110 Shares 1771 views

Zarówno w tekście, aby wstawić link otworzy się w nowym oknie

W celu wprowadzenia odniesienia w tekście, konieczne jest posiadanie wspólnego rozumienia języka HTML, który ma do tego celu „polecenia” specjalne, zwane dalej „tag, jak również.” Do strony poprzez kliknięcie na element otworzył żądaną stronę w Internecie, trzeba napisać pierwszą część tagu: a href = http: //fb.ru/article/71482/%E2%80%99%E2%80%99 % D0% B0% D0% B4% D1% 80% D0% B5% D1% 81 strona, do którego użytkownik powinien iść”. Następnie należy określić część zapisu, który będzie widoczny bezpośrednio na stronie oryginalnej i umieść drugą część znacznika w z kreską zamknięcia (/ a). Elementy w po otwarciu przeglądarka nie będzie widać więc, na przykład, () moja strona (), zaprojektowany bez nawiasów będzie wyglądać podobnie jak słowa „moja strona” (bez cudzysłowów).


Zarówno w tekście, aby wstawić link, aby otworzyć w nowym oknie? Aby to zrobić, należy użyć atrybutu docelowej, który jest ustawiony w pozycji «_blank» przez znak równości i jest wpisana w pierwszej części «a» tag. Na przykład, w konstrukcji bez nawiasów () moja strona (), strona otworzy się w innym oknie.

Często początkujący eksperci zdefiniowany problem, zarówno w tekście wstawić link do po najechaniu na nią za pomocą myszki, „wyjść” wyjaśniający napis. Sytuacja ta jest również dozwolone w pierwszej części „” znacznika. Aby użyć atrybutu tytuł skóra = „informacje o link.” W tym przypadku wydajność () moja strona () podsumowując mysz do informacji łącza pojawi się „moja strona”. I jeśli klikniesz na link, otworzy się nowe okno, bo wspólnie użyć atrybutu docelowej i tytuł (w kodzie trzeba usunąć nawiasy).

Ale zaawansowani użytkownicy wiedzą jak wstawianie tekstu link do niego nie jest przekazywana w rankingu wyszukiwarek „wagi” w miejscu do innego zasobu, na której użytkownik może iść z własnej strony. W tym celu ponownie atrybut rel = „nofollow” należy umieścić w pierwszej części kolczyka. Przykład: () moja strona (). Nawiasy w kodzie ponownie usunięte. Ponadto, nie jest interesująca odmiana wartości rel = „sidebar”, która oferuje odwiedzającym bezpieczny link, który prowadzi do strony na pasku zakładek.

Niemal każda strona może znaleźć zdjęcie lub przycisk, który stanowi odniesienie. Jak wstawić link do tekstu w tym przypadku? Odpowiedź – przez połączenie (), które znajduje się pomiędzy pierwszą i drugą część znacznika (). Przykład: () (<) img src = http: // strona /article/71482/%E2%80%9D10ghnyj.gif%E2%80%9D%28%3E%29%28%3C%29/a%28%3E%29 , Z przykład w trakcie wykonywania w praktyce jako niezbędny do usunięcia nawiasów, które są dołączone do kodu zostało „widziana”.

html wstawić link wystarczy Poprzez języku. W tym przypadku, trzeba przestrzegać kilku zasad:

– Okresowo sprawdzać linki zewnętrzne i usunąć nieprawidłowe. Jest to konieczne ze względu na fakt, że właściciele zasobów osób trzecich mogą usunąć informacje z ich stron internetowych. Gość na swojej stronie po kliknięciu na pusty linku ispyvat poczucie rozczarowania;

– nie rób dużo linków z jednej strony. Dla średniej wielkości stronie ich liczba nie powinna przekraczać stu sztuk;

– upewnić się, że link, aby idealnie pasować do tekstu;

– wynaleźć odnośników oryginału, dobrze poinformowany, ale krótkich tekstów;

– ostrzega gości, że strona może być pompowana przez długi czas, jeśli zdarzy się taka sytuacja. Zapisuje je na układ nerwowy i nie opuści witrynę.