162 Shares 6233 views

Dima Bilan: narodowość. Jakiej narodowości Dima Bilan?

Dima Bilan – jest dziś bardzo popularny wykonawca wielu ulubionych piosenek. Jego nazwisko przy urodzeniu i do czerwca roku dwa tysiące ósmego – Wiktor Nikołajewicz Belan. Wielu fanów są zainteresowani nie tylko biografię artysty, ale także życia prywatnego, narodowość Bilan i wszelkich interesujących faktów, szczególnie skandaliczne historie. Taka jest cena oszałamiający sukces.


Krótka biografia piosenkarza: dzieciństwo

Urodzony Nineteen Eighty pierwszy w niewielkiej miejscowości Moskwa pop idol dwudziestego czwartego grudnia, który jest częścią miejscowości Ust-Dzheguta i znajduje się w Karaczajewo-Cherkessia. Zaledwie po upływie dwunastu miesięcy rodzina przeniosła się do Naberezhnye Chelny, i biegnie przez pięć lat – i są już w Mayskoye, która jest w Kabardyno-Bałkarii. Tutaj Victor trafia do dziewiątej klasy szkoły w liczbie dwóch, a następnie przechodzi do czternastego, gdzie ukończył szkołę. Dziś piosenkarka jest bardziej znane pod nazwą Dima Bilan, ze względu na fakt, że w czerwcu, dwa tysiące ósmego zaczął używać pseudonimu zamiast oryginalnych danych. Ale w dwa tysiące dwunastego roku rozpoczęła nowy projekt, w którym, przeciwnie, jego nazwa rodzimy, Vitya Belan teraz używa jako matronima.

Pierwsze muzyczne kroki przyszłych gwiazd

W piątej klasie, Dima rozpoczyna naukę w szkole muzycznej gry na akordeonie, a nawet został solistą w chórze. Uczestniczy w wielu konkurencyjnych imprez, recytując wiersze, śpiewając pieśni i bierze udział we wszystkich uroczystościach.

Ale w dziewiętnaście dziewięćdziesiąt dziewięć zostaje wysłany do stolicy, aby stać się członkiem słynnego festiwalu „Chunga-Changa”, który został stworzony specjalnie dla młodych talentów w związku z rocznicą współpracy i Tuhmanova Entin.

Następnym razem Dima odwiedził Moskwę po ukończeniu studiów. Wchodzi Kolegium. Gnesin i zaczyna angażować się w twórczej samorealizacji.

Dima Bilan. Narodowość i rodzice utalentowanego artysty

Mom dzisiejszy idol był pierwszym zwykły robotnik w szklarni, a następnie udał się do sfery społecznej. I tata standardowy technika zawód. Nie Dmitry ma dwie siostry, Helen i Anna. Oczywiście, podobnie jak wszystkich rodziców, Nikołaj Michajłowicz i Nina Dmitrievna chciałbym zobaczyć ich syn miał normalne, bardziej w dół do ziemi, że edukacja będzie mu pomóc nie tylko dostać się na nogi, ale także, aby nakarmić rodzinę. Dlatego też od dawna opór chęć zostania piosenkarką Dima.

Narodowość Bilan, pomimo faktu, że urodził się w Karaczajo-Cherkessia, rosyjskim. W związku z tym, jego matka – Belan Nina Dmitrievna, a ojciec – Belan Nikolay Mihaylovich – także po rosyjsku. Jak na imię rodziny, to odnosi się do bardzo interesującej grupy, która pochodzi od „przyziemnych” nazwami. Ze względu na zawartość korzenia w sobie „białe” takie nazwy były bardzo powszechne w dawnej Rosji. Mogli dać człowiekowi w jego danych zewnętrznych. White – tak lekki, bardzo blada lub blady, może nawet blond.

I jeden możliwy sens – to jest to, co sama nazwa może odnosić się do przymiotnika „biała”, która ma wartość drogie, czysty lub dobre. I w miarę upływu czasu, jest ona przekształcona w „Bilan”. W związku z tym, o kim według narodowości Dima Bilan może być oceniana przede wszystkim na temat pochodzenia jego nazwiskiem.

artysta ludowy, który urodził się w małym miasteczku

Raz był to mały, zwykły chłopak, jak wielu z jego nauczycieli powiedział, bardzo skromny i nieśmiały. Dziś każdy jego ruch jest znany wszystkim. I pomimo tego, że Dima nie lubi być szczery i nie dać się zbyt blisko, informacja dla fanów odbicia zawsze wystarcza.

W dwa tysiące szóstego roku zajął drugie miejsce w konkursie „Eurowizji”, a dwa lata później zajmuje pierwsze miejsce. To zdarzenie miało miejsce po raz pierwszy w historii Rosji, i, oczywiście, jeśli cały kraj jest skakanie z radości ze zwycięzcą. Stał się natychmiast ulubionym piosenkarzem mln. I posypać pytania: kim jest – Dima Bilan? gwiazdek narodowość, gdzie się urodził? Brak informacji, co do zasady, tworzy wiele plotek.

Idol milionów przestał być sobą

Ta historia zaczęła się piętnaście lat temu, w zwykłym liceum w maju, która znajduje się w sąsiedztwie Nalczyk. Wymawiając imię idola – Dima Bilan, narodowość i pochodzenie jest zaniepokojony wielu ludzi – nikt nie wiedział o Vitya Belan. I to właśnie z nim, i zaczął wspinać się po schodach gwiazdę.

To właśnie on w 1990 dziewiątego lewej szkoły i udał się na podbój stolicy. Tutaj utalentowany facet kiedyś powiedział Jurij Ayzenshpis. To właśnie on wyprodukował ostatni album, „Cinema” i popularna piosenkarka Vlad Stashevski dziewięćdziesiątych. I dopiero wtedy Belan postanawia wybrać pseudonim, który pod wieloma względami pomógł mu wyzwolić.

Jak doszło do śmierci producenta na dalszych prac

Ale gdy trzy lata później producent umiera, jego spadkobiercy ogłosiły nazwę „Dima Bilan”, jak ich własne. To była ogromna liczba statków, zagrożeń i popularna piosenkarka musiała przejść przez wiele stresu i niepokoju. Próbował podnieść absolutnie wszystko: Piosenki, kreatywność, a nawet pseudonim, jak on pozostał w paszporcie Viktorom Nikolaevichem Belanom.

Następnie aktor udał się w dość skomplikowanej kroku i otrzymał dokument nową nazwę. A paszport został wydany jest nazwą Dima, nie Dymitra. A potem wkradł nowe plotki. Dlaczego zmienił swoje nazwisko? Dlaczego on odstąpić od jego nazwiska? A jednak, kto według narodowości, Dima Bilan?

Efekt terapeutyczny nowych danych paszportu

Co odróżnia życie zwykłego ludzkiego życia popularnych gwiazd? Przede wszystkim fakt, że każdy ich ruch, każde działanie, relacje osobiste, każdy skandal – wszystko staje się publiczny.

To samo było doświadczenie i Dime, jak najszybciej stał się gwiazdą. Każdy chciał wiedzieć nie tylko, jakie piosenki będzie wykonywał, ale to, co w życiu codziennym, co było wcześniej, gdzie studiował Dima Bilan, obywatelstwo rodziców i wiele więcej.

Nawet nauczyciele pamiętał chłopca jako bardzo nieśmiały i skromny. Aby wyzwolić się na scenie, Dmitry musiał zrobić wielką pracę nad sobą. Odwrócił się. Teraz piosenkarka nie ma możliwości dowiedzenia się, że nieśmiały nastolatek, który był tak zdenerwowany przed wyjściem na scenę wszyscy.

Niemniej jednak, każda osoba potrzebuje ich przestrzeń osobistą. Tam, przed publicznością, Dima Bilan jest stroma, niemożliwe jest możliwe dla niego. Ale w głębi duszy wciąż jest ten młody Victor, który chce być skromny, może nawet nie zostać uznane przez społeczeństwo. Dlatego ta dwoistość pod wieloma względami nawet pomaga zapewnić pewną terapeutyczny wpływ na życie piosenkarza.

Nowy projekt o nazwie Vitya Belan

Projekt, stworzony przez piosenkarza – to prawdopodobnie jest wskaźnikiem tego, jak czasami chcesz być sobą, aby wrócić do siebie. Którzy są wystarczająco uważnie śledzi życie Dmitry kto wie, nie było tak wielu podkreśla w swoim życiu. I to nie tylko pozytywne.

Różne sądy, dowód własności, adwokatów, z prawnego punktu widzenia … I z tym wszystkim on do czynienia, jest całkowicie nieprzygotowany. I chęć być Victor i ja, którego miał wcześniej, zupełnie słusznie. Po tym wszystkim, nie było żadnych problemów, nie było intrygi, byli tacy, którzy chcieli coś zabrać, aby przypisać.

Co jest ważniejsze dla fanów talentu

I bez względu na to, kim jest: Dima Bilan i Vitya. Kto jest on przez państwową. Z którą mieszka i jak. Najważniejsze – jego praca. Był nie tylko wielkim piosenkarzem, ale pisze piękne piosenki, komponowania melodii.

Jego talent nie zależy od tego, gdzie się urodził i chrzest. Jakie powinny być zainteresowane przede wszystkim prosty laik – nie jest to coś do kogoś Dima Bilan mieszka, co obywatelstwo lub jego krewnych, a nawet co Wkład ten utalentowany piosenkarz dokonał naszej rosyjskiej kultury. Oczywiście, w tym wspaniały tytuł jest pewien element edukacji kaukaskiej, a nawet orientalne cechy. Ale to tylko niemy hołd tej ziemi, gdzie się urodził i wychował, gdzie chodził do szkoły i stawiał pierwsze kroki na scenie.

I Dima w wielu wywiadach często wspomina o miejsce jego urodzenia. A także o prostym życiu rodziców, których kocha i chroni. Po tym wszystkim, był już bardzo dobrze znana, gdyż może to uszkodzić żadnej przypadkowo przedstawionego tematu w mediach.

A kiedy na scenie lub na ekranie pojawi się Dima Bilan, narodowość, pochodzenie swojego życia osobistego – wszystko idzie w zapomnienie. Ponieważ w tych momentach, które chcesz słuchać jego głosu, który po raz kolejny pomógł Rosja jako pierwsza! I to jest najważniejsze!