216 Shares 2573 views

Wynajem samochodu w Szwajcarii

Wygodne, ciekawe reszta często pragnienie wędrówki. Dlatego, aby przejść do interesującego regionu, kraju, oryginalne i nietrywialne miejsca świata snów zbiór żarliwych podróżnych. Jednak, aby przeprowadzić własne położenie za granicą może zupełnie różne sposoby. Na przykład, ktoś wolą spacery, a ktoś kocha bardziej kontemplacyjny niż aktywnego wypoczynku. Ale istnieją miłośnicy aktywnego i ekscytującą rozrywkę. I dla nich, wypożyczenia samochodu w innym państwie dostaje naprawdę znaleźć. Ważnym krajem, dosłownie „zmusza” się kochać, to Szwajcaria, – spokojna i bezpieczna moc. Z pewnością, dlatego jest ona bardzo podoba się ponownie i ponownie odwiedzić. A dla wszystkich wypożyczalni samochodów entuzjastycznym w Szwajcarii będzie interesująca i przydatna do naszych zaleceń. Właściwie Szwajcaria – Power robi małe ilości, to jest na granicy z Niemiec, Francji, Austrii, Lichtensteinie i Włoch. Oto mówią w trzech językach: niemieckim, włoskim i francuskim. W stolicy, Genewa, wybierając raczej wyrażać się w języku francuskim. A ponieważ Szwajcaria jest popularna na całym świecie ich własnego dobrobytu, stabilności cokolwiek to znaczy – na pewno zrozumiałe, ze względu na które ściągają tu z różnych regionów planety.
dowiedzieć się takie wspaniałe i niesamowite kraje, większość podróżnych nie spieszyć poprzez zwykłe wycieczki i jazda na samochody tutaj. Natychmiast, możemy zauważyć, że do podjęcia w wypożyczalni samochodów w Genewie, jest możliwe tylko z 20-letnim. I zamówić wynajem samochodów w Szwajcarii pożądanym samochodem marki mogą nadal przebywających w swoim własnym wsi, która uwzględnia najwyższym komfortem i łatwością. Po wylądowaniu na lotnisku w stolicy i natychmiast usiadł na „swojego” samochodu, poczuć słynną szwajcarską precyzją, dzięki uprzejmości i niezawodność! A książka jest dostępna niemal każdy rodzaj maszyny: standardowy samochód, klasa biznes samochodowy, lub, na przykład, SUV i minivan. Wszystko to odbywa się błyskawicznie i pewnie z tego powodu Zwijarka rzeczywiście wygodne, z dobra i praktyczna. Od momentu przeprowadzki w całym stanie na samochód osobowy, prawdopodobnie spokojnie zaplanować trasę i nowych tras wycieczek.
trzeba wiedzieć, że wynajem samochodów w Szwajcarii wymaga zarządzania niezbędnych przepisów na drogach. Te zasady są bardzo proste:
– obowiązkowego stosowania pasów bezpieczeństwa dla wszystkich pasażerów,
– Dzieci poniżej 7 lat może być przewożone tylko w specjalnym krześle dla dzieci,
– nie ma na ograniczenie prędkości jazdy: w mieście – 50 km / h poza miastem – 80 km / h na autostradach – 120 km / h,
– konieczne jest zawsze jazdy reflektory włączony (na dobę)
– zaparkować samochód na chodniku jest niedopuszczalne,
– na przedniej szybie na pewno powinniśmy trzymać odznakę za wstęp do jazdy na szosie.
I znowu, biorąc w prestiżowym wynajmu samochodu prawdopodobnie tylko osiągnięciu 25 roku życia. Więcej wynajęciem każdy samochód jest sprawdzany podczas przyjmowania właściwej drodze (powinna ona wynosić co najmniej jeden rok) oraz obecność karty kredytowej. Bez tych dwóch warunków, aby uzyskać wypożyczalnia samochodów – to jest nierealne. Poziom wartości podobny do poniższego: wynajem dziennie będzie konwencjonalna maszyna, która wynosi 30 $. To wyliczenie nie uwzględnia kosztów paliwa i podatku (około 7%). Ale przebieg nie jest ograniczona. Ruch w Szwajcarii – tuż przy sterze.
Materiał napisany przez http://bonitacar.ch