667 Shares 2867 views

Smartphone Samsung Galaxy K Powiększenie – ocena i komentarze od ekspertów

W ostatnich latach wiele firm stara się stworzyć rodzaj rodziny urządzeń, które są mieszańce aparatów fotograficznych i kamer. Przegląd rynku i opinii ekspertów, tego typu gadżety są dość wysokie popularność. Ich ogólna cecha smartphone jest zastosowanie standardowego szablonu, który jest uzupełniony przez soczewki optycznej z funkcją zoom. Jednym z najnowszych modeli w tym segmencie stała «Samsung Galaxy K zoom». Opinia o nim bardziej szczegółowo przedstawiono poniżej.

Główne różnice w stosunku do wersji poprzedniej

Poprzednik urządzeniu stała modyfikacja «Galaxy S4 zoom». W przeciwieństwie do niego, projektanci zrobili wszystko co możliwe, aby nowosci jak najwięcej jak to było smartphone. Chociaż średnica obiektywu pozostawała tak duża, ale teraz nie jest tak dużo na korzyść sprawy. To innowacyjne rozwiązanie znacznie ułatwia pracę z nimi jako z telefonem. Z drugiej strony, twórcy musieli poświęcić skrętu przybliżenie kołowe. zoom model sterowania za pomocą przycisków, przeznaczone do regulacji głośności za pośrednictwem wyświetlacza. Brak właściwej półce wspierania urządzenie, w przeciwieństwie do poprzedniej wersji, była inna cecha «Samsung Galaxy K zoom». Opinie Eksperci sugerują, co robić zdjęć w tym zakresie nie było tak wygodne. Cokolwiek to było, wszystkie te dane będą znacznie zmniejszyć grubość urządzenia. W tym samym czasie, wymiary, w związku z zastosowaniem większej ekranu zwiększona, podczas gdy masa pozostaje ten sam – prawie 200 gramów.

wygląd

Na użytkownik może wybrać kilka opcji rozwiązań urządzeń kolor. Jednocześnie, jak pokazuje praktyka, najbardziej popularne wśród użytkowników domowych użyć wariant z czarnym wzorem – «Samsung Galaxy K zoom Czarne». Na dole nie ma wiadomości, aby pomieścić gniazdo karty SIM, więcej pamięci i baterię. Wykorzystuje ona zakrzywiona plastikową tylną pokrywę z dużym otworem pod soczewką. Jest ona pokryta perforowaną kropek, jak to nie wszystko. specjalny futerał, faktura, która jest wykonana pod skórą przewiduje takich ludzi. W dolnej prawej części «Samsung Galaxy K zoom» jest przycisk dwupołożeniowy, przeznaczone do szybkiego aparatu startu. Jego wygląd przypomina resztę klawiszy sprzętowych i ma wydłużony, wąski kształt. Niejasne pozostaje tylko fakt, że niemożliwe jest, aby zrobić zdjęcie w pozycji zablokowanej urządzenia. Złącze karty pamięci na dodatkowe microUSB znajduje się po lewej stronie. Jeśli chodzi o ergonomię, to nie można nazwać model godności, przede wszystkim ze względu na swoją wagę i rozmiar. Cokolwiek to było, wszystkie zmiany zewnętrzne, z wyjątkiem braku przyczepności na prawej dłoni, urządzenie poszło tylko skorzystać.

funkcjonalność

Urządzenie działa na Androidzie 4.4.2. Ponadto, jego interfejs jest taki sam jak w modelu Galaxy S5 «». Podobne są te dwa smartfony i funkcjonalnego punktu widzenia. Nowa nawet ma podobny tryb oszczędzania energii, gdy aktywna przełącza się na tryb monochromatyczny. Urządzenie dość szybko reagować na zespół właściciela. Smartfon obsługuje wiele dzisiejszych gier. Nie opóźniające, ale tylko lekko ogrzewany.

produktywność

Jednym z pierwszych południowokoreańskiej smartfona wyposażonego w procesor six-core, stało się «Samsung Galaxy K zoom». Ekspertów recenzje i pierwsi właściciele modelu są kolejnym potwierdzeniem faktu, że jest dość szybkie i wydajne. Wraz z tym, należy zauważyć, że zastrzeżenie, że wszystkie sześć rdzeni nie mogą działać jednocześnie. Dwa z nich taktowany zegarem 1,7 GHz i jest używana do rozwiązywania najbardziej złożonych zadań. Pozostałe cztery jądra pracuje z częstotliwością taktowania 1,3 GHz. Przede wszystkim, są one odpowiedzialne za operacje, które nie wymagają dużej mocy i nie zużywają dużo energii elektrycznej.

