571 Shares 6384 views

Victoria Ivanova i jej światy

Jeśli miał wolny wieczór i szukasz przyjemny, nie obciążone niepotrzebnym sensie i filozoficznej refleksji nad księdze życia, zwracać uwagę na tego autora Victoria Ivanova. Biografia dziewcząt wpływa na pracę: autor – Roleviki z doświadczeniem, nie jest zaskakujące, że pisze w gatunku komicznej fantasy. W przeciwieństwie do zdecydowanej większości kobiet autorów (czy rosyjski lub zagranicznych), Victoria to opowieść o ludzkiej twarzy, a to samo w sobie jest interesujące. Wydruk wyszedł dwa pełne cykle, a kilka książek Victoria Ivanova pisał o „drugim obiegu”.


Cykl „Rainbow na ziemi”

Cykl składa się z powieści: ogólne postacie i fabuła płynnie migrować z jednej książki do drugiej. Produkt interesujące dla tych, którzy lubią historie o popadantsev. Jednak ta nieklasycznych wersja ma wszystkie standardowe wydarzenia. Victoria Ivanova wykonane łyżkę rodzynek.

Imprezy zaczynają się od tego, że główny bohater – nijaki zwykłym facetem Edward – udało się wężem przekąskę. A nie jakiś prosty, ale dotychczas precedensu nauka. Ale bohater nie umarł, ale został przewieziony do innego świata. Wydaje się nawet cieszyć, że żyje. Edward wydaje się być szczęśliwy, aż zdałem sobie sprawę, że to nie było całkiem ludzka. Dokładniej nie osoba. Ale on nie zagrał dowolnym uszata włosach przystojny elf, książę wszystkich elfów, a nawet charyzmatycznego Fanged krwiopijcy – władca ciemności. Nawet wilkołak nie. Jednakże, ogon i ukazał kły … Na skale w okazyjnej cenie. Ale czego innego się spodziewać, jeśli ugryziony przez węża? Bohater stał snakemen.

Bohater przekształcony w serpentera tęczy – tworzenie rzadkie i mityczne. Oprócz specyficznego wyglądu i dodanych konkretnych umiejętności, oczywiście, magiczne. Jak w tej sytuacji, aby utrzymać zdrowie psychiczne? Edward nazywa teraz na inomirsky maniery La'Ssaayre Elhar Kesser prób. Ale teraz spokojne życie może tylko pomarzyć. Zwykle siedzieć bez pracy nie działa, a nawet, czy z takiej możliwości? Jaki rodzaj przygody czekają na bohatera?

Seria „Mroczny Książę”

Zazwyczaj Ivanova Viktoriya wszystkie książki pisze. Jednak ta trylogia napisany wspólnie z Ksenia Bashtovoy.

Główny bohater jest zmęczony ciągłym dbać o swoich władców. Tak, on jest z krwi królewskiej, ale którzy nie chcą wolności osobistej? I jaki rodzaj wolności może tam być, kiedy stale przeciągane przez personel sąd mamok-pielęgniarek? Jeden dzień cierpliwość tronu Cesarstwa ciemnościach zakończył. Diran i postanowili uciec.

Wraz ze światłem, tak udany był sąd, Diran ucieka. A nie gdzieś w poszukiwaniu czyny i chwały, a także w szkole. Jest coś rodzicem prostu nie mogę się go: prawo jest równe dla wszystkich. Obrzovanie również otrzymać konieczne. I właśnie wtedy pojawił się sprawy proste. Zaletą firmy jest, a sposób nie będzie się nudzić. Trochę zdezorientowany, i zawsze dostać się do różnych zadrapań? I jego zdolność do czego? Tylko i użyteczne. A fakt, że w zaginionej świątyni zamiast szkoły poszedł, znajduje się w przeciwnym kierunku … Więc nawet bardziej interesujące. Szkoła może, a następnie wykonywać swoją część ślub przyjść. Wraz ze swoim bratem elfa.

A jak życie jest coraz lepiej (w szkole jeszcze udało się zrobić), jak zaczęła się wojna. Jak można książę trzymać się z pracy? Nie, oczywiście. Dlatego główny bohater szkoła ucieka i idzie do walki z czarnymi charakterami. I w tym samym czasie do poszukiwania zaginionych nie wiadomo, gdzie księżniczkę wroga.

Victoria Ivanova tak organicznie rozpisane całą historię, że nie jest postrzegany jako podzielony na trzy książki. Działania jednej strony porusza się płynnie w drugą bez gwałtownych skoków sceny. Wszystko bardzo zabawne, łatwe i ciekawe. Dla tych, którzy lubią dobre historie powinny być podobne.

z niepublikowanych

Oprócz książek opublikowanych w druku Victoria Ivanova pisał o „drugim obiegu” kilka utworów napisanych w gatunku fantasy, zbyt. Być może te książki będzie odwoływać się do tych, którzy nie chcą rozstać się z sylaby autora.

„Dwa w jednym”

Książka Ivanovoy Viktorii – kolejna opowieść o popadantse. Lin – piękna, inteligentna, wykształcona i uszczypliwy dziewczyna przenosi się do obcego świata. Ale zamiast jedynego ciała w całości własnością, musiała go udostępnić. Z mężczyzną. I nikt nie wie, że lepiej znaleźć sposób, aby pozbyć się siebie, czy dojdzie do kompromisu, aby pokonać wrogów.

Zamiast epilogu

Warto zauważyć, że wszystkie książki Ivanova Viktoriya pisze wyłącznie w gatunku fantasy. I koniecznie dobre triumfuje nad złem. W świecie tak zatłoczonym i negatywnych, czasami chcesz coś lekkiego i dobre, nawet jeśli tylko na stronach książki. Humor, zabawne postacie, przygody – to wszystko ładne uplifting i pomaga odwrócić uwagę od codziennej rutyny.