140 Shares 4983 views

Co jest pusty i zdeformowane komórki jajowej?

Zapłodnione jajo – to zarodek i jego membrany w pierwszym etapie genezy. Zaczyna się to pomyślny początek po podłączeniu męskich i żeńskich komórek płciowych – plemników i jaj. W tym czasie, tandem dwóch komórkach zarodkowych będzie całkowicie nowy organizm.


Komórka jajowa jest stale przeżywa pewnego rodzaju metamorfozę. Po połączeniu zygoty komórek ojców i matek się osad, który jest podzielony. Proces rozszczepienia i konwertować ustaje. Po siedmiu dniach zapłodniona komórka jajowa dociera do macicy i przywiązuje do tego, pogrąża się w grubości endometrium. Do tego momentu całkowicie funkcje życiowe zarodka świadczone przez substancje pochodzące z pęcherzyka jaj, gdzie dojrzewa. W celu wzmocnienia komórki jajowej w macicy jest pokryta kosmki, które rosną w luźnych endometrium. W tym momencie rozpoczyna się powstawanie łożyska. Gdy jajo zostało przymocowane, za pośrednictwem łożyska, jest napędzany przez organizm macierzystego.

W czasie, gdy nie było wprowadzenie warstwy matki zapłodnione jajo nadal rośnie. Jest to już możliwe rozróżnienie na USG. Z reguły bardzo chciał ciąży USG jest wykonywane po miesięcznym opóźnieniem, chociaż zasady pierwszego USG odbywa się pomiędzy dziesiątym a dwunastym tygodni. Przy powstawaniu małe (około pięciu milimetrów), lekarz może zobaczyć, fakt, że ciąża jest dokładnie ustalone.

Niestety, nie zawsze na początku ciąży towarzyszą pozytywne wiadomości od lekarzy. Czasami zdarza się, że powoduje Morowa komórki jajowej – jajka bez zarodka. Zazwyczaj USG można określić to w piątym tygodniu – mniej więcej w czasie pierwszej rozmowy, podejrzanego o opóźnionej miesiączki. W razie wątpliwości, wyznaczony przez czas re-Uzi, który potwierdza lub odrzuca diagnozy. Najlepszą rzeczą do zrobienia USG przezpochwowe sondę w celu uzyskania bardziej wiarygodnych danych. Przyszłe matki nie martw się wcześniej – znaczną liczbę przypadków zarodek w jaju, już gwintowany i pulsu. Jeśli do siedmiu tygodni, zarodek nie widział, diagnozę – anembrioniya done skrobanie.

Anembrioniya w rzeczywistości reprezentuje wczesny śmierci zarodka, jednak lekarze czasami używają terminu brakowało aborcji. Jednocześnie nie jest zapłodnione jajo sama jednak nie odpowiada jego wielkości, stół, które można łatwo znaleźć w internecie. Zazwyczaj jest on zaangażowany w poszukiwanie matek, które umieszczone oczekującej diagnozy, ale kobiety powinny brać pod uwagę datę odniesienia i wiele innych parametrów. Dlatego w tym przypadku lepiej jest zaufać lekarzom.

Mechanizm anembrionii polega na tym, że tworzy się zapłodnionego jaja w normalny sposób, ale komórek rozrodczych nie dzielą. Niemniej jednak, jeśli przez bezwładności, powłoki jaja nadal rośnie, choć wolniej. Kobiety w tym czasie można poczuć wszystkie objawy ciąży, więc wieści o coraz nieŜywych bomba. Pomimo negatywnego wyniku, nie rozpaczaj – to nie znaczy, że następna ciąża zakończy się zbyt. Po nieodebranych aborcji kobiety normalnie ciąży i urodzić zdrowe dzieci.

Jeśli zdiagnozowano zdeformowane komórki jajowej, to mówi o zagrożeniu poronieniem. Najczęściej jajko przypomina fasoli, jest wyciągnięta wzdłuż. Głównym powodem, dla szczepu – macicy hypertonus. W obecności takiej komórki jajowej bicie serca, lekarze są zawsze stara się uratować życie płodu, a kontynuowanie ciąży. W tym przypadku, została wyznaczona w spoczynku, preparaty łagodzeniu muskulatury tonus i rozluźnienie (no-spa, magnez B6 djufaston, papaweryny, Dicynonum).