Urządzenie jest wyposażone w dwa GB pamięci. W dużej mierze ze względu na ich inteligentny telefon z łatwością obsługuje prawie każdy ładunek. Co do pamięci nieusuwalne, twórcy byli chciwi tutaj, ustawienie «Samsung Galaxy K Powiększ» napęd, który jest równy wysokości 8 GB. Ponadto, użytkownik nie jest dostępna dla około jednej czwartej przestrzeni, jako tej części układu. Dla smartphone z funkcji aparatu, które są bardzo małe, więc zaleca się natychmiast zakupić dodatkową kartę pamięci.

pokaz

Smartphone «Samsung Galaxy K zoom» posiada wyświetlacz 4,8 cala, którego rozdzielczość to 720h1280 punktów. Aparat ten wskaźnik znacznie przewyższa swojego poprzednika. Trudno nie zauważyć faktu, że do 306 pikseli na cal i zwiększoną gęstość zdjęciach. Wszystko to oznacza, że obraz wygląda bardzo wysokiej jakości, bogate i jasny. Monitor jest pokryty szkła Gorilla Glass, która ma chronić je przed zadrapaniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. W ogóle, ekran na charakterystyce w stanie konkurować nawet modyfikacje flagowych smartfonów.

kamera

Główną cechą, której model różni się od wielu innych smartfonów jest zdolność do fotografii. Aparat 20,7 megapiksela dziesięciokrotnie zbliżającego obiekt fotografowany jest głównym punktem «Samsung Galaxy K zoom». Ten obiektyw jest dość obszerna, a jej długość ogniskowej w zakresie od 4,4 do 44 milimetrów. Czujnik podświetlenie ksenonowe układ zapłonu i optyczny stabilizacji zostało odziedziczone z poprzedniej zmiany. Głównymi roszczenia kamery są podłączone do macierzy, które producent wykorzystuje tutaj nie jest najbardziej zaawansowana. W odniesieniu do składnika oprogramowania w celu zapewnienia wygody fotografowania deweloperzy przedstawili szereg warunków, dzięki którym możliwe jest rozwiązać różnorodne zadania.

fotografie

Mówiąc o tworzenie obrazów za pomocą tego urządzenia, w szczególności, powinna koncentrować się na tym, co jest w zależności od ogniskowej, obiektyw zostanie podniesione dość głośno i długo. W związku z tym, nagły i gwałtowny usunięcie dowolnego obiektu może być mowy. Jest to istotna wada tego rodzaju urządzenia. Hałas dławik kamera dość agresywny, więc dobrą jakość obrazu w słabym świetle nie będzie prawdopodobne. Mierny i ostrość można wymienić w szczególności w narożnikach. Wszystko to sugeruje ideę, że dobry fotograf, model ten nie będzie idealnym rozwiązaniem.

Stand-alone

Model wyposażony w wymienny typu akumulatora, którego pojemność wynosi 2430 mAh. Wielkość ta wystarcza na cały dzień autonomiczne działanie «Samsung Galaxy K zoom» tylko jako smartphone. Jeśli planujesz używać aparatu dużo, zaleca się, aby naładować akumulator zapasowy.

odkrycia

«Samsung Galaxy K zoom» modelu, których cena w krajowych punktach sprzedaży, ponieważ jego wygląd nieznacznie spadła i teraz zaczyna się od znaku 21 tysięcy rubli, stał się doskonałym przykładem tego, co się dzieje, jeśli dodać obiektyw zoom do smartfona z dobrym aparatem. Twórcy zrobili wszystko co możliwe, aby nowością było bardziej jak telefon niż aparat kompaktowy. I udało się. Cokolwiek to było, jeśli ktoś sprawia, że ich smartfony zdjęcia rzadko kilka razy w tygodniu, do noszenia na jednostkę dwustu gramów wagi nie ma sensu.