713 Shares 3907 views

Skuteczne krople „Vibrocil” dla dzieci, instrukcja do użytku

Każda matka jest bardzo zmartwiony, kiedy jej dziecko zaczyna kichać, nie może oddychać z powodu przekrwienia błony śluzowej nosa. I, oczywiście, pojawia się pytanie o to, co do leczenia dziecka, jakie leki pomogą i nie zaszkodzić organizmowi dziecka. Tu dochodzimy do skutecznego leku pomocy „Vibrocil” dla dzieci, instrukcja obsługi zawiera wiele przydatnych informacji na temat tego narzędzia. Ten lek obkurczające naczynia krwionośne błony śluzowej nosa. Ponadto, ma działanie przeciw alergii. Wytwarzania tych rodzajów leków, jako spray, krople i żel. Poprzez które stanowią część niniejszego substancjami leczniczymi, takimi jak dimetynden i fenylefryny, zapewniając doskonały efekt farmakologiczny. Pierwszy czynnik dostarcza lokalne efekty antyhistaminowe i łagodne działanie zwężające naczynia ma fenylefrynę. W przypadku stosowania kropli „Vibrocil” dla dzieci, a następnie znikają, uczucie zatkanego nosa, a staje się znacznie mniej emisji.


Od wskazań do zastosowania powinien być wykonane ostry lub przewlekły alergiczny nieżyt nosa; zapalenie zatok, ostre lub przewlekłe oraz zapalenie ucha środkowego. Ponadto, jest to doskonałe leczenie objawowe na przeziębienie oddechowych. Podczas przygotowań do operacji nosa są często przepisywany ten lek. Przy stosowaniu leku czyszczone nosowych jest eliminowany obrzęk błony śluzowej nosa i zatok przynosowych.

Jeśli zakupiłeś kropli „Vibrocil” dla dzieci, nauka niesie wystarczająco dużo informacji o tym, jak korzystać z tego leku. Po pierwsze, przed rozpoczęciem leczenia, powinno być dobrze oczyścić jamę nosową. Dzieci w wieku do sześciu lat, aby wyznaczyć tylko kropla. Muszą wpaść nosowych, dziecko musi rzucić z powrotem głowę. Dzień powinien być maksymalnie czterech do każdego otworu nosowego zakropleniu. Nanieść kroplę „Vibrocil” dla niemowląt, pojedyncza dawka jest tylko jedna kropla. W wieku od jednego do sześciu lat powinny być wpajane od jednej do dwóch kropli. Po 6 latach dawka w czasie dla dzieci jest od trzech do czterech kropli do każdego otworu nosowego.

A w tym wieku, z wyjątkiem kropli, można użyć sprayu lub żelu. Jeśli nos jest skorupa, błona śluzowa nosa jest sucha, najlepiej jest użyć dokładnie tego rodzaju leków. Do nocy łatwo było oddychać, konieczne jest rozmaz kroplę żelu w głąb otworu nosowego. Jeśli używasz spray do leczenia, dziecko powinno trzymać głowę prosto w trakcie procedury. Końcówkę do nozdrza pionowo i raz ostro wycisnąć dozownika. Wydanie powinno być dopiero wierzchołek został usunięty z nosa. Bardzo rzadko mają skutki uboczne, jeśli stosować leku „Vibrocil” dla dzieci. Instrukcje użytkowania znajdują się informacje, że przedawkowanie może rozwijać systemowego działanie zwężające naczynia, a ponadto może powodować katar medycznej.

Należy stosować ten lek do siedmiu dni. Przedawkowanie Objawy, które są niezwykle rzadkie, zmęczenie kulminacyjnym i wysokie ciśnienie krwi. Ponadto, możliwe jest pobudzenie i bezsenność, a bladość. W tym przypadku, należy pić węgiel aktywowany.

Mimo tych wszystkich zalet, istnieją przeciwwskazania narkotyków „Vibrocil” dla dzieci. Przewodnik podkreśla obecność chorób układu krążenia i tarczycy. Ponadto lista ta powinna być dodana obecność cukrzycy, zanikowe zapalenie błony śluzowej nosa.

Aby prawidłowo leczyć dziecko, koniecznie przed użyciem produktu, należy skonsultować się z pediatrą. Pomimo faktu, że jest to najlepszy lek w leczeniu małych dzieci, to nadal lekarz powinien zobaczyć dziecko i podjąć właściwą decyzję o leczeniu.