371 Shares 3096 views

Porady jak umyć buty w pralce

Buty do biegania są bardzo wygodne i praktyczne obuwie do codziennego użytku. z tego powodu, że często się brudzą, zwłaszcza w czasie deszczu lub gdy przyjaciele zwane w wycieczce kilkudniowe. Ponadto, pomimo wszystkich zalet tego buta, IT mocno pocenie nóg, co prowadzi do pojawienia się nieprzyjemnego zapachu. A co w tym przypadku? Tylko jedno rozwiązanie – aby usunąć! Ale nowoczesna technologia może nam pomóc, aby zaoszczędzić czas i wysiłek. W tym artykule pokażemy, jak umyć buty w pralce.


Czy mogę to zrobić?

Wielu producentów obuwia nie polecam tego robić. Jest oczywiste, że będzie działać na własne ryzyko. Jednak, jak pokazuje praktyka, czy trampki do mycia w zmywarce, stają się znacznie czystsze i świeższe niż ręcznego czyszczenia. Chociaż istnieją pewne wyjątki, gdy nie można umyć buty w samochodzie:

1. Modele skóry. Skóra jest łatwo psuje detergentów i wody.

2. Tanie „jednorazowe” trampki mało znanych producentów może rzucić albo rozpadnie się od zwykłej deszczu. Co powiedzieć o myjni.

3. Prowadzenie pianką „farsz” umyć, oczywiście, przetrwa, ale jeśli się z pianki, będzie to znacznie uszkodzić pralkę.

Warto też zwrócić uwagę, czy istnieje buta elementy dekoracyjne lub reflektory. Jeśli jakieś trampki mycia w zmywarce jest możliwe, ale prawdopodobieństwo jest wysokie, że oni po prostu otkleyutsya. Więc nie będzie źle umieścić buty w trwałej torbie.

szkolenie

Przed myślenie o tym, jak do mycia trampki w pralce, należy przygotować ich do tego procesu. Pamiętaj, aby zdjąć buty przylegający gałązki i liście i kawałki brudu. Można to zrobić wilgotnej szmatki, mycie obuwia pod bieżącą wodą lub po prostu zanurzyć się w wodzie z mydłem przez jakiś czas. Jeśli odpowiedzi są boleśnie buty do mycia lub kąpieli, a potem nie możemy myśleć o tym, jak do mycia trampki w pralce. Lepiej nie narażać ich do takiego ryzyka. Jeśli zdecydujesz się umyć, a następnie usunąć go z wkładek do butów i sznurowadeł. Po tym, umieścić go w starej poszewki lub specjalnej torbie. W przypadku braku tych dwóch można umieścić razem z sneakers miękkie rzeczy, które nie boją się ubrudzić lub uszkodzony. Przykładowo, maty do kąpieli. Będzie to chronić urządzenie przed ewentualnym uszkodzeniem i redukują poziom hałasu w procesie prania.

Nawiasem mówiąc, należy pamiętać, że w trampkach obmyj się w szum samochodu jest znacznie wyższa niż w przypadku prania ubrań lub ubrania. Więc nie rób tego w nocy, szczególnie w złej izolacji domu. Niektóre gospodynie szybko umyć, przesłać kilka par butów. Nie można tego zrobić, bo może po prostu wbić maszynę szkła. Jednocześnie, można usunąć tylko jedną parę. W skrajnym przypadku – dwa. Jak dla cyklu prania, konieczne jest, aby wybrać tryb specjalny „buta”. Jeśli nie jest, to delikatny do prania. Utrzymać temperaturę wody. Jeśli jest powyżej 40 stopni, buty mogą być uszkodzone. Teraz, gdy wiesz, jak umyć buty w pralce. Skorzystaj z porad z tego artykułu, a proces ten odbędzie się szybko i bez żadnych problemów.