176 Shares 2271 views

Marszałek Lotniczy: aktorzy. Liam Neeson jako Bill Marks

W 2014 r. Na ekranach pojawił się thriller Jaume Collet-Serra "Air Marszałek". Aktorzy, którzy wykonali główne role w filmie, to słynna Liam Neeson i zdobywca Oskara Julianne Moore. W kasie thriller zgromadził prawie 223 miliony dolarów. Co przyciągnęła publiczność na tym obrazku?


Twórcy filmu

Dyrektorem projektu był Jaume Collet-Serra. Jaume jest pochodzenia katalońskiego. W wieku osiemnastu przyszłego reżysera przeniosła się do Los Angeles. Kolet-Serra zadebiutował z dużym powodzeniem: jego malarstwo "Dom Wosk" zebrało się w kasie 68 milionów dolarów kosztem 40 milionów. Potem pojawiły się zdjęcia "Dziecka Ciemności", "Nieznany", aw 2013 roku reżyser był inspirowany scenariuszem Johna W. Richardsona, który później zamienił się w thriller detektywistyczny "Air Marszałek".

Aktorzy, zgodnie z opowieścią, mieli opowiadać publiczności zabawną opowieść o tym, w jaki sposób marszałek musi zmierzyć się z dwoma sprytnymi przestępcami na niebie, którzy postanowili wysadzić samolot. W prawdziwym życiu zawód marszałków powietrznych pojawił się nie tak dawno temu, dlatego w kinie ten temat nie miał czasu na "powstrzymanie". Dlatego obraz był tak interesujący dla publiczności, chociaż historia nie jest oryginalna.

Produkcja była zaangażowana w studio Universal Pictures.

"Marszałek Lotniczy": aktorzy i role. Liam Neeson

Liam Neeson w ciągu ostatniej dekady stał się prawdziwą gwiazdą bojowników. Wcześniej aktor wystąpił w dramatach psychologicznych (Schindler's List), science fiction (Star Wars, Episode I), historycznych obrazach (Gangs of New York). Ale wszystko zmieniło udział Neesona w trylogii "Hostage", wyprodukowanej przez Luca Bessona. Liam wyglądał tak przekonywająco w roli byłego specjalisty, który swobodnie trzymał broń i machnął rękami, że po "Hostage" został w zasadzie zaproponowany, aby grać w "twardy facet" w innych stoczniach. Więc Liam wpadł w thriller detektywistyczny "Air Marshal".

Główny aktor, a raczej jego bohater marszałek Bill Marks, jest na służbie na pokładzie samolotu, zgodnie z wymaganiami zawodu. Ale kiedy lot "Nowy Jork – Londyn" wschodzi do powietrza, wszystko przechodzi kontrolę. Mobilny szmaragdowiec zaczyna otrzymywać wiadomości z groźbami, które pasażerowie umrą jeden po drugim, jeśli rząd Stanów Zjednoczonych nie przekaże 150 milionów dolarów na określone konto bankowe. Wtedy Bill Marx zaczyna metodycznie zastępować: naziemne usługi specjalne stają się oczywiste, że jest to marszałek głównego terrorysty na pokładzie. W finale, Bill zdoła znaleźć prawdziwych przestępców, zneutralizować ich i odzyskać dobre imię.

"Marszałek Lotniczy": aktorzy. Julianne Moore

Na pokładzie samolotu pasażerowie początkowo wpadają w panikę i uważają, że ten bohater Liam Neeson jest głównym zagrożeniem dla nich. Bohater Julianne Moore jest jedną z nielicznych, którzy wierzą w niewinność i dobre intencje Bill'a Marksa.

W filmie aktorzy "marszałka lotniczego", którzy wykonują główne role, zgodnie z oczekiwaniami, to gwiazdy Hollywood. Na przykład Julianne Moore jest laureatem Oscara, a także prestiżowymi nagrodami Emmy i Złotego Globu. Aktorka w 2015 roku przeszła 54 lata, ale nadal pozostaje jej popyt.

W 2014 r., Kiedy na ekranie pojawiły się "Marsylia Lotnicza", Moore udało się zagrać w trzy kolejne filmy: czarną komedię "Star Map", "Hunger Games-3" i dramat "Still Alice" przeciw utopia. W 2015 roku odbyły się trzy premiery filmowe z udziałem aktorki: film Francis Lawrence "Hunger Games-4", fantazja Siergieja Bodrowa starszego "Siódmego Syna" i dramat "Prawo do dziedzictwa".

Michelle Dockery jako Nancy

Wraz z takimi gwiazdami, jak Liam Neeson i Julianne Moore, młoda aktorka Michelle Dockery pojawiła się również w filmie.

Dockery jest Anglikiem, absolwentem Szkoły Muzycznej i Teatralnej w Guildhall. Zaczynała karierę w serialach i serialach telewizyjnych. Najsłynniejszym filmem z udziałem aktorki jest "Opactwo Downton". Debiutem w pełnometrażowym filmie była rola fałszywej Marissy w filmie akcji "Hannah". Doskonała broń. W 2012 roku Michelle zagrała Księżniczkę Soft w "Anna Karenina" z Keirą Knightley, a następnie dostała się do obrazu "Air Marshal".

Inni wykonawcy ról

Aktorem z filmu "Air Marshal", który zagrał rolę Jacka Hammonda (partnera Billa Marxa) jest Anson Mount. Jest znany publiczności z głównej roli w filmie z Britney Spears "Crossroads", a także z serii "Hell on Wheels".

Rolą Austin udał się do Cory Stall, który można zobaczyć w thrillerze "Szczęśliwy numer Slevin", bojową "Sól" i komedię "Midnight in Paris". Scoot McNairie, który grał rolę terrorystę Tom Bowen, jest także zaangażowany w filmy "Operacja Argo", "Ziemia Obiecana" i "Kradzież Kasyn". Partner Tom Bowen – Zacha White – zagrał Nate Parker, który można zobaczyć na obrazach "Vicious Passion", "Red Tails" i "Big Debaters".

("Zmierzch, Świt 2") i Jason Butler Harner ("Dwudziestoletnie niewolnictwo"), Larry Pachel, Bar Pali, John Abrahamz (Ogrodnik Edenu), Lupita Niongo ("12 lat niewolnictwa"), Omar Methuolli (Amerykańska wersja serialu telewizyjnego "Rodina", "Extra").