651 Shares 3194 views

Nauczyć się widzieć aurę

Wielu zastanawia się i rozmawialiśmy o jak można nauczyć się widzieć aurę. W rzeczywistości, zdolność ludzi zawsze w każdym czasie iw każdym z ich życia. Trzeba tylko pamiętać, jak to zrobić. I pamiętać, zdolność widzenia aury, trzeba zdać sobie sprawę, że już wie, jak czuć i widzieć powłokę energetyczną wszystkich rzeczy.


Aura – skorupa jest energia, i to we wszystkich żywych istot i przedmiotów nieożywionych. Jeżeli dana osoba nie widzi aury – to nie znaczy, że tak nie jest. ludzkie postrzeganie świata jest ograniczone i bardzo prymitywne. Ale to może i powinna zostać rozszerzona. A do tego jest to niezbędne do korzystania z bardziej zaawansowanych sposobów postrzegania.

Człowiek zagubiony w materialności, w postrzeganiu rzeczywistości opiera się tylko na narządy wzroku, słuchu i dotyku. Tak więc, myśli liniowo i widzi wszystko w samolocie. Aby pamiętać , jak widzieć aury, należy poszerzyć granice percepcji, co będzie wyglądać wewnątrz.

Aura Vision będzie dostępna w momencie świadomości i relaksu. W tym przypadku nie powinno być uzależnione od chęci, aby zobaczyć aurę, to twoje pragnienie będzie zależało od ciebie. W tym przypadku, sam wszechświat obudzi w was tę zdolność.

Może i zakład mechaniczny podprogowe aura wizja, przy użyciu różnych technik i praktyk, które oferują szkolenia w zaciemnionym pokoju przed lustrem. Sprawowanie przez chwilę zaczną się, aby zobaczyć transmisję. To niebieskawo-szare, niebieskie mniej jasny dym, który przepływa przez organizm. To może być łatwo widoczne na palcach, nawet w normalnych warunkach oświetleniowych.

Będąc w stanie zobaczyć ludzkie powłoki energia będzie otworzyć oczy na wiele rzeczy, takich jak kłamstwa, zdrowie, ludzkich intencji, jego zdolności i rozwoju duchowego.

Uprościć proces uczenia aura widzenie, jeśli nauczysz się zmniejszyć ostrość wzroku. Jak to zrobić, można zobaczyć z klipu wideo, który pokazuje w jaki sposób nauczyć się widzieć aurę w 60 sekund. Zobacz, rozwijać, niech ten klip wideo będzie przydatna. Życzę cierpliwości, wytrwałości i powodzenia dla wszystkich!