105 Shares 4127 views

Nadzienia do ciast: różnorodność smaków

Przygotowanie różnych nadzienia do ciast, otrzymasz za każdym razem nowy deser. Z ich pomocą można również dokonać słodsze danie lub odwrotnie, mniej pożywne. Dodać więcej świeżych owoców i keks, łatwym rozwiązaniem. A może wolisz oryginalne nadzienie z bezy? Przeczytać i wypełnić swój zbiór receptur.


mniej kalorii

Co może być świeższy i lżejszy niż owoce i jagody? Nadzienia do ciast z jeżyn, truskawka, ananas cierpki, kwaśny kiwi i delikatny morelowy pomoc stworzyć unikalne dzieło sztuki kulinarnej. Możemy poznać kilka sztuczek. W każdym danie smakuje ważną równowagę. Tak więc, jeśli wziąć jagody, używać więcej tłuszczu nasyconego i wypełniacz. Jak to jest odpowiedni krem tłustej, która jest wykonana z masła i mleka skondensowanego. W tej samej sprawie, jeśli naprawdę chcesz gotować napełnianie niskokalorycznej na ciasto, użyj jogurtu. Za konieczne będzie:

  • każdy Jogurt (300 g);
  • żelatyna (7c);
  • śmietana 30% tłuszczu (300 g);
  • Proszek cukrowe (100 g);
  • deser powietrze.

Do wytwarzania takich nadzienia do ciast napełnić żelatynowe z zimną wodą (3 łyżki stołowe) i pozostawia na kilka minut. Następnie umieścić go w kąpieli wodnej i poczekać, aż gotowe granulki rozpuszczają. Bicz krem z cukrem gęstą pianę. Wlać mieszaninę jogurtu i połowę żelatyny wymieszać ponownie. Dodać resztę żelatyny i powtórzyć procedurę. Zarabiaj masy bez grudek. Podsumowując – śmietany, a następnie doprowadzić do stanu płynnego. Krem ma być biała z lekkim różowym odcieniem. Jagód lub posiekane owoce mogą być dodawane bezpośrednio do niego. Teraz wiesz, przepis na słodkie i łatwe napełnianie na ciasto.

Idealny napełniania do gąbki

Biscuit – dość ciężki i spełniająca ciasto. W takim przypadku, jeśli dodać bogaty krem, deser to nie wszystko jest do smaku to. Zdecydowanie najlepszy nadzienie do ciasta biszkoptowego – lekki bitą śmietaną z cukrem. Przygotowując ją prosto i szybko. Weź paczkę kremu schłodzonego w lodówce 30-35% tłuszczu. Umieścić je w formie, że bicz z mieszadłem przy średniej prędkości. Tylko w ciągu 2 minut, zaczynają powoli wlać cukru. Zgodnie z ogólną zasadą, jeśli nie prowadzić cloying słodycz, to będzie wystarczające do 1/3 kubka. Słodki ząb może używać pół szkła. Pokonanie momentu żądanej gęstości (o grubości, ale powietrze kremu). To zwykle trwa około 15 minut. miska mikser, ustawione w misce z lodem lub zimną wodą – dzięki czemu można być pewnym sukcesu. Ostrzeżenie: jeśli płatki utworzone w kremie – pan przesadził i zepsute. Oznacza to, że wkrótce na naszych oczach złuszczają i przepływu. Delikatne nadzienie do ciasta herbatniki w tandemie z brzoskwiń, kiwi i czarnej porzeczki może być Twoim atutem gotowanie. Nigdy nie stracić, jeśli używasz sezonowe jagody i owoce. Ale jest również dopuszczalny do dekoracji deserów mrożonych składników. Ciesz się apetyt.