256 Shares 8923 views

Pyszne i proste recepty: piec łososia w folii

Łosoś jest jedną z najbardziej pyszne ryby. Jest to przydatne, dietichna, bardzo smaczne i pożywne. Mały łosoś pieczony w całości, lub większe osobniki, gotowane porcje, należy pamiętać, aby przyciągnąć uwagę na stole. Nawet ci, którzy przestrzegają ścisłej diety, to nie boli. Jeśli mamy piec łososia w folii, ryby szczególnie delikatne i soczyste. Sprawiają, że proste. Ale jeśli nie wiem, jak pyszne pieczone łososia w piekarniku, wystarczy użyć jednego z receptur.

Łosoś z serem i warzywami

Trzeba będzie sto gramów ryb, pomidor, świeży koperek, i pięćdziesiąt gramów parmezanu czterdzieści mililitrów majonezu, pół cytryny, oliwy, sól, pieprz. Spłukać zimną wodą steki, doprawić solą i pieprzem z obu stron, wlać sok z połowy cytryny i niech marynowane przez kwadrans. Cienko pokroić pomidory okrągłe plasterki, drobno pokroić koper. Na drobnej tarce zetrzeć ser. Lay każdy kawałek łososia na osobnym kawałkiem folii, posypać ziołami. Umieść pomidory z serem, skropić masłem i delikatnie wlać majonez. Wrap i piec łososia w folię przez pół godziny w temperaturze dwustu stopni. Należy pamiętać, że podczas gotowania ryb wydobywa sok tak że kawałki nie lepiej umieścić na ruszcie i w naczyniu do pieczenia. W razie potrzeby, taki sam sposób może być gotowany w piecu nie jest łosoś, oraz węgiel. Uzyskać bardzo smaczne i pachnące. To danie byłoby właściwe, nawet w galowy wieczór.

Filet z łososia z rozmarynem

Wykonać cztery gramy ryb, Cebula, cytryna trzecią, dwie łyżeczki suszonego rozmarynu, czerwony pieprz, sól. Płukania i czyszczenia filet z powierzchni skóry, cięte na odcinki, ścierania z solą i pieprzem. Lemon pokroić w cienkie koła, które należy podzielić na ćwiartki. Cebule pokroić w pół pierścieni. Weźmy na liściu folii na każdej porcji, umieść cebulę na wierzchu – rybę, posypać rozmarynem, położyć cytrynę. Płyty Wrap i piec łososia. Folia jest gotowana przez dwadzieścia pięć minut w temperaturze stu osiemdziesięciu stopni. Podawać z dowolnym danie do smaku.

Łosoś z grzybami

Aby przygotować to danie zajmie sześć kawałków łososia dwieście gramów grzybów, dwie marchewki, dwie cebule, cytryna, sól, pieprz, olej roślinny. Przemyć steki w zimnej wodzie, osuszyć papierowym ręcznikiem i doprawić solą. Chop cebuli, marchwi pocięte na paski. Grzyby umyć i pokroić w plasterki. Podsmażyć cebulę. Kiedy staje się złoty, dodać marchewkę, a kilka minut później i grzyby. Sól i pieprz. Wyjąć z pieca, jak tylko trochę soku z pieczarek odparuje. Każdy kawałek folii szczoteczką z masłem. Umieścić stek tam, a na wierzchu – smażone pieczarki z warzywami. Zawinąć i piec łososia w folii. Będzie potrzebował kwadrans w temperaturze stu osiemdziesięciu stopni. Służyć może być bezpośrednio do worków foliowych, w którym wszystko jest gotowe. Ponieważ ryby jest soczysty i ciepły dłużej.