893 Shares 2817 views

Jaki jest koszt zwiększenia piersi i jakie są cechy mammoplastyki

Piękne piersi zawsze były ozdobą każdej kobiety. Niestety, nie każdy przedstawiciel targów natury seksualnej obdarzył tyle godności. Ale współczesna medycyna jest w stanie skorygować ewentualne błędy i daje nam piękno, który marzy o każdej kobiety. Chirurgii plastycznej od dawna praktykowane tego typu działania jako mammoplastyki. Porozmawiajmy o tym, co procedura jest, jakie są jego cechy, a także ile to kosztuje, aby zwiększyć piersi.


Koszt procedury

Cena operacji zależy od kliniki. W każdym centrum chirurgii plastycznej na pierwszej konsultacji lekarz poda wszystkie cechy pracy i powiedzieć, ile to kosztuje, aby zwiększyć piersi. Ceny dla tej operacji zależy od złożoności procedury i wahają się od 60 do 100 tysięcy rubli, plus koszt implantów. Oto kilka podstawowych kryteriów ustalania wartości mammoplastyki.

1. Cena implantu. To zależy od materiału, z którego jest wykonany, a także od producenta. Im lepszy implant, droższe koszty.

2. Usługi anestezjolog określają również łączną cenę operacji.

3. Głównym składnikiem kosztów postępowania – ma zapłacić prace chirurga. wykwalifikowane usługi medyczne są drogie, ale nie ma potrzeby, aby zaoszczędzić na ich zdrowie.

Ponadto trzeba będzie uiścić dodatkową pobyt w ostrzu, a to zależy od kategorii pokoju.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu

chirurgia plastyczna piersi od dawna zyskał popularność wśród większości kobiet. Ta operacja jest przeprowadzana w celu skorygowania kształtu piersi, lub przebudowa podnoszenia piersi pod następujących wskazaniach:

– asymetria piersi;

– zwiotczenie piersi po porodzie i długim okresie laktacji;

– usunięcie piersi z powodu raka;

– zbyt duże piersi, co przyczynia się schylić i bóle obręczy barkowej;

– bardzo małe, nie są w pełni rozwinięte piersi.

I wreszcie, operacja może być rozwiązany, każda kobieta, która nie jest zadowolony ze swojego wyglądu, tak aby kształt piersi bardziej atrakcyjne.

Jak w przypadku każdego zabiegu, mammoplastyki ma szereg przeciwwskazań. Należą do nich:

– choroby układu sercowo-naczyniowego;

– cukrzyca;

– otyłość;

– rak;

– ogólne choroby medycznych w ostrym stadium.

Przygotowania i przeprowadzenia operacji

Na wstępnej konsultacji, lekarz przepisze szereg badań należy przeprowadzić przed operacją. Główną z nich – mammografia, USG piersi i elektrokardiogram. Dobrze przed powołania procedur korekcji piersi lekarz zbada palpacyjnie tkanki piersi, a także ustalić wskaźniki wagowe pomiaru wzrostu i kształt piersi. Należy także pamiętać, aby dostać się do lekarza zgodą i anestezjologa, jak każdy zabieg chirurgiczny wymaga lokalnego lub znieczulenia ogólnego, a to z kolei bardzo duże obciążenie na organizm.

Po zebraniu niezbędnych danych i wyników analiz lekarzowi przeprowadzi dalsze konsultacje w trakcie którego można mówić o jak procedura odbędzie się, a także ile to kosztuje, aby zwiększyć piersi. Po tym wyznaczonym terminem transakcji.

Sam proces miseczki z tworzywa sztucznego trwa około półtorej godziny. Lekarz umieszcza znacznik oznacza cięć, traktuje powierzchnię skóry o działaniu antyseptycznym i prowadzi samą operację. Po implantacji zaszywa skórę i stosować sterylny opatrunek rany pooperacyjnej. Jakiś czas po operacji w piersi może pojawić się dyskomfort, obrzęk lub siniaki. Kilka tygodni później przechodzi, co najważniejsze, czas na wizytę konsultację lekarza i ściśle stosować się do jego zaleceń.

alternatywą mammoplastyki

Wiele uciekają się do zabiegu, aby naprawić starą formę po porodzie i karmieniu piersią. Większość pań narzekać na mały rozmiar piersi, aw związku z tym – brak męskiego zainteresowania. Chirurgia plastyczna piersi – radykalne rozwiązanie problemu. Jeśli jeszcze nie zdecydował się na taką operację, albo myli cię, ile mammoplastyki, na początek można wypróbować krem do powiększania piersi. Skład tego środka zawiera fitoestrogeny, który jest rodzajem roślinnego analogu estrogen – żeński hormon płciowy. Zastosowanie takiego kremu przyczynia tkanki gruczołowej. W ten sposób możemy próbować zwiększyć ich form ze specjalnym kremem i zrobić bez noża chirurgicznego.

Przy wyborze kliniki i lekarza, który przeprowadzi operację w pierwszej kolejności nie trzeba zastanawiać się, ile to kosztuje, aby zwiększyć piersi i upewnij się, doświadczonych lekarzy i wysokie kwalifikacje. To z tych wskaźników trakcie działania, jak i w obecności lub przy braku efektów ubocznych będzie zależeć.