627 Shares 5714 views

Motocykl Kawasaki ZZR 1100 specyfikacje, opinie

Kilka lat, od 1990 do 1996, rower był tylko królem wszystkich drogach świata. Nie był równy dowolnej prędkości i przyspieszenia dynamiki, albo dla wygody. Absolutny lider pieczęć była znakomita i na zewnątrz modelu.

Dziś Kawasaki ZZR 1100 słusznie uważany za klasyczny wycieczka sportowa. chwała czasie słońca zmieniło się przez lata zaniedbań, ale dzisiaj ten model jest ponownie przyciąga fanów gatunku. Szczerze mówiąc, dzieje się tak dlatego starichok- „zizierka” dość spadły w cenie, a jednocześnie nie powodując jeszcze mówić o poważnej dezaktualizacji moralnej. Oczywiście, zasób tych urządzeń nie jest nieskończona, a eksperci radzą, aby nie zakup motocykli, nakolesivshie ponad 50 tysięcy kilometrów, ale wśród produktów prezentowanych na rynku wtórnym, wiele różnych przedmiotów. Jeśli zdecydujesz się kupić opinię Kawasaki ZZR 1100 pomoże zrozumieć wszystkie cechy tego roweru. Wiele z nich.

Silnik i jego funkcje

Silnik Kawasaki ZZR 1100 ma imponujące możliwości. Przedstawicieli polnosilnoy seria, która w przeważającej części rozliczane na rynku amerykańskim, imponującą moc 147 koni. Wydawane na rynkach Europy i Japonii modele mają nieco mniejsze, ale nadal imponujące osiągi, dając siłę ciągu setek koni mechanicznych.

Silnik ma nie tylko znaczną moc, ale również duże wymiary. 4 cylindry umieszczone w jednym rzędzie, ich całkowita objętość osiągnęła 1052 cm3.

ramka

Podobnie jak wiele motocykli Kawasaki, ZZR 1100 model ma odlewu aluminium ramki o przekątnej design. Recenzje wskazują na dobrą zapas jej wytrzymałości. Niewielki spadek nie prowadzą do poważnych deformacji. Jednak problemy są szaliki, szeroko rozstawione. Przy najmniejszym gruzu strony są poważnie uszkodzone, a może i nie puścić.

zawieszki

Seria motocykli Kawasaki ZZR, wydane przed 1993 roku nie mają regulacji zawieszenia. Nowsza wersje wyposażone są w nim, i mogą dostosować sprężyny obciążenia wstępnego i tłumienia odbicia na własną rękę. Pomimo modernizacji The ZZR zawieszenie ubogich. Piór cienkie wideł, co znacznie pogarsza sterowalności. Jednocześnie są one tak wiarygodne, że aby uruchomić 30.000 km z nich nie może raz pamiętam. Po przekroczeniu tej linii zwykle przychodzi czas, gdy trzeba wymienić uszczelki. Trzymać pod kontrolą amortyzator, który może nagle nie ze względu na rdza zbożowa.

układ hamulcowy

Biorąc pod uwagę fakt, że na rynku motocykli Kawasaki ZZR 1100 dzisiaj – to pojazdy używane, natychmiast po zakup zbadane zszywki do zakwaszenia. Należy zwrócić uwagę na tarczach hamulcowych. Jeśli limit zużycia, jest on bezpośrednio mówić o oszustwa przed sprzedażą do prędkościomierza.

modyfikacje

Debiut Kawasaki ZZR 1100 motocykl miała miejsce w 1990 roku. Dopuszczone do amerykańskiego modelu rynku znany jest na świecie jako ZX11 Ninja. 1992 został oznaczony przez szereg działań modernizacji: podstawa została zwiększona (do 15 cm), lepszą charakterystykę układów bezwładności turbodoładowania. Pojemność osiągnęła 147 litrów. a. Pierwszy wyprodukowany lekką wersję o pojemności do kilkuset koni na rynku krajowym w Japonii i kilku krajach europejskich.

problemy

Motocykl Kawasaki ZZR 1100 opinii, które wskazują liczbę chorób przewlekłych, to nie jest tak łatwe do utrzymania. Przede wszystkim dotyczy to prac CPT. Działa płynnie, aż do chwili jego motocykla młodzieży. Warto go uruchomić co najmniej 20-30 tysięcy, a problemy są odczuwalne. Gdy wtrącenia muchy drugą i trzecią transmisję. Zrzucić winę na brak dokładności i agresywnego stylu dawnego właściciela nie będzie działać, ponieważ problem jest ogromny. Jednocześnie, zawodnicy z tego samego modelu lat o podobnych cechach takich powikłań nie.

często od razu po zakupie należy uporządkować węglowodanów. Sugerują, że Kawasaki ZZR 1100 nie jest tak łatwe do zrobienia. Fakt, że gaźniki zablokować pędów bardzo trudne. Dostęp do niej jest trudna, najprawdopodobniej, będzie musiał skontaktować się z serwisem. To rodzi pytania i schludny. Glare szkło, małe figurki.

Silnik strukturalnie głośny, szkodliwy hałas odizolować od gamma wykonane tylko przez specjalistę. I w tym celu konieczne jest, bo od zewnętrznych dźwięków można pominąć hałas napędowego generatora, spowodowanego awarią jej napinania. Wymaga to regularne inspekcje i przyczepność.

Sugerują, że te rowery są często uszkodzone tylną ramę pomocniczą. On przyspawany do ramy i może pękać. Można go znaleźć, jeśli wyjąć siodło i patrzeć pod tylną powięź. Pamiętaj, aby to zrobić przed zakupem, tak aby nie dostać tę wadę dziedziczone od poprzedniego właściciela.

Często powoduje dolegliwości i światła. Reflektory i obrócić i nie wymagają wymiany. Jest to także jedna z chorób „markowe„serii. Jednak nabycie produkt na rynku wtórnym, można nie spotkać ten problem. Być może to ostatni właściciel w tym czasie wyeliminowane.

wygoda

Kawasaki ZZR 1100 dane techniczne, które muszą być długie i szybkie, stabilne przejażdżki na torze i nadaje się do długich podróży. Świadczą o tym liczne opinie.

Sadzenie komfort pilotażowy, położyć się na motocyklu spada przy prędkościach bliskich do dwustu. Dobry szyby minimalizuje skutki kolizji prądy powietrzne.

Zwyczajne siedzenie pasażera, tradycyjna klasa sportowa. Jego wielkość jest bardzo skromny, ale funkcja ta jest wpisana w większości motocykli tej kategorii.

strojenie

Producent zbudował sieć serwisową niemal na całym świecie. Oryginalne części zamienne nie są tanie, ale problem z ich obecności są niezwykle rzadkie. Oprócz głównego ratunkowej konfiguratora jest zawsze gotowy do Chin, która produkuje wiele wyjątkowy i alternatywy.

O tym, co zrobić natychmiast po zakupie, to już wiem. Ale modernizacja nie zawsze stosuje się tylko do strony technicznej emisji. Często poddawano ingerencji nowego właściciela i na zewnątrz roweru.

Wydane wiele lat temu, motocykle z tej serii mają niejednoznaczną konstrukcję. Dzisiaj, nie każdy lubi fabrycznie malowane w kilku kolorach, a do tej pory jej nosić przyzwoity. I tu właściciele ZZR może iść na jednym z dwóch najbardziej powszechnych sposobów: zachować oryginalny styl lub zaktualizować go zgodnie z teraźniejszością.

Elewacje często jest modyfikowany. Niektórym udaje się zbudować na bazie roweru nawet nago. W tym celu musimy usunąć nadmiar body kit, zmodernizowane części, jeśli nie zdjąć przednią owiewki, podnieść koła skrzydeł. Niektóre usuwane iz tylnych siedzeń, dzięki czemu łatwiej znacznej masy jednostki.

Podlega modernizacji i schludny. Recenzje często mówią, że numery na małej czujników, ich czytanie nie zawsze jest wygodne.

Jeśli planują Państwo nie tylko jeździć Kawasaki ZZR 1100 do miasta, ale także, aby przetestować go w długą podróż, dbać o kasetonów, w których będzie można ustanowić niezbędne. Po tym wszystkim, to rower i musi podróżować.

ceny

Motocykl Kawasaki ZZR 1100 w dobrym stanie można znaleźć w granicach $ 4.000. Jeśli poprzedni właściciel jeździć tylko po drogach kraje odległe i nigdy nie był w Rosji i WNP, cena może być wyższa. Propozycje obniżyć cenę $ 3000 należy ostrzec – takie motocykle w większości przypadków mają awarię.

W naszym regionie, co do zasady, są wersje, które zostały wydane w Europie i Azji, gdzie moc nie przekracza stu litrów. a. US 147-mocne motocykle – rzadkością.