700 Shares 1007 views

Manger własnymi rękami dla małych ptaków


Należy zawsze starać się dbać o naszych mniejszych braci. Dotyczy to nie tylko psy i koty, które w ostatnich latach na ulicach jest coraz większy, ale także ptaki. Nabywcy uważają, że trudno jest znaleźć własne jedzenie, zwłaszcza w chłodniejszych miesiącach, więc nawet niewielki żłobie z rękami można zapisać więcej niż jedno życie. Często latać do podajnika ptaków wędrownych odpocząć i zebrać siły i prowadzić ich piskląt.

Jeśli zdecydowaliśmy się dokładnie to, co chcesz pomóc pierzastych sąsiadów, a następnie zrobić to też trzeba poprawić.

pomocnych wskazówek

Istnieje kilka prostych zasad, które mają być spełnione przez wszystkie domowe karmniki. Na przykład, istnieje tak wiele możliwości wyboru wzorów, ale każdy model powinien mieć dach, aby chronić żywność przed deszczem i śniegiem. Istotne jest to, że zła pogoda nie zepsuje ptaki posiłek. Warto również szacują, że posiłek w Dokarmianie ptaków dla ptaków gość nie trwało. Sparrow sikorki lub powinny być w stanie łatwo wnikają i wyjść ponownie. A cała reszta to już kwestia wyobraźni.

Materiały dla „budownictwo”

Najczęściej podajnik z rękami wykonane z zwykłą paczką sokiem lub mlekiem. Opcja ta jest bardzo prosta i wygodna. Na dnie opakowania należy wykonać otwory o takim rozmiarze, że ptaki mogą bezpiecznie jeść. Nad wejściem należy rozważyć daszki, ale można się bez nich obejść. Następnie, w dolnej części opakowania żywności i wlewa konstrukcja jest zawieszony na drzewo w krawędzi ramy okna lub wspornika. Ale upewnij się, że opakowanie jest zawieszony dość dobrze i był w stanie wytrzymać ciężar swoich gości. Dwubarwna szczególnie lubił takich restauracji. Ale konieczne jest od razu powiedzieć , że taki dom szybko zmoknąć i szybko staną się bezwartościowe.

Skrzynka z makaronem

Opakowania z makaronem, na przykład, „Doshirak” dostać wielką żłobie z jego rąk. Jedna butelka plastikowa może być stosowany do dołu, gdzie można wypełnić jedzenie, a drugi – na dachu. Połączyć je ze sobą mogą korzystać z kawałków sklejki. Konstrukcja jest bardzo prosta, ale to okaże się bardzo dobrą kuchnię.

plastikowe butelki

plastikowe butelki – wielkie rzeczy, które mogą być wykorzystywane w różnych wzorach. Najprostszym rozwiązaniem jest po prostu przebić się przez nią i otwarcia na tyle duże, aby zawiesić pod kątem na drzewie lub okna. Ze względu na bezpieczeństwo swoich gości butelka jest lepsza do wklejenia na krawędzi taśmą.

Jest możliwe zmniejszenie szyjki pojemnika tak, że jedna ze ścian jest osłona poziomej i tworzą. Otwór pod maską jest włożona cienką płytę, a sama butelka jest wypełniona żywności dla pierzastych gości.

drewno

Jeśli masz jakieś dobre umiejętności stolarskie i cieszyć tworzenie rzeczy można zrobić wielkie koryto z rękami z drzewa. W tym celu trzeba będzie kolumn podajnik-wsparcia, dno, ściany boczne. Taka konstrukcja jest dość prosta, ale majstrować przy nim będzie musiał trwać dłużej niż przy korycie z butelki lub opakowania soku. Zderzaki powinny być na tyle, że podmuchy wiatru od niego nie powaleni przez jedzenie na wysokim poziomie. Do barwienia dom ptak może użyć innego koloru tintable antyseptyczne. Sposoby mocowania mogą być bardzo różne. Można powiesić „jadalnia” na drzewie lub na ścianie domu, ale należy zachować ostrożność tak, że jest ona chroniona przed wiatrem i nie jest dostępny dla kotów.

Manger własnymi rękami może być wykonana z dowolnego materiału. W trakcie oddawania wszystko: stare krzesło, puszki, naczynia, kosz owoców, pojemniki z tworzyw sztucznych, a nawet długo zakurzony jednostki systemowej z komputera. Twórcza wyobraźnia i pierzaste Twoi goście na pewno to doceni. Tylko nie zapomnij umieścić trochę więcej smakołyki!