798 Shares 1952 views

Jak narysować sieć piękne?

Czasami to jest zupełnie nieszkodliwe istoty są przerażające. A nie dla jego olbrzymiego rozmiaru i otaczającej ciemnej energii – tak działa naszą podświadomość. Zasadniczo, można to przypisać do dziewczyn, tak szybko, jak oni boją maleńkich owadów, myszy, żaby i inne zwierzęta. A faceci, którzy chcą grać trick na nich, czasami zastanawiam się jak rysować pajęczynę z pająka.


Przez siebie, te sześć nogami malutkie stworzenia absolutnie cichy i niepozorny. Ale strajki pajęczyna i przykleja się do wszystkiego, co przychodzi na swój sposób. Należy jednak by nie było, jest to wspaniały tkania, które mogą pozazdrościć wszystkie szwaczka. A kiedy jest zima i nie można go zobaczyć, nie mamy wyboru, jak narysować pajęczynę.

Co ciekawe

Aby rozpocząć, dowiedzieć się, co to jest? Web – budowanie materiał, który jest produkowany przez nas samych, nasze straszne sześć nogami. Jak dobrze wiadomo, że każdy uczeń, Spider-Man robi niesamowite rzeczy z nim. Web w dłoniach jest bardzo trwały i piękny sverhlipkaya. W ogóle, unikalny materiał budowlany.

Czego potrzebujesz?

Pomyśl o tym, jak narysować pajęczynę, zebrać wszystkie niezbędne rzeczy. Musimy: papier, kilka prostych ołówków o różnej twardości, gumka. Farby nie musimy, t. Aby. Nasz rysunek będzie czarno-biały. W tej formie, nasza sieć wygląda najbardziej atrakcyjne i realistyczne. Każdy wie, że w naturze to wciąż biały i farby nie jest konieczne. A teraz jeszcze dowiedzieć się, jak narysować pajęczynę ołówkiem.

akt pierwszy

Narysuj proste kształty geometryczne. Prostokąt, a kilka okrążeń wewnątrz siebie.

akt II

Od małego kręgu chcesz dodać kilka linii, które rozchodzą się w ręku, jak promienie słoneczne. A w środku narysować mały pająk, tak, że to było jak pocisk z nóg.

akt III

Nasza promienie słoneczne są połączone ze sobą za pomocą prostych, aż obraz jest podobny do rzeczywistego stworzenia. Oto jak narysować pajęczynę.

akt IV

Dajmy mu bardziej naturalny wygląd. W tym celu, w niektórych miejscach będzie rozciągać się poza duże koło. Wszystkie zbędne linie, które mieliśmy zaplanowane, aby być usunięte gumki.

akcja piąty

Ostatnim etapem będzie „torba na jej charakter.” Aby to zrobić w tle przedstawiają kilka roślin, i to wszystko! Nasz rysunek jest gotowy. Teraz, gdy wiesz, jak narysować pajęczyna piękny i przyjaciele mogą uczyć się umiejętności.