546 Shares 943 views

Rejestracja TC: jak to zrobić łatwo i szybko

Większość ludzi, prędzej czy później w obliczu problemów, takich jak rejestracja z radiowozu ruchu. Oczywiście, wielu sprzedawców oferuje swoje usługi w tej dziedzinie, jednak już spędził ogromnych sum, nie zawsze chcą zrezygnować nawet z niektórymi dość znaczna. Tak wielu ludzi wciąż zdecydować, że rejestracja pojazdu w policji drogowej – nie jest to takie trudne, i robi to sam.


Tradycyjnie, są 2 sposoby, aby postawić samochód na rachunek: Korzystanie z portalu elektronicznego usług publicznych lub bez niego. W celu korzystania z usług elektronicznych usług, musisz się zarejestrować, który potrwa kilka dni. Ale aby przejść pojazdów niezarejestrowanych może być tylko 5 dni, tak przy okazji, skorzystać z portalu, prawdopodobnie już minęła rejestracji kierowców.

Korzystanie z portalu, można zastosować za pośrednictwem Internetu, aby zarejestrować się na konkretny dzień i czas stosowania i natychmiast wydrukować pokwitowanie zapłaty należności, aby przynieść do punktu rejestracji w pełni gotowych dokumentów – przyjdzie dopiero w dniu przyjęcia, które mają zostać zbadane na miejscu uzyskać numery. Na stronie internetowej stwierdzono, że rejestracja pojazdu trwa mniej niż 3 godziny.

Przy ubieganiu się i otrzymaniu codziennie muszą następujące dokumenty:

  1. Wniosek o rejestrację.
  2. Pokwitowanie uiszczenia opłaty (zazwyczaj 3 cła na łączną kwotę 2.000 rubli).
  3. paszport skarżącego.
  4. Dokument rejestracyjny pojazdu.
  5. sprawozdanie z kontroli pojazdu.
  6. polityka OC.
  7. Dokumenty potwierdzające własność pojazdu.

Dodatkowo, może być konieczne pełnomocnictwa (jeżeli wnioskodawca reprezentuje interesy właściciela, ale on sam nie jest), numer „tranzyt”, jeżeli zostały wydane wcześniej, to również na wszelki wypadek lepiej spełniać akt przyjmowania i przekazywania,
wydany w salonie, jak czasami inspektora policji drogowej i poproszony o podanie go.

rejestracyjny pojazdu bez użycia portalu usług publicznych działa w podobny sposób, wykaz dokumentów, w tym przypadku – to samo, ale trwa to wszystko trochę więcej czasu. Aby dojść do punktu rejestracji lepszego rano, nawet na godzinę przed rozpoczęciem pracy, jak to często dzieje się obracać. Jeśli przyjedziesz później, istnieje ryzyko, że procedura nie zostanie opóźnione o jeden dzień, bo czasami miejsce do kontroli pojazdu jest pod innym adresem innym niż położenie punktu rejestracji.

W następstwie złożenia dokumentów i sprawdzenia ich inspektora zapłacić 3 opłaty, wpływy, które można znaleźć na stronie internetowej z wyprzedzeniem usług publicznych lub otrzymać inspektora, a następnie udać się do serwisu na oględziny samochodu lub motocykla, a następnie zostanie podjęta decyzja, czy przeprowadzić rejestrację pojazdu.
Zazwyczaj pozytywna decyzja, więc nie martw się. Po przeprowadzeniu tych procedur, inspektor w sekcji rejestracji wprowadza wszystkie dane w plikach. Ponadto, daje świadectwo rejestracji pojazdu, dokonywania zmian w dokumencie rejestracyjnym pojazdu i prezentuje płyty. Biorąc pod uwagę
Wszystkie wycieczki i kolejek, procedura może trwać przez cały dzień, czasami może to potrwać nawet więcej czasu, ale z odrobiną szczęścia można uporać się z formalnościami bardzo szybko.

Ostatnia wskazówka – weź śrubokręt, jak należy natychmiast dołączone do tablicy rejestracyjnej samochodu. To wszystko – rejestracja pojazdu – nie taka skomplikowana procedura, istotne jest tylko, aby nie zapomnieć o niezbędnych dokumentów i wykroić co najmniej 1 dzień.