyjaciółmi. On będzie czuć się komfortowo i pewnie.

pistolety wodne Nerf pomaga rozwijać zręczność dziecka, reakcja, dokładność. Ze względu na duży zakres miotacze dziecko może wybrać to, co najbardziej przyciąga go. Są to zarówno małe kompaktowe pistolety i większe. Kolorystyka budynków są również zróżnicowane, więc można odebrać blaster i chłopców i dla dziewczynek.

Aby uczynić grę bardziej realistyczną i bezpieczne, można kupić specjalne kamizelki i okulary, które są albo w zestawie lub sprzedawane oddzielnie